ID. 3 įkrauti paprasta su „We Charge“
2,3

Įkraukite automobilį daugybėje vietų – su „We Charge“

Su „We Charge“ savo elektrinį Volkswagen“ įkrausite dar paprasčiau. Namie per prie tinklo prijungtą „Wallbox“, o keliaudami galite naudoti virš 200 000 viešųjų įkrovimo stotelių visoje Europoje. Paprasta naudoti vieną žemėlapį. Viskas vienoje mobilioje programėlėje.

1.
Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: 14-12,9 (kombinuotos); CO2 emisija, kombinuota, g/km: 0; efektyvumo klasė: A+++

Su „We Charge“ savo elektrinį Volkswagen“ įkrausite dar paprasčiau. Namie per prie tinklo prijungtą „Wallbox“, o keliaudami galite naudoti virš 200 000 viešųjų įkrovimo stotelių visoje Europoje. Paprasta naudoti vieną žemėlapį. Viskas vienoje mobilioje programėlėje.

Įkrauti Volkswagenpaprasta

Nuo dabar jums nebereikės tiek daug rūpintis. Jau nuo 0,- € per mėnesį „We Charge“ visur sujungs jus per „We Connect ID. App“ su įkrovimo stotelėmis ir Volkswagen ID“ turėtojams pasiūlys išskirtinai palankias kainas. Kaip „We Charge“ palengvina jums įkrovimą elektra, sužinosite mūsų skaitmeniniame vadove.

  • Raskite ir naudokite virš 200 000 viešųjų įkrovimo stotelių
  • Visoje Europoje tik su viena įkrovimo kortele
  • Raskite tinkamus „We Charge“ tarifus visiems poreikiams
  • Išskirtinės kainos pasiūlymai IONITY greitojo įkrovimo tinkle
  • Be rūpesčių įkraukite namuose, naudodami išmaniąsias savo privataus „Wallbox“ įkrovimo funkcijas
--:--

Išsami informacija apie "We Charge"

Su „We Charge“ keliaudami lengvai rasite įkrovimo kolonėles

Įkrovimas pakeliui

„We Charge“ suranda įkrovimo stoteles arti jūsų, padeda suplanuoti maršrutą, su ja turėsite galimybę įkrovimo kortele įkrauti virš 200 000 viešųjų įkrovimo stotelių visoje Europoje. Jos apima ir greitojo įkrovimo stoteles IONITY, esančias prie svarbiausių greitkelių, kurias su „We Charge“ lengvai galėsite naudoti. Visa kainų priežiūra įtraukta. 

Stebėkite įkrovimą per „ID. Charger“ ir namie

Įkrovimas namuose

„We Charge“ palengvina įkrovimą per jūsų sujungtą „Wallbox“, „ID. Charger Connect“ ir „ID. Charger Pro“. Mobilioj programėlėje ateityje matysite savo įkrovimus ir galėsite valdyti juos išmaniuoju telefonu, dalytis savo „Wallbox“ su kitais ir naudoti išmaniąsias funkcijas, tokias kaip nuotolinė priežiūra.4

„We Connect ID. App“ visada galėsite peržiūrėti savo „We Charge“

„We Charge“ „We Connect ID. App“ 

„We Charge“ funkcijos integruotos į „We Connect ID. App.“. Viešąsias įkrovimo stoteles nesunkiai galite susirasti mobilioj programėlėje ir patikrinti jų prieinamumą realiuoju laiku 5. Užtikrinamas visiškas kainų skaidrumas, todėl galite peržiūrėti visus savo įkrovimus. Net ir savo tarifus bei įkrovimo kortelę galėsite tvarkyti vienu piršto spustelėjimu. Skamba gerai? Čia galite parsisiųsti programą.

Lyg specialiai Jums:
mūsų „We Charge“ įkrovimo tarifai

„We Charge“ sujungia Jus su viešosiomis įkrovimo stotelėmis jau nuo 0,- EUR per mėnesį ir siūlo išskirtinai patrauklias kainas Volkswagen ID. savininkams. Su „We Charge Free“, „We Charge Go“ ir „We Charge Plus“ galite rinktis iš trijų įkrovimo tarifų , kurie pritaikyti individualiems poreikiams ir yra skirti tiek retai savo transporto priemones įkraunantiems, tiek daug važinėjantiems žmonėms.

