COVID-19

Išlaikykite gerą automobilio techninę būklę.

Profesionalūs mūsų specialistų patarimai.

Reguliariai atlikdami techninę apžiūrą ir prižiūrėdami savo automobilį, išlaikysite jį tobulos techninės būklės.

Mūsų ekspertai pataria - laiku atlikite techninę apžiūrą. Tai ne tik užtikrins jums komfortą važiuojant, bet kartu sumažins automobilio priežiūros išlaidas ilgalaikėje perspektyvoje.

Turėtumėte reguliariai atlikti šiuos priežiūros darbus:

Automobilio techninė apžiūra - atlikdami iš anksto užtikrinsite, kad jūsų automobilis išliks tobulos techninės būklės bei padės jaustis saugiai keliuose. Kartu gausite Mobilumo Garantiją iki kitos apžiūros.

Automobilio valytuvų keitimas - valytuvus turėtumėte pakeisti bent kartą per metus, kad užtikrintumėte gerą matomumą žiemos sezono metu, ypač tamsiuoju paros metu.

Važiuoklės ir stabdžių patikra - nuolat naudojant, verta reguliariai patikrinti automobilio važiuoklę ir stabdžius, kad užtikrintumėte saugumą kelyje.

Kondicionierių servisas - norėdami užtikrinti šviežią orą automobilio salone ir išvengti nemalonių kvapų, išvalykite automobilio kondicionierių ir pakeiskite salono oro filtrą bent kartą per metus.

Automobilio kėbulas ir remontas - smulkūs įbrėžimai ir pažeidimai ilgainiui gali tapti didesnėmis problemomis, kurių taisymas bus brangesnis. Jei pažeidimai atsirado ne avarijos metu ir pažeistas automobilis toliau reguliariai naudojamas, jūsų draudimo kompanija gali atsisakyti padengti taisymo išlaidas. Ir, be abejo, gerai prižiūrėtas, švarus ir blizgantis automobilis yra gerokai patrauklesnis.