Moteris išlipa iš „VW Tiguan“ vairuotojo vietos

Tiguan eHybrid 

Kaina nuo
29 705€ įskaitant PVM
Bagažo skyriaus talpa
615l
Variklio galia
110kW
Sąnaudos
4,5-5,9l/100 km
Laimėtojas
Tautos automobilis2021

Tiguan eHybrid jau čia!

Sužinokite daugiau apie eHybrid technologijos privalumus ir važiuokite iki 50 km vien elektriniu režimu. Apžiūrėkite kitus Tiguan pasiūlymus modeliams su benzininiais ir dyzeliniais varikliais žemiau.

Gaukite pasiūlymą

Atsiųsime jums kainą elektroniniu paštu.

Įkvepiantis naujas požiūris.

Dar daugiau galios, komforto ir ryšio galimybių – naujasis „Tiguan“ kalba pats už save. Išmanioji technologija užtikrina išskirtines šio modelio galimybes. Šis dinamiškas visureigis keičia požiūrį iš esmės.

Naujasis „Tiguan“ pasižymi daugeliu privalumų. Susipažinkite su trimis iš jų:

„VW Tiguan“ priekis su radiatoriaus grotelėmis ir priekiniais žibintais

„IQ.LIGHT – LED-Matrix“ priekiniai žibintai (pasirinktinai)

Žvelkite dar toliau: išmanioji žibintų sistema

Logotipas „harman/kardon“

„Harman Kardon“ garso sistema (pasirinktinai)

Jūsų mėgstama muzika kitokiu garsu

Grafika: „VW Tiguan“ sistema „Travel Assist“

„Travel Assist“ sistema (pasirinktinai)

Naujasis pagalbininkas

Dizainas

Išskirtinis išorės dizainas

„Tiguan“ įkūnija nuolatinio tobulėjimo siekį. Apie tai aiškiai byloja jo išskirtinis dizainas. Įspūdingos proporcijos, dinamiškas tikslių linijų priekis, galinga viršutinė linija – išraiškingas siluetas pabrėžia šio automobilio stipriąsias puses: pažangią galios sistemą, patikimumą ir bekompromisį funkcionalumą.

Asistavimo vairuotojui sistemos

Naujasis pagalbininkas

Naujasis „Tiguan“, pasitelkdamas pažangių technologijų sistemas, padeda jums sklandžiai pasiekti kelionės tikslą. Viena jų – „Travel Assist“. Vienu mygtuko paspaudimu ji užtikrina aukščiausios klasės komfortą* suteikdama pagalbos monotoniškose ir varginančiose vairavimo situacijose. 

  •  Autostradose ir gerai išvystytuose užmiesčio keliuose „Travel Assist“ padeda nenukrypti nuo eismo juostos ir išlaikyti reikiamą greitį bei atstumą iki priešais važiuojančių transporto priemonių.
  • Ji veikia suderintai su dvigubos sankabos transmisija (DSG) ir leidžia vairuotojui atsipalaiduoti eismo spūstyse bei situacijose, kai reikia dažnai stabčioti.

* Tiek, kiek leidžia sistemos funkcijos. Vairuotojas išlieka atsakingas už saugų vairavimą ir turi būti pasirengęs bet kada perimti iš pagalbinės sistemos automobilio valdymą.

Bandomasis važiavimas

Norėtumėte išbandyti „Tiguan“ realybėje? Pasiūlykite norimą datą bandomajam važiavimui. Mūsų prekybos atstovas suteiks jums galimybę susipažinti su Volkswagen“ artimiau.

Technologija

„Tiguan eHybrid“

Energijos užtaisas: naujasis „Tiguan eHybrid“ – žingsnis į ateitį. Įkraunamas hibridas su elektriniu varikliu ir TSI benzininiu varikliu užtikrina ypač efektyvų važiavimą. Nesvarbu, ar planuojate greitą kelionę į miestą, ar stovyklauti – su „Tiguan eHybrid“ nuvažiuosite bet kur. Šio automobilio vairavimo ypatumai siūlo tobulus važiavimus režimus beveik kiekvieno poreikiams.

Daugiau apie naująjį „Tiguan“

Sužinokite apie kitas funkcijas ir įrangą, kuria pasižymi „Tiguan“.

Visos savybės

Didžiausias visureigių klasės pasirinkimas

Bandomasis važiavimas

Norėtumėte išbandyti „Tiguan“ realybėje? Pasiūlykite norimą datą bandomajam važiavimui. Mūsų prekybos atstovas suteiks jums galimybę susipažinti su Volkswagen“ artimiau.

Kitas žingsnis