6.
Visos čia vaizduojamos kainos pateiktos su PVM.
7.
Rodomi įkrovimo tarifai bei įkrovimo kortelė yra „Volkswagen Group Charging GmbH“ (Elli) pasiūlymas. Norint užsakyti šiuos tarifus Jums reikės „Volkswagen ID“ (VW-ID) ir „Volkswagen“ „We Connect ID“ taikomosios programos. Jeigu nenorite perduoti savo VW ID duomenų „Volkswagen Group Charging GmbH“ („Elli“), galite per www.elli.eco pasinaudoti alternatyviu pasiūlymu be siūlomų specialių sąlygų. Įkrovimo kortelės bei „ID. Charger“ modeliai yra „Volkswagen Group Charging GmbH“ (Elli) pasiūlymas.
8.
„We Charge Go“ ir „We Charge Plus“ tarifai galimi tik „Volkswagen ID“ modeliams.
9.
Vienkartinis 9,99 EUR aktyvavimo mokestis nėra taikomas.
12.
Greitojo įkrovimo IONITY kainas kiekvienos įkrovimo stotelės operatoriui nustato „Volkswagen Group Charging GmbH“ („Elli“) remiantis kWh, sesija, laiku arba šių rodiklių deriniu. Kai kurie operatoriai gali taikyti stovėjimo mokesčius. Prieš pradedant kiekvieną įkrovimą, šioje taikomojoje programoje galėsite patikrinti atitinkamai galiojančias įkrovimo kainas įkrovimo stotelėje. Kraunant užsienyje gali būti taikomas papildomas konvertavimo mokestis. „We Charge Go“ ir „We Charge Plus“ tarifams nėra taikomas papildomas mokestis už kiekvieną įkrovimo procesą.
„We Charge Free“ – mokėkite tik už tai, kiek įkraunate

„We Charge Free“ – mokėkite tik už tai, kiek įkraunate

Tie, kas įkrauna iš namų arba darbo ir savo elektrinį Volkswagen“ dažnai naudoja trumpiems maršrutams, pradeda nuo „We Charge Free“: Įkraukite viešojoje erdvėje be fiksuoto mėnesinio mokesčio ir IONITY sparčiojo įkrovimo stotelėse pasipildykite elektros per patį trumpiausią laiką. Paprasčiau nebūna. 

„We Charge Go“ – įkrovimui pakeliui retkarčiais

„We Charge Go“ – įkrovimui pakeliui retkarčiais

Pvz., gyvenate nuomojamame būste, kraunate mieste, važiuojate daugiausia neilgus maršrutus ir kartais aplankote savo šeimą kitame mieste? Tuomet jums tiks „We Charge Go“. Taip, būdami greitojo įkrovimo ID turėtoju, galėsite krauti elektra viešosiose įkrovimo stotelėse be pagrindinio mokesčio bei naudoti IONITY palankiomis kainomis.

„We Charge Plus“ – dažnam įkrovimui ir ilgoms atkarpoms

Visiems ID. turėtojams su sparčiojo įkrovimo funkcija, kurie įkrauna namie arba pakeliui, rekomenduojame „We Charge Plus“. Už nedidelį mėnesinį bazinį mokestį už patrauklią, palankią kainą pakeliui įkrausite mūsų geriausio partnerio IONITY sparčiojo įkrovimo tinkle.

„We Charge Plus“ – dažnam įkrovimui ir ilgoms atkarpoms

„We Charge“ įkrovimo kortelė už kelių žingsnių

Norėtumėte naudoti „We Charge“? Parsisiųskite nemokamą „We Connect ID. App“. Prisijunkite prie mobiliosios programėlės su savo asmeniniu Volkswagen ID. Dabar užsakykite savo įkrovimo kortelę kartu su savo „We Charge“ tarifu. Dabar reikia tik aktyvinti įkrovimo kortelę ir galite krauti. 

Į „We Charge“ įkrovimo kortelę

Būsite prisijungę ir namie – su savo „ID. Charger“ 

Būdami namie atsipalaiduokite, kol įkraunamas jūsų automobilis: Su „We Charge“ galėsite valdyti savo prijungtą „Wallbox“ nuotoliniu būdu per mobiliąją programėlę tiesiog sėdėdami ant sofos.  

ID. Charger Wallbox“ tiesiog per „We Connect ID“. Taikomosios programos valdymas

ID. Charger“: Taip namai virsta įkrovimo stotele

Važiuoti elektra yra daug paprasčiau negu manėte. Su „Wallbox ID. Charger“ siūlome šiuolaikinę įkrovimo koncepciją jūsų namams. Itin praktiška: „We Charge“ siūlo jums išmanias prijungtines paslaugas „ID. Charger Connect“ ir „Pro“ modeliams. Naudodami mobiliąją progamėlę „ID. Charger“ sukonfigūruosite, valdysite nuotoliniu būdu, matysite įkrovimus ir valdysite prieigą visiškai paprastai. Pasidarė smalsu?

Dažnai užduodami klausimai

Pasikalbėkime

Pasikalbėkime

Kontakt

Turite klausimų, pasiūlymų ar komentarų? Paskambinkite mums.

