ID. 3 įkrauti paprasta su „We Charge“
2
ID. 3 įkrauti paprasta su „We Charge“
2
ID. 3 įkrauti paprasta su „We Charge“
2

Įkraukite automobilį daugybėje vietų – su „We Charge“

Su „We Charge“ savo elektrinį Volkswagen“ įkrausite dar paprasčiau. Namie per prie tinklo prijungtą „Wallbox“, o keliaudami galite naudoti virš 150 000 viešųjų įkrovimo stotelių visoje Europoje. Paprasta naudoti vieną žemėlapį. Viskas vienoje mobilioje programėlėje.

Su „We Charge“ savo elektrinį Volkswagen“ įkrausite dar paprasčiau. Namie per prie tinklo prijungtą „Wallbox“, o keliaudami galite naudoti virš 150 000 viešųjų įkrovimo stotelių visoje Europoje. Paprasta naudoti vieną žemėlapį. Viskas vienoje mobilioje programėlėje.

Įkrauti Volkswagenpaprasta

Nuo dabar jums nebereikės tiek daug rūpintis. Jau nuo 0,- € per mėnesį „We Charge“ visur sujungs jus per „We Connect ID. App“ su įkrovimo stotelėmis ir Volkswagen ID“ turėtojams pasiūlys išskirtinai palankias kainas. Kaip „We Charge“ palengvina jums įkrovimą elektra, sužinosite mūsų skaitmeniniame vadove.

  • Raskite ir naudokite virš 150 000 viešųjų įkrovimo stotelių
  • Visoje Europoje tik su viena įkrovimo kortele
  • Raskite tinkamus „We Charge“ tarifus visiems poreikiams
  • Išskirtinės kainos pasiūlymai IONITY greitojo įkrovimo tinkle
  • Be rūpesčių įkraukite namuose, naudodami išmaniąsias savo privataus „Wallbox“ įkrovimo funkcijas
Su „We Charge“ keliaudami lengvai rasite įkrovimo kolonėles

Įkrovimas pakeliui

„We Charge“ suranda įkrovimo stoteles arti jūsų, padeda suplanuoti maršrutą, su ja turėsite galimybę įkrovimo kortele įkrauti virš 150 000 viešųjų įkrovimo stotelių visoje Europoje. Jos apima ir greitojo įkrovimo stoteles IONITY, esančias prie svarbiausių greitkelių, kurias su „We Charge“ lengvai galėsite naudoti. Visa kainų priežiūra įtraukta. 

Stebėkite įkrovimą per „ID. Charger“ ir namie

Įkrovimas namuose

„We Charge“ palengvina įkrovimą per jūsų sujungtą „Wallbox“, „ID. Charger Connect“ ir „ID. Charger Pro“. Mobilioj programėlėje ateityje matysite savo įkrovimus ir galėsite valdyti juos išmaniuoju telefonu, dalytis savo „Wallbox“ su kitais ir naudoti išmaniąsias funkcijas, tokias kaip nuotolinė priežiūra.3

„We Connect ID. App“ visada galėsite peržiūrėti savo „We Charge“

„We Charge“ „We Connect ID. App“ 

„We Charge“ funkcijos integruotos į „We Connect ID. App.“. Viešąsias įkrovimo stoteles nesunkiai galite susirasti mobilioj programėlėje ir patikrinti jų prieinamumą realiuoju laiku 4. Užtikrinamas visiškas kainų skaidrumas, todėl galite peržiūrėti visus savo įkrovimus. Net ir savo tarifus bei įkrovimo kortelę galėsite tvarkyti vienu piršto spustelėjimu. Skamba gerai? Čia galite parsisiųsti programą.

„We Charge Free“ – mokėkite tik už tai, kiek įkraunate

„We Charge Free“ – mokėkite tik už tai, kiek įkraunate

Tie, kas įkrauna iš namų arba darbo ir savo elektrinį Volkswagen“ dažnai naudoja trumpiems maršrutams, pradeda nuo „We Charge Free“: Įkraukite viešojoje erdvėje be fiksuoto mėnesinio mokesčio ir IONITY sparčiojo įkrovimo stotelėse pasipildykite elektros per patį trumpiausią laiką. Paprasčiau nebūna. 

„We Charge Go“ – įkrovimui pakeliui retkarčiais

„We Charge Go“ – įkrovimui pakeliui retkarčiais

Pvz., gyvenate nuomojamame būste, kraunate mieste, važiuojate daugiausia neilgus maršrutus ir kartais aplankote savo šeimą kitame mieste? Tuomet jums tiks „We Charge Go“. Taip, būdami greitojo įkrovimo ID turėtoju, galėsite krauti elektra viešosiose įkrovimo stotelėse be pagrindinio mokesčio bei naudoti IONITY palankiomis kainomis.

„We Charge Plus“ – dažnam įkrovimui ir ilgoms atkarpoms

Visiems ID. turėtojams su sparčiojo įkrovimo funkcija, kurie įkrauna namie arba pakeliui, rekomenduojame „We Charge Plus“. Už nedidelį mėnesinį bazinį mokestį už patrauklią, palankią kainą pakeliui įkrausite mūsų geriausio partnerio IONITY sparčiojo įkrovimo tinkle.

„We Charge Plus“ – dažnam įkrovimui ir ilgoms atkarpoms

„We Charge“ įkrovimo kortelė už kelių žingsnių

Norėtumėte naudoti „We Charge“? Parsisiųskite nemokamą „We Connect ID. App“. Prisijunkite prie mobiliosios programėlės su savo asmeniniu Volkswagen ID. Dabar užsakykite savo įkrovimo kortelę kartu su savo „We Charge“ tarifu. Dabar reikia tik aktyvinti įkrovimo kortelę ir galite krauti. 

Į „We Charge“ įkrovimo kortelę

Būsite prisijungę ir namie – su savo „ID. Charger“ 

Būdami namie atsipalaiduokite, kol įkraunamas jūsų automobilis: Su „We Charge“ galėsite valdyti savo prijungtą „Wallbox“ nuotoliniu būdu per mobiliąją programėlę tiesiog sėdėdami ant sofos.  

ID. Charger Wallbox“ tiesiog per „We Connect ID“. Taikomosios programos valdymas

ID. Charger“: Taip namai virsta įkrovimo stotele

Važiuoti elektra yra daug paprasčiau negu manėte. Su „Wallbox ID. Charger“ siūlome šiuolaikinę įkrovimo koncepciją jūsų namams. Itin praktiška: „We Charge“ siūlo jums išmanias prijungtines paslaugas „ID. Charger Connect“ ir „Pro“ modeliams. Naudodami mobiliąją progamėlę „ID. Charger“ sukonfigūruosite, valdysite nuotoliniu būdu, matysite įkrovimus ir valdysite prieigą visiškai paprastai. Pasidarė smalsu?

Dažnai užduodami klausimai

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there