„Volkswagen“ sujungiamumo paslaugos
„Volkswagen“ sujungiamumo paslaugos
„Volkswagen“ sujungiamumo paslaugos

Kviečiame susipažinti su „Volkswagen“ sujungiamumo paslaugomis

 Sujungiamumas – kas tai?

Su „Volkswagen“ prijungiamumo pasiūlymais Jūsų „Volkswagen“ taps dar labiau skaitmenizuotas, o Jūs džiaugsitės patogesniu ir saugesniu automobiliu bei pramogomis. Prijungę savo transporto priemonę prie interneto gausite informaciją apie eismą realiuoju laiku, priminimą apie artėjantį techninės priežiūros darbų terminą, galėsite naudotis srautinio perdavimo funkcijomis ir internetiniu radiju arba greitai sulauksite pagalbos gedimo atveju.

Atkreipiame dėmesį, kad atskirų funkcijų prieinamumas ir sąlygos priklauso nuo pasirinktos paslaugos. 

„We Connect“

Nauja mobiliųjų internetinių paslaugų kartą. Jums pageidaujant galite visada būti prisijungę prie interneto visose transporto priemonėse, kuriose galima įdiegti „We Connect“ sistemą, pvz., naujajame „Passat“ ir „Arteon“. Dėl stacionariai sumontuotos „eSIM“ kortelės Jūsų „Volkswagen“ iškart gali būtų prijungiamas prie interneto.

„Car-Net“

Su mobiliosiomis „Car-Net“ paslaugomis internetu greičiau pasieksite savo kelionės tikslą ir būsite geriausiai informuojami. Navigacijos sistemoje su „Car-Net“ paslaugų paketu „Guide & Inform“ yra viskas, ko tik reikia – informacija apie eismą realiuoju laiku, laisvas stovėjimo vietas ir kainas degalinėse.
Naudokite savo išmanųjį telefoną kaip nuotolinio valdymo pultą ir „Car-Net“ sistemoje užsakę paslaugų paketą „Security & Service“ patogiai užrakinkite ir atrakinkite dureles bei bagažinę per „We Connect“ taikomąją programą.

„App-Connect“

Papildykite savo prietaisų skydelį – naudodami „Connect“ taikomąją programą perkelsite visas išmaniojo telefono taikomąsias programas ant Jūsų pramogų ir informacijos sistemos jutiklinio ekrano: Galite naudotis trimis „Google“ sukurtomis pažangiomis technologijomis „Apple CarPlay™“, „Android Auto™“ ir „MirrorLink®“ su papildomomis naudingomis ir pramogų funkcijomis.

Kuriomis paslaugomis galite naudotis?

Ar Jūsų „Volkswagen“ automobilyje yra „We Connect“ arba „Car-Net“? Ar automobilyje galima papildomai įdiegti „We Connect Go“? Čia rasite neįpareigojančios informacijos apie mobiliąsias paslaugas internetu, kurias galite pasirinkti savo transporto priemonėje. 

Jus taip pat gali sudominti

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there