Ar pasiruošę pereiti prie elektrinio mobilumo?

Naudodami mūsų naująją Volkswagen EV check“ programėlę galite analizuoti savo vairavimo įpročius, pasitikrinti, ar esate pasiruošę pereiti prie elektrinio mobilumo, ir sužinoti, kuris Volkswagen“ elektrinis automobilis jums tinka labiausiai. Pradėkite nedelsdami – tiesiog atsisiųskite programėlę.

Į „Play Store“Atidaryti nuorodą

Į „App Store“Atidaryti nuorodą

 EV Check app on a smartphone

Registruokite savo keliones ir analizuokite savo mobilumo profilį

Prieš pradėdami pirmąją kelionę pasirinkite turimą automobilį pagal prekės ženklą ir modelį. Tuomet programėlė registruos visas keliones jūsų automobiliu ir pagal šiuos duomenis sukurs jūsų asmeninį mobilumo profilį. Čia bet kuriuo metu galėsite rasti įvairią informaciją, įskaitant savo keliones, akumuliatoriaus ir energijos naudojimo suvestines, CO2 emisijų duomenis ir bendras išlaidas.

„EV Check“ programėlė, kurioje rodomas mobilumo profilis
Leiskite „EV Check“ programėlei įvertinti jūsų profilį

Lyginkite savo profilį su bet kuriuo Volkswagen“ elektriniu automobiliu

Visa informacija apie jūsų keliones gali būti palyginta su pasirinkto Volkswagen“ elektrinio automobilio duomenimis. Tokiu būdu galėsite sužinoti, koks jūsų profilis būtų, jei visas keliones būtumėte atlikę elektriniu automobiliu. O svarbiausia – kiek sumažėtų energijos sąnaudos, CO2 emisijos ir piniginės išlaidos! Be to, galite išsiaiškinti, kuris elektrinis automobilis jums tiktų labiausiai.

„EV Check“ programėlė, veikianti papildytosios realybės režimu

Išbandykite visus mūsų naujuosius elektrinius automobilius su papildytosios realybės technologija

Papildytosios realybės (angl. augmented reality, AR) technologija leis jums išbandyti visus mūsų elektrinius automobilius. Pavyzdžiui, galite interaktyviu būdu sužinoti apie kai kurias naujojo ID.3. funkcijas. Be to, naudodami programėlę galite suprojektuoti papildytosios realybės principu savo automobilį bet kurioje vietoje – ant savo salo ar tiesiog gatvėje priešais save. Pabandykite! Būsite apstulbinti.

Atsisiųskite dabar: Volkswagen EV Check“ programėlė

Atsisiųskite Volkswagen EV Check“ programėlę į savo išmanųjį telefoną, įvertinkite savo keliones palyginę su tokiomis pačiomis kelionėmis elektriniu automobiliu ir susipažinkite su elektrinio mobilumo privalumais. Čia galite peržiūrėti trumpą vaizdo įrašą, kuriame programėlė pristatyta išsamiau. Linkime smagaus laiko išbandant visas puikias funkcijas!

--:--