Jaunais ID. Buzz Pro ar kalniem fonā.
Naujasis ID. Buzz

Įranga ir paketai

Naujasis ID. Buzz

Įranga ir paketai

Naujasis ID. Buzz atspindi svarbiausias automobilių technologijų tobulėjimo tendencijas: elektrifikaciją, išmanumą, pagalbines ir informacines sistemas su nuolatiniu duomenų perdavimu bei nuotoliniu būdu atnaujinamą programinę įrangą. Be to, ID. Buzz išsiskiria savo praktiškumu ir universalumu. Norėdami dar labiau suasmeninti savo automobilį arba padidinti jo funkcionalumą, galite rinktis papildomą įrangą ir jos paketus. Čia sužinosite daugiau apie komplektavimo galimybes.

Pagal aiškią viziją sukurtas modernaus automobilio dizainas

Išraiškingą naujojo ID. Buzz dizainą įkvėpė pirmosios kartos Volkswagen Transporter išvaizda. Tuo pat metu šis automobilis atitinka visus šiuolaikiškam elektromobiliui keliamus reikalavimus. ID. Buzz tai pasiekia suderindamas kompaktiškus gabaritus, novatoriškas technologijas ir aukščiausio lygio komfortą. Nepaisant paprastos konstrukcijos ir funkcionalumo, šis automobilis taip pat spinduliuoja žavesiu. Pavyzdžiui, tai labai pastebima žvelgiant į tarsi besišypsantį automobilio priekį su žmogaus akis primenančiais žibintais. ID. Buzz kėbulas išsiskiria pragmatiškumu – ilga ratų baze, trumpomis iškyšomis ir dideliais ratais. Tai leidžia maksimaliai išnaudoti turimą erdvę, o mažas apsisukimo spindulys užtikrina lengvą automobilio valdymą. Dėl žemesnės stogo linijos ID. Buzz atrodo dar dinamiškiau. Žinoma, galite pakeisti elektromobilio išvaizdą pagal savo skonį. Pasirinkite vieną iš siūlomų spalvų ir bet kurį naujų lengvojo lydinio ratlankių komplektą.

Dar spalvingesniam gyvenimui

Kuri spalva jums labiausiai patinka? Be papildomo mokesčio naujasis ID. Buzz dažomas metalizuota sidabro „Mono Silver“ spalva, o pagal poreikius galima rinktis iš dar dešimties papildomų kėbulo dažymo variantų: baltos „Candy White“, metalizuotos geltonos „Lime Yellow“, mėlynos „Starlight Blue“, oranžinės „Energetic Orange“ ir žalios „Bay Lief Green“, taip pat juodos „Deep Black“ spalvos su perlamutro efektu bei keturių dvispalvių dažymo variantų. Jei pasirinksite dviejų spalvų derinį, viršutinė kėbulo dalis, įskaitant stogą ir V formos variklio gaubtą, visuomet bus dažoma „Candy White“ balta spalva.

Novatoriškas interjeras, kuriame dera komfortas ir tvarumas

Naujojo ID. Buzz viduje lengva suprasti, kodėl tai yra vienas pažangiausių modelių tarp visų Volkswagen komercinių automobilių. Novatoriška šio automobilio erdvės planavimo koncepcija nustato naujus standartus. Būtent taip pavyko sukurti skaitmeninėmis technologijomis aprūpintą praktišką ir universalų elektrinį furgoną, kuriame dera tvarumas ir aukšto lygio komfortas. Automobilio interjero apdailai visiškai nenaudojama natūrali oda, o vietoj jos naudojamos perdirbtos medžiagos – iš jų pagaminti ne tik sėdynių užvalkalai, bet ir grindų danga bei dekoratyvios lubos. Šiuolaikiškas apšvietimas ir tokie sumanūs sprendimai, kaip elegantiško dizaino centrinė konsolė su apgalvotu dėtuvių išdėstymu arba papildomai siūloma nešiojama ID. Buzz Box1 dėžutė, leis mėgautis kiekviena išvyka.

1 Siūloma su „Comfort“ / „Comfort Plus“ paketuose.

Naujas erdvės ir praktiškumo pojūtis

Naujasis ID. Buzz yra universalus ir įvairiapusiškas automobilis bet kokiai progai – ar tai būtų šeimos išvyka, poilsis ar verslo reikalai. Novatoriškai apgalvotas modelio interjeras leido maksimaliai praplėsti erdvę, kurios netrūks visiems keleiviams. Aukšto lygio komfortą taip pat padeda užtikrinti ir reguliuojamos sulankstomos antrosios eilės sėdynės. Net ir įsitaisius penkiems asmenims už galinių sėdynių prasidedančios bagažinės tūris siekia iki 1121 litro. Sulanksčius vientisą galinę sėdynę ši erdvė beveik padvigubėja ir kraunant daiktus pradedant nuo pirmosios sėdynių eilės siekia iki 2123 litrų.

1 Tūris skaičiuojamas matuojant iki galinės sėdynės atlošo viršutinės briaunos neviršijant standartinio bagažo skyriaus uždangalo aukščio.