Su mumis susisieksite telefonu 0800-43347328 (nemokama linija iš visų Lietuvos tinklų). Galite skambinti mums visą parą. Jei telefoninio ryšio tiekėjas nepalaiko šio numerio, skambinkite +49 5361-379377-5. Išlaidos priklauso nuo konkretaus Jūsų tiekėjo tarifo. Skambinant iš užsienio gali būti taikomi tarptinklinio ryšio mokesčiai.

Galite rašyti mums el. paštu:
wecharge-support@volkswagen.deOpens a mail link

Volkswagen teisės atsisakymas Volkswagen

2.
Įkrovimo tarifai, įkrovimo kortelės bei „ID. Charger“ modeliai yra „Volkswagen Group Charging GmbH“ (Elli) pasiūlymas. 
3.

Nurodytos sąnaudų ir emisijos vertės buvo nustatytos taikant teisės aktais reglamentuojamus matavimo metodus. Nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. tam tikrų naujų automobilių tipai patvirtinami taikant visame pasaulyje darniai galiojančią lengvųjų automobilių ir mažo svorio krovininių automobilių patikros procedūrą (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure, WLTP), pagal kurią realistiškiau pamatuojamos degalų sąnaudos ir CO2 emisijos vertės. Nuo 2018 m. rugsėjo 1 d. WLTP palaipsniui pakeis naująjį Europos važiavimo ciklą (NEDC). Dėl realistiškų bandymų sąlygų pagal WLTP išmatuotos degalų sąnaudų ir CO2 emisijų vertės daugeliu atveju yra didesnės nei tos, kurios buvo gautos pagal NEDC. Todėl nuo 2018 rugsėjo 1 d. transporto priemonių apmokestinimas gali atitinkamai keistis. Išsamesnės informacijos apie WLTP ir NEDC skirtumus rasite adresu www.volkswagen.de/wltp.

Šiuo metu vis dar galioja prievolė skelbti NEDC vertes. Naujų transporto priemonių, kurių tipas patvirtintas pagal WLTP, NEDC vertė išvedama iš WLTP vertės. WLTP vertės gali būti nurodomos papildomai iki jų privalomo taikymo datos. Ten, kur NEDC vertės pateikiamos kaip diapazonai, jos nėra susijusios su konkrečia transporto priemone ir nėra pasiūlymo dalis. Jos skirtos tik skirtingų tipų transporto priemonėms palyginti. Naudojant papildomą įrangą ir priedus (papildomai montuojamas dalis, dėl padangų formato ir t. t.) gali pasikeisti svarbūs transporto priemonės parametrai, pvz., svoris, pasipriešinimas riedėjimui ir aerodinamika. Taip pat transporto priemonės degalų sąnaudų, elektros energijos sąnaudų, CO2 emisijos ir našumo vertėms įtakos gali turėti klimato ir eismo sąlygos bei individualus vairavimo stilius.

Daugiau informacijos apie oficialias naujų lengvųjų automobilių degalų sąnaudas ir oficialias, specifines CO2 emisijos vertes rasite žinyne „Naujų lengvųjų automobilių degalų sąnaudos, CO2 emisijos vertės ir elektros energijos sąnaudos“, kurį galite nemokamai gauti visose prekybos vietose ir iš DAT „Deutsche Automobil Treuhand GmbH“, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen (www.dat.de/co2).

Transporto priemonės efektyvumo klasė vertinama pagal CO2 emisijas, atsižvelgiant į transporto priemonės masę. Transporto priemonės, kurios atitinka vidurkį, priskiriamos D klasei. Transporto priemonės, kurios yra geresnės negu šiandieninis vidurkis, priskiriamos A+++, A++, A+, A, B arba C klasėms. Transporto priemonės, kurios yra blogesnės negu vidurkis, priskiriamos E, F arba G klasėms. Čia pateikti duomenys susijusios su atitinkamu pasirinkto modelio ir jo standartinės įrangos EG tipo patvirtinimu pagal Direktyvą 2007/46/EB. Konfigūravimo metu jūsų pasirinkta specialioji įranga gali turėti tokį poveikį, kad jūsų konfigūruotas modelis dėl pasirinktos įrangos atitiks kitą patvirtintą tipą, negu atitiktų be pasirinktos specialiosios įrangos. Dėl to galimi jūsų konfigūruoto modelio duomenų nuokrypiai. Pateiktos CO2 vertės nurodo vertes, kurios buvo nustatytos transporto priemonės tipo patvirtinimo metu.

4.
Atskirų funkcijų prieinamumas gali būti ribotas priklausomai nuo konkrečios šalies ir sutarties galiojimo laikotarpiu jos gali būti keičiamos arba atšaukiamos. 
5.
Nepaisant to, kad „Volkswagen AG“ nuolat gerina informaciją apie atskiras įkrovimo kolonėles, „Volkswagen AG“ neteikia jokių garantijų įkrovimo kolonėlės eksploatacinės būsenos arba dėl prieigos galimybių prie įkrovimo kolonėlės.