„Pyrite Silver“ spalvos Passat sedanas „Executive“ su ratlankiais „Verona“ stovi šonu ir priekiu, vyras išlipa iš automobilio

Passat

Gamykla užsakymų daugiau nebepriima. Turime platų modelių, kuriuos galite įsigyti nors dabar, pasirinkimą.

Gamykla užsakymų daugiau nebepriima. Turime platų modelių, kuriuos galite įsigyti nors dabar, pasirinkimą.

  • Bagažo skyriaus talpa586 litrai
  • Variklio galia110–200 kW (150–272 AG)
  • Sąnaudos4,1–7,0 l/100 km

Komfortiškiausias sprendimas. Viskam. Naujasis „Passat“.

Esate labai užsiėmęs žmogus, dažnai keliaujate verslo reikalais ir dar organizuojate šeimos kasdienį gyvenimą? Tuomet jums tikrai svarbu turėti patikimą automobilį. Tačiau naujasis „Passat“ yra dar daugiau nei tik tai, nes jo užduotis yra palengvinti jūsų užduotis. Dėl jo intuityviai valdomų funkcijų kiekviena kelionė virsta komforto potyriu. Labai aukštame lygyje.

Naujajame „Passat“ yra daug išskirtinių pranašumų. Čia iškart pastebimi pirmieji trys:

Schematinis Passat Variant „Travel Assist“ sistemos su daugybe sensorių funkcionalumo pavaizdavimas

„Travel Assist“ sistema

Laiko jūsų automobilį eismo juostoje, o kitus – saugiu atstumu.

„IQ.LIGHT“ matriciniai šviesos diodų priekiniai žibintai

Dinamiška neakinanti išvaizda.

Automatinis atstumo reguliavimas ACC

Laikosi atstumo. Ir greičio apribojimų.

Passat „IQ.LIGHT“ – matriciniai šviesos diodų priekiniai žibintai „R-Line“
Passat automatinis atstumo reguliavimas ACC, schematinis prognozuojančio greičio reguliavimo funkcionalumo pavaizdavimas

„IQ.DRIVE“

Laiko jums eismo juostą. O kitus saugiu atstumu.

Su pasirinktine „Travel Assist“ jūs turite automobilyje išskirtinai naudingų asistentų. Nes paspaudus mygtuką jis užtikrina aukšto lygio važiavimo komfortą1,2, padėdamas jums monotoniškose ir varginančiose važiavimo situacijose:

  • Ypač greitkelyje ir geros kokybės užmiesčio keliuose „Travel Assist“ sistema gali išlaikyti jūsų automobilį eismo juostoje ir palaikyti greitį bei atsižvelgti į atstumą iki priekyje važiuojančių eismo dalyvių.
  • Kai ji suderinta su dvigubos sankabos pavarų dėže, jūs be įtampos važiuosite spūstyje ir dažnai sustojančiame eisme.
 

1 Sistemos veikimo ribose.
2 Vairuotojas bet kuriuo metu turi būti pasirengęs perimti valdymą iš asistavimo vairuotojui sistemos ir neatleidžiamas nuo atsakomybės už neapdairų automobilio vairavimą.

Išbandykite

Susisieksime su jumis ir pasiūlysime bandomąjį važiavimą jums patogiu laiku.

Dizainas

Dinamiška išvaizda. Neakinant.

Pasirinktinė IQ.LIGHT sistema – matriciniai šviesos diodų priekiniai žibintai dėl dinamiškai reguliuojamų tolimųjų šviesų šviečia neakindamos kitų.1 Priklausomai nuo važiavimo situacijos, atskiri šviesos diodų segmentai tikslingai įjungiami ir išjungiami šviesos paskirstymo tikslais.

Nesvarbu, ar važiuojate dieną mieste, vakare užmiesčio keliu ar automagistrale blogomis oro sąlygomis: jūsų „IQ.LIGHT“ – matriciniai šviesos diodų priekiniai žibintai prisitaiko. Tai suteikia galimybę važiuoti be įtampos ne tik jums, bet ir visiems, kurie važiuoja prieš jus arba artėja priešpriešiais.

1 Sistemos veikimo ribose

Kitas žingsnis

Naujasis „Passat Variant“

Naujasis „Passat Variant“ – visų galų meistras, kuris stebina didžiule laisva erdve. Be to, jis pasižymi gausiomis technologijomis ir aukšto lygio komfortu.

Kad geras pasirinkimas būtų ir saugus

Naujovė! 5 metų garantija

Mes norime, kad jūs, pasirinkę įsigyti naują ar naudotą Volkswagen, būtumėte visiškai patenkinti dar labai ilgai.

Tad Jūsų automobiliui1 taikome išplėstinę gamyklos garantijos programą, apsaugosiančią nuo netikėtų priežiūros ar remonto išlaidų iki 5 metų arba 100 000 km ridos.2

1
 Volkswagen komerciniai automobiliai: Caddy (visi tipai), Transporter (visi tipai), Crafter (visi tipai), Amarok (visi tipai), ID.Buzz (visi tipai)
2 Nuo 2019 m. liepos 8 d. parduotiems automobiliams, kurių modelio metai yra 2020 ir kurių VIN numerio 10 simbolis yra raidė „L“.

Mes padėsime vairuoti ir toliau​. Pagalba kelyje

Jei nuleido padangą, baigėsi degalai ar išsikrovė akumuliatorius, nesijaudinkite – Volkswagen Mobility Warranty garantija nepaliks Jūsų kelkraštyje.

Mes atskubėsime į pagalbą. Smulkius gedimus pašalinsime vietoje, rimtesniems gedimams pašalinti pervešime jūsų automobilį į artimiausią Volkswagen servisą nemokamai ir užtikrinsime, kad galėtumėte tęsti savo kelionę.

Europos naujų automobilių vertinimo programa Euro NCAP pripažino šį modelį saugiausiu savo klasėje. Ir pelnytai.

Jūsų saugumas kelyje mums svarbiausias. Volkswagen automobiliuose įdiegta daugybė naujoviškų saugumo technologijų, kurios rūpinasi Jūsų, Jūsų keleivių ir kitų eismo dalyvių saugumu.

 

 

 

* Tipinis bendros kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys. Volkswagen Leasing pasiūlymą teikia SIA Citadele Leasing Lietuvos filialas. Jeigu lizingu įsigytumėte 27 022 EUR su PVM vertės automobilį ir pradinė įmoka, mokama pardavėjui būtų 15% (4053 EUR), lizingo sutarties terminas – 60 mėn., likutinė vertė 35% (9 457 EUR), ridos apribojimas – 18 000 km per metus, metinė kintama palūkanų norma – 2,39 % (kai kintanti bazinė palūkanų norma yra 3 mėn. EURIBOR – 0 %, marža – 2,39 %), sutarties sudarymo (administravimo) mokestis – 250,00 EUR, bendra vartojimo kredito kaina – 2 216,96 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 2,75%, mėnesio įmoka – 257,98 EUR/mėn., bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 25 341,29 EUR. Sudarant lizingo sutartį gali būti numatyta pareiga sudaryti ir lizinguojamo turto draudimo sutartį. Šis pasiūlymas nėra įsipareigojimas suteikti vartojimo kreditą.