ID.3

Naujasis ID.3 bus pristatytas 2023-iųjų pavasarį

Naujasis ID.3 bus pristatytas 2023-iųjų pavasarį: išankstiniai užsakymai prasideda jau dabar

Jau artėjantį pavasarį Volkswagen“ visuomenei pristatys naująjį ID.3. Antroji Volkswagen ID.3“ karta pratęs ID. šeimos elektromobilių, kurių parduota jau daugiau nei pusė milijono, sėkmės istoriją. Šiuo metu ID.3 gaminamas Volkswagen“ gamyklose Cvikau ