100 % naujas. Ir vis tiek 100 % „Caddy“.

Jei esate kurjeris, prekybininkas, siuntų tarnybos darbuotojas ar statybininkas, gerai jaučiate ateities pulsą. Naujasis „Caddy Cargo“ irgi turi šį bruožą. Pasižymintis nauju, patraukliu dizainu, su pažangiomis pagalbinėmis vairavimo sistemomis, naujoviška informacijos ir pramogų sistema bei ergonomiška vairuotojo darbo vieta naujasis „Caddy Cargo“ modelis yra toks pat patikimas, lankstus ir progresyvus automobilis kaip ir jo pirmtakai. Tai idealus partneris, padėsiantis komfortiškai ir profesionaliai susidoroti su darbo dienos iššūkiais.

Patogus, išmanus, lankstus.

Daugiau erdvės viskam

Šio universalaus penktosios kartos modelio interjeras daro įspūdį naujais technologiniais sprendimais ir didesniu erdvumu. Ilgoji versija – „Caddy Cargo Maxi“ – yra su 140 mm platesnėmis slankiosiomis durimis. Čia taip pat daugiau vietos, pavyzdžiui, galite sukrauti iki dviejų europadėklų. Kiti naujojo „Caddy Cargo“ pliusai: metalu plakiruotos galinės suveriamos durys, atskiras krovinių skyriaus užraktas, pagalbinė elektrinio galinių durų ir slankiųjų durų uždarymo funkcija ir dar daug kas.  

--:--
Polo Roof Pack

Caddy Cargo aksesuarai

Nuo pagrindinių elementų iki specifinių priedų ir stilingų
gyvenimo būdo atributų. Su jais tikrai būsite pastebėti!

Kitas žingsnis

Kad geras pasirinkimas būtų ir saugus

Naujovė! 5 metų garantija

Mes norime, kad jūs, pasirinkę įsigyti naują ar naudotą Volkswagen, būtumėte visiškai patenkinti dar labai ilgai.

Tad Jūsų automobiliui1 taikome išplėstinę gamyklos garantijos programą, apsaugosiančią nuo netikėtų priežiūros ar remonto išlaidų iki 5 metų arba 100 000 km ridos.2

1
 Volkswagen komerciniai automobiliai: Caddy (visi tipai), Transporter (visi tipai), Crafter (visi tipai), Amarok (visi tipai), ID.Buzz (visi tipai)
2 Nuo 2019 m. liepos 8 d. parduotiems automobiliams, kurių modelio metai yra 2020 ir kurių VIN numerio 10 simbolis yra raidė „L“.

Mes padėsime vairuoti ir toliau​. Pagalba kelyje

Jei nuleido padangą, baigėsi degalai ar išsikrovė akumuliatorius, nesijaudinkite – Volkswagen Mobility Warranty garantija nepaliks Jūsų kelkraštyje.

Mes atskubėsime į pagalbą. Smulkius gedimus pašalinsime vietoje, rimtesniems gedimams pašalinti pervešime jūsų automobilį į artimiausią Volkswagen servisą nemokamai ir užtikrinsime, kad galėtumėte tęsti savo kelionę.

Europos naujų automobilių vertinimo programa Euro NCAP pripažino šį modelį saugiausiu savo klasėje. Ir pelnytai.

Jūsų saugumas kelyje mums svarbiausias. Volkswagen automobiliuose įdiegta daugybė naujoviškų saugumo technologijų, kurios rūpinasi Jūsų, Jūsų keleivių ir kitų eismo dalyvių saugumu.