„Volkswagen“ sujungiamumo paslaugos
„Volkswagen“ sujungiamumo paslaugos
„Volkswagen“ sujungiamumo paslaugos

Kviečiame susipažinti su Volkswagen“ sujungiamumo paslaugomis

 Sujungiamumas – kas tai?

Su Volkswagen“ prijungiamumo pasiūlymais Jūsų Volkswagen“ taps dar labiau skaitmenizuotas, o Jūs džiaugsitės patogesniu ir saugesniu automobiliu bei pramogomis. Prijungę savo transporto priemonę prie interneto gausite informaciją apie eismą realiuoju laiku, priminimą apie artėjantį techninės priežiūros darbų terminą, galėsite naudotis srautinio perdavimo funkcijomis ir internetiniu radiju arba greitai sulauksite pagalbos gedimo atveju.

Atkreipiame dėmesį, kad atskirų funkcijų prieinamumas ir sąlygos priklauso nuo pasirinktos paslaugos. 

--:--

„We Connect“ ir „We Connect Start“

Kita mobiliųjų internetinių paslaugų karta. Jums pageidaujant, visose, su „We Connect“ 2 naudoti paruoštose transporto priemonėse, pavyzdžiui, naujajame „Golf“, „Passat“, „T-Roc Cabrio“ ir daugelyje kitų naujausių Volkswagen“ modelių nuo 2021 m., būsite pasiekiami internetu. Naudodami „We Connect Start“3 Jūs taip pat turėsite geriausią ryšį su Jūsų ID. serijos modeliu. Dėl stacionariai sumontuotos „eSIM“ kortelės Jūsų Volkswagen“ automobilis nuo pat pradžių yra prijungtas prie interneto.

Car-Net

„Car-Net“

Su mobiliosiomis „Car-Net“ paslaugomis internetu greičiau pasieksite savo kelionės tikslą ir būsite geriausiai informuojami. Navigacijos sistemoje su „Car-Net“ paslaugų paketu „Guide & Inform“ yra viskas, ko tik reikia – informacija apie eismą realiuoju laiku, laisvas stovėjimo vietas ir kainas degalinėse.
Naudokite savo išmanųjį telefoną kaip nuotolinio valdymo pultą ir „Car-Net“ sistemoje užsakę paslaugų paketą „Security & Service“ patogiai užrakinkite ir atrakinkite dureles bei bagažinę per „We Connect“ taikomąją programą.4