Važiuojančio pilkos spalvos „VW ID.5“ automobilio kadras įstrižai iš galinės pusės, kairėje matomas šviesus, dalinai žaluma apaugęs pastatas
1,3

Išmani navigacija. Į tikslą su savo „ID.“ atvykite atsipalaidavę.

2.
Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos 18,4–16,1; CO₂ emisija, g/km: kombinuota 0. Automobilio emisijos ir sąnaudų vertės nustatytos naudojant WLTP, o ne NEFZ.  Duomenys apie sąnaudas ir CO2 emisijos intervalai susiję su pasirinkta automobilio įranga.

Išmani navigacija. Į tikslą su savo „ID.“ atvykite atsipalaidavę.

Turite sutartą terminą ir vėluojate? Naudodami „We Connect Plus“ ekrane matysite padėtį kelyje. Jūsų „ID.“ įspės apie eismo įvykius, numatys maršrutą ir padės rasti įkrovimo stoteles bei automobilių stovėjimo aikšteles. Su elektromobiliu pasieksite kelionės tikslą labiau atsipalaidavę.

Informacija realiuoju laiku Jūsų „ID.“ automobilyje 

Informacija beveik realiu laiku* optimizuoja Jūsų važiavimo laiką. Jei kelyje sutrinka eismas, Jūsų „ID.“ navigacijos sistema prisijungia prie eismo informacijos realiuoju laiku ir iš anksto pritaiko maršrutą. Taip pat galite siųsti navigacijos tikslus iš išmaniojo telefono tiesiai į savo „ID.“ arba ieškoti specialių tikslų, pavyzdžiui, restoranų, naudodamiesi navigacijoje esančia internetinės paieškos funkcija. Be to, navigacijos žemėlapiai automatiškai atnaujinami ir Jūsų elektromobilyje.

* Pateikiama kaip atitinkamo mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo tinklo aprėpties dalis.

„VW ID.4“ salonas, balto daugiafunkcinio vairo vaizdas iš arti
3,4
4.
Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos 19,3–16,4; CO₂ emisija, g/km: kombinuota 0. Automobilio emisijos ir sąnaudų vertės nustatytos naudojant WLTP, o ne NEFZ. Duomenys apie sąnaudas ir CO2 emisijos intervalai susiję su pasirinkta automobilio įranga.
Pilkos spalvos „VW ID.5“ stovi automobilių stovėjimo aikštelėje ir įkraunamas įkrovimo kolonėlėje, vaizdas iš priekio ir šono; moteris eina link transporto priemonės

Automobilių stovėjimo aikšteles rasite su savo „ID.“

Jūsų „ID.“ taip pat padės rasti vietą automobilių stovėjimo aikštelėje. Jame rodomi viešieji parkavimo garažai ir automobilių stovėjimo aikštelės aplink Jūsų dabartinę buvimo vietą, įskaitant laisvų stovėjimo vietų skaičių, taip pat pateikiama informacija apie darbo laiką ir mokesčius. Taip Jūs taupote laiką ir nervus. 

Valdykite įkrovimo stoteles naudodami savo „ID.“ 

Vienas iš elektromobilumo privalumų: Galite patogiai įkrauti nuo „Wallbox“ namuose arba kelyje. Kad galėtumėte lengvai rasti viešąsias elektromobilių įkrovimo stoteles visoje Europoje, Jūsų „ID.“ automobilis su „We Connect Plus“ navigacijoje rodys naujausias ir aiškiai išdėstytas įkrovimo galimybes maršrute, įskaitant darbo laiką ir numatomą prieinamumo būseną. 

„VW ID.5 GTX“, įkrovimo lizdo vaizdas iš arti, ranka prijungiamas kištukas
5
5.
Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos 19,2–16,9; CO₂ emisija, g/km: kombinuota 0. Automobilio emisijos ir sąnaudų vertės nustatytos naudojant WLTP, o ne NEFZ. Duomenys apie sąnaudas ir CO2 emisijos intervalai susiję su pasirinkta automobilio įranga.

Jus taip pat gali sudominti