„We Connect“ paslaugų Transporto priemonės stebėsena - Viskas, ką Jums reikia žinoti
1
„We Connect“ paslaugų Transporto priemonės stebėsena - Viskas, ką Jums reikia žinoti
1
„We Connect“ paslaugų Transporto priemonės stebėsena - Viskas, ką Jums reikia žinoti
1
„We Connect“ paslaugų Transporto priemonės stebėsena - Viskas, ką Jums reikia žinoti
1

Transporto priemonės stebėsena.
Viskas, ką Jums reikia žinoti.

Transporto priemonės stebėsena.
Viskas, ką Jums reikia žinoti.

Gulite lovoje ir galvoje sukasi mintys: Ar išjungta šviesa automobilyje? Ar užrakintos durys? Laimei, dėl to Jums nebereikia nerimauti. Paprasčiausiai patikrinkite savo išmaniajame telefone. Jis ir kitą dieną Jums primins, kur pastatėte savo transporto priemonę. Ir prieš kelionę informuos apie transporto priemonės būklę arba artėjančius techninius patikrinimus. Tik vairuoti vis dar turėsite patys.

Skaitmeninis salono žurnalas

Jūsų „Golf“ siūlo jums daug techninių funkcijų ir galimybių. Todėl jūsų „Golf“ žurnalas siūlomas ne tik kaip išspausdinta knyga,ar internetinis žurnalas, bet ir kaip tiesiogiai iš anksto transporto priemonės informacijos ir pramogų sistemoje įdiegta programa. Skaitmeniniame žurnale rasite greitus, apžvalginius ir suprantamus atsakymus į savo klausimus – interaktyviai ir paprastai, internetiniame „We Connect“ portale arba tiesiai savo transporto priemonės informacijos ir pramogų sistemoje.

„We Connect“ – interaktyvios instrukcijos jūsų automobiliui „Volkswagen“
„We Connect“ - Patikrinti duris ir apšvietimą per išmanųjį telefoną

Durys ir apšvietimas

Naudodamiesi paslauga „Durys ir apšvietimas“, taikomojoje programoje galite matyti, ar jūsų Volkswagen“ automobilio durys yra užrakintos, o stovėjimo šviesos išjungtos. Žvilgtelėkite, kad nusiramintumėte.

Važiavimo duomenys

Funkcija „Važiavimo duomenys“ analizuoja Jūsų vairavimo elgseną ir pateikia Jums, pvz., informaciją apie vidutinį degalų suvartojimą.

„We Connect“ - Analizuoti ir optimizuoti vairavimo elgseną
„We Connect“ - Žinokite, kur stovi Jūsų „Volkswagen“

Parkavimo vieta

Naudodami paslaugą „Parkavimo vieta“ vieną kartą palieskite savo išmanųjį telefoną ir bus parodyta, kur stovi Jūsų automobilis. O jeigu reikia, ir kelią, kaip greičiausiai ten nuvykti.

Transporto priemonės būklė

Visus transporto priemonės duomenis galima pamatyti būnant bet kur. Pavyzdžiui, likusį atstumą, dabartinę ridą arba infomaciją apie tai, kad vėl reikia pakrauti akumuliatorių.

„We Connect“ - Svarbi transporto priemonės informacija visada po ranka

Volkswagen teisės atsisakymas

1.
Norint naudotis „We Connect” funkcijomis, Jums reikia turėti „Volkswagen ID“ naudotojo paskyrą ir prisijungti savo naudotojo vardu ir slaptažodžiu prie „We Connect“. Be to, turite „online” su „Volkswagen AG” sudaryti atskirą „We Connect“ arba „We Connect Plus“ sutartį. „We Connect Plus“ atveju po transporto priemonės perdavimo turite 90 dienų, kad užregistruotumėte transporto priemonę www.portal.volkswagen-we.com ir visą sutartą laikotarpį nemokamai naudotumėtės paslaugomis.
Naudotis mobiliosiomis prijungtinėmis „We Connect“ paslaugomis leidžia integruotas internetinis ryšys. Susijusios, Europoje susidarančias išlaidas už duomenis tinklo aprėpties viduje, išskyrus paslaugas „Streaming & Internet“ bei kai kurias „In-Car“ programas, padengia „Volkswagen AG“. Paslaugų „Streaming & Internet“ ir kai kurių „In-Car“ programų bei WLAN prieigos taško naudojimui per išorinį mobiliojo ryšio partnerį „Cubic Telecom“ tinklo aprėpties ribose daugelyje Europos šalių gali būti naudojami mokami duomenų paketai. Informacija apie kainas šalyse, kuriose šios funkcijos palaikomos, pateikta https://vw.cubictelecom.com. Internetinio radijo ir medijų transliavimo paslaugomis bei WLAN viešosios interneto prieigos tašku galite naudotis ir mobiliame galiniame įrenginyje (pvz., išmaniajame telefone), turinčiame WLAN viešosios interneto prieigos taško funkciją. Tokiu atveju susijusiomis paslaugomis galima naudotis tik su esama arba atskirai sudaryta mobiliojo telefono sutartimi tarp Jūsų ir Jūsų mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo ir tik to mobiliojo ryšio tinkle. Kai iš interneto atsisiunčiami duomenų paketai, gali atsirasti papildomų išlaidų (pvz., mokesčių už tarptinklinį ryšį), priklausomai nuo Jūsų mobiliojo ryšio tarifų ir ypač jei mobiliuoju ryšiu naudojamasi užsienyje.
Jei norite naudoti nemokamą „We Connect“ taikomąją programą, Jums reikia išmaniojo telefono su tinkama „iOS“ arba „Android“ operacine sistema ir SIM kortelės su aktyvinta duomenų parinktimi arba galiojančia ar atskirai sudaryta mobiliojo ryšio sutartimi tarp Jūsų ir mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo. 
Pakete aprašomų „We Connect“ ir „We Connect Plus“ paslaugų prieinamumas gali skirtis priklausomai nuo šalies, be to, jis priklauso ir nuo transporto priemonės bei jos įrangos. Paslaugos prieinamos atitinkamai sutartą laikotarpį, sutarties galiojimo laikotarpių galimi turinio pakeitimai bei nauji nustatymai. Daugiau informacijos rasite adresu www.portal.volkswagen-we.com, taip pat ją suteiks jūsų „Volkswagen“ partneris. Informaciją apie mobiliojo ryšio tarifus jums suteiks mobiliojo ryšio paslaugų teikėjas.

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there