Važiuojančio pilkos spalvos „VW ID.5“ automobilio kadras įstrižai iš galinės pusės, kairėje matomas šviesus, dalinai žaluma apaugęs pastatas
1,3

Išmani navigacija. Į tikslą su savo „ID.“ atvykite atsipalaidavę.

2.
ID.5 Pro: Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos emisijos 15,9-14,6; CO₂ emisijos, g/km: kombinuota 0; efektyvumo klasė: A+++. ID.5 Pro Performance: Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos emisijos 15,9-14,6; CO₂ emisijos, g/km: kombinuota 0; efektyvumo klasė: A+++.

Išmani navigacija. Į tikslą su savo „ID.“ atvykite atsipalaidavę.

Turite sutartą terminą ir vėluojate? Naudodami „We Connect Plus“ ekrane matysite padėtį kelyje. Jūsų „ID.“ įspės apie eismo įvykius, numatys maršrutą ir padės rasti įkrovimo stoteles bei automobilių stovėjimo aikšteles. Su elektromobiliu pasieksite kelionės tikslą labiau atsipalaidavę.

Informacija realiuoju laiku Jūsų „ID.“ automobilyje 

Informacija beveik realiu laiku* optimizuoja Jūsų važiavimo laiką. Jei kelyje sutrinka eismas, Jūsų „ID.“ navigacijos sistema prisijungia prie eismo informacijos realiuoju laiku ir iš anksto pritaiko maršrutą. Taip pat galite siųsti navigacijos tikslus iš išmaniojo telefono tiesiai į savo „ID.“ arba ieškoti specialių tikslų, pavyzdžiui, restoranų, naudodamiesi navigacijoje esančia internetinės paieškos funkcija. Be to, navigacijos žemėlapiai automatiškai atnaujinami ir Jūsų elektromobilyje.

* Pateikiama kaip atitinkamo mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo tinklo aprėpties dalis.

„VW ID.4“ salonas, balto daugiafunkcinio vairo vaizdas iš arti
4,3
4.
ID.4 Pro Performance: Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos emisijos 16,0-14,8; CO₂ emisijos, g/km: kombinuota 0; efektyvumo klasė: A+++. ID.4 Pro Performance 4MOTION: Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos emisijos 17,2-15,7; CO₂ emisijos, g/km: kombinuota 0; efektyvumo klasė: A+++.
Pilkos spalvos „VW ID.5“ stovi automobilių stovėjimo aikštelėje ir įkraunamas įkrovimo kolonėlėje, vaizdas iš priekio ir šono; moteris eina link transporto priemonės

Automobilių stovėjimo aikšteles rasite su savo „ID.“

Jūsų „ID.“ taip pat padės rasti vietą automobilių stovėjimo aikštelėje. Jame rodomi viešieji parkavimo garažai ir automobilių stovėjimo aikštelės aplink Jūsų dabartinę buvimo vietą, įskaitant laisvų stovėjimo vietų skaičių, taip pat pateikiama informacija apie darbo laiką ir mokesčius. Taip Jūs taupote laiką ir nervus. 

Valdykite įkrovimo stoteles naudodami savo „ID.“ 

Vienas iš elektromobilumo privalumų: Galite patogiai įkrauti nuo „Wallbox“ namuose arba kelyje. Kad galėtumėte lengvai rasti viešąsias elektromobilių įkrovimo stoteles visoje Europoje, Jūsų „ID.“ automobilis su „We Connect Plus“ navigacijoje rodys naujausias ir aiškiai išdėstytas įkrovimo galimybes maršrute, įskaitant darbo laiką ir numatomą prieinamumo būseną. 

„VW ID.5 GTX“, įkrovimo lizdo vaizdas iš arti, ranka prijungiamas kištukas
5
5.
ID.5 GTX elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos emisijos 17,1-15,6; CO₂ emisijos, g/km: kombinuota 0; efektyvumo klasė: A+++.

