VW Tiguan R side view
VW Tiguan R side view
VW Tiguan R side view

Naujasis „Tiguan R“.

Kaina nuo
52 300€ su PVM
Bendros degalų sąnaudos:
9,9l/100km
Bendra CO2 emisija:
225g/km
Įsibėgėjimas nuo
0 iki 100 km/h:per 4,9 s

Nuo nulio iki visiškos laivės 

Geriausiai Europoje parduodamas visureigis ir populiariausias Volkswagen“ automobilis visame pasaulyje – šiandien jį galima įsigyti su Volkswagen R“ apdaila. Bekelėje ar gatvėje – naujuoju „Tiguan R“ galite pasitikėti bet kokioje situacijoje. Visapusė saugos sistema, komfortas ir absoliutus našumas važiuojant tiek mieste, tiek užmiestyje, tiek greitkelyje. Tai patikimas bendražygis darbinėms užduotims, kasdienėms kelionėms ir šeimos atostogoms. 

Našumas

VW Tiguan R front view, a man walks along the front of the car

Pažadina naujus jausmus

R logotipas gale byloja – su šiuo naujuoju šeimos nariu leisitės į kelionę sportiniu stiliumi ir, be abejonės, ji bus greita. 235 kW (320 AG) ir maksimalus 420 Nm sukimo momentas leis pajusti dinamiką kaskart, kai vairuosite ši automobilį. 10 mm žemesnė DCC važiuoklė, sportinė stabdžių sistema, Akrapovičiaus sukurta „R-Performance“ titano išmetimo sistema, pasižyminti specialia garso patirtimi, ir 21 col. „Estoril“ lengvojo lydinio ratlankiai atskleidžia visapusę lenktyninio automobilio prigimtį. Juodos spalvos difuzorius užbaigia sportinį šio modelio įvaizdį.

R linijos dizainas

R linijai būdingas charakteris

Iš pirmo žvilgsnio pastebimas atnaujintas priekio dizainas. Radiatoriaus grotelės su R logotipu, išskirtinio dizaino buferiai ir juodos spalvos oro įleidimo angos suteikia pirmaujančiam savo klasėje automobilio dizainui išskirtinių akcentų. Naujasis „Tiguan R“ – tai visapusis talentas, skirtas naudoti kasdien ir pasižymintis išskirtiniu R linijos charakteriu.

VW Tiguan R side view

Kitas žingsnis

Kad geras pasirinkimas būtų ir saugus

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there