Jus taip pat gali sudominti

Jus taip pat gali sudominti

Volkswagen teisės atsisakymas Volkswagen

1.
Norint naudotis „We Connect“ ir „We Connect Plus“ paslaugomis, skirtomis „ID.“ šeimai, Jums reikės Volkswagen ID“ naudotojo paskyros, o „We Connect“ / „We Connect Plus“ turėsite įvesti naudotojo vardą ir slaptažodį. Be to, turite internetiniu būdu su Volkswagen AG” sudaryti atskirą „We Connect“ / „We Connect Plus“ sutartį. „We Connect ID. šeima“ sutartis nėra apribota trejiems metams. „We Connect Plus“ paslaugos pradžioje suteikiamos trejiems metams, vėliau jas galima prasitęsti už papildomą mokestį. Po transporto priemonės perdavimo, turite 90 dienų grąžinti transporto priemonę apsilankius myvolkswagen.net arba naudojant „We Connect ID.“ taikomąją programą (galima atsisiųsti iš „App Store“ arba „Google Play Store“) ir naudotis „We Connect Start“ paslaugomis visą sutartą nemokamą terminą. Užsiregistravus vėliau, nemokamo laikotarpio trukmė sutrumpėja. Kai kurios „We Connect“ / „We Connect Plus“ mobiliosios prijungtinės paslaugos gali būti valdomos tik naudojant „We Connect ID.“ taikomąją programą. Jei norite naudoti nemokamą taikomąją programą, Jums reikia išmaniojo telefono su tinkama „iOS“ arba „Android“ operacine sistema ir SIM kortelės su aktyvinta duomenų parinktimi arba galiojančia ar atskirai sudaryta mobiliojo ryšio sutartimi tarp Jūsų ir mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo. Priklausomai nuo mobiliojo telefono tarifo ir jeigu internetinėmis paslaugomis naudojamasi užsienyje, jos gali kainuoti papildomai (pvz., tarptinklinio ryšio mokestis).Mobiliosios prijungtinės paslaugos teikiamos sutartą sutarties galiojimo laikotarpį ir sutarties galiojimo laikotarpiu gali būti keičiamos. Į „We Connect“ ir „We Connect Plus“ paketus įtrauktos paslaugos gali skirtis priklausomai nuo šalies. Galimybė jomis naudotis taip pat priklauso nuo transporto priemonės modelio, įrangos ir įdiegtos programinės įrangos versijos. Tai taikoma ir trečiųjų šalių paslaugų teikėjų paslaugoms. Daugiau informacijos rasite adresu www.connect.volkswagen-we.com ir pas savo Volkswagen“ partnerį. Taip pat atkreipkite dėmesį į šiuo metu galiojančias „ID. šeima“ skaitmeninių paslaugų bendrąsias sąlygas.
3.

Nurodytos sąnaudų ir emisijos vertės buvo nustatytos taikant teisės aktais reglamentuojamus matavimo metodus. Nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. tam tikrų naujų automobilių tipai patvirtinami taikant visame pasaulyje darniai galiojančią lengvųjų automobilių ir mažo svorio krovininių automobilių patikros procedūrą (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure, WLTP), pagal kurią realistiškiau pamatuojamos degalų sąnaudos ir CO2 emisijos vertės. Nuo 2018 m. rugsėjo 1 d. WLTP palaipsniui pakeis naująjį Europos važiavimo ciklą (NEDC). Dėl realistiškų bandymų sąlygų pagal WLTP išmatuotos degalų sąnaudų ir CO2 emisijų vertės daugeliu atveju yra didesnės nei tos, kurios buvo gautos pagal NEDC. Todėl nuo 2018 rugsėjo 1 d. transporto priemonių apmokestinimas gali atitinkamai keistis. Išsamesnės informacijos apie WLTP ir NEDC skirtumus rasite adresu www.volkswagen.de/wltp.

Šiuo metu vis dar galioja prievolė skelbti NEDC vertes. Naujų transporto priemonių, kurių tipas patvirtintas pagal WLTP, NEDC vertė išvedama iš WLTP vertės. WLTP vertės gali būti nurodomos papildomai iki jų privalomo taikymo datos. Ten, kur NEDC vertės pateikiamos kaip diapazonai, jos nėra susijusios su konkrečia transporto priemone ir nėra pasiūlymo dalis. Jos skirtos tik skirtingų tipų transporto priemonėms palyginti. Naudojant papildomą įrangą ir priedus (papildomai montuojamas dalis, dėl padangų formato ir t. t.) gali pasikeisti svarbūs transporto priemonės parametrai, pvz., svoris, pasipriešinimas riedėjimui ir aerodinamika. Taip pat transporto priemonės degalų sąnaudų, elektros energijos sąnaudų, CO2 emisijos ir našumo vertėms įtakos gali turėti klimato ir eismo sąlygos bei individualus vairavimo stilius.

Daugiau informacijos apie oficialias naujų lengvųjų automobilių degalų sąnaudas ir oficialias, specifines CO2 emisijos vertes rasite žinyne „Naujų lengvųjų automobilių degalų sąnaudos, CO2 emisijos vertės ir elektros energijos sąnaudos“, kurį galite nemokamai gauti visose prekybos vietose ir iš DAT „Deutsche Automobil Treuhand GmbH“, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen (www.dat.de/co2).

Transporto priemonės efektyvumo klasė vertinama pagal CO2 emisijas, atsižvelgiant į transporto priemonės masę. Transporto priemonės, kurios atitinka vidurkį, priskiriamos D klasei. Transporto priemonės, kurios yra geresnės negu šiandieninis vidurkis, priskiriamos A+++, A++, A+, A, B arba C klasėms. Transporto priemonės, kurios yra blogesnės negu vidurkis, priskiriamos E, F arba G klasėms. Čia pateikti duomenys susijusios su atitinkamu pasirinkto modelio ir jo standartinės įrangos EG tipo patvirtinimu pagal Direktyvą 2007/46/EB. Konfigūravimo metu jūsų pasirinkta specialioji įranga gali turėti tokį poveikį, kad jūsų konfigūruotas modelis dėl pasirinktos įrangos atitiks kitą patvirtintą tipą, negu atitiktų be pasirinktos specialiosios įrangos. Dėl to galimi jūsų konfigūruoto modelio duomenų nuokrypiai. Pateiktos CO2 vertės nurodo vertes, kurios buvo nustatytos transporto priemonės tipo patvirtinimo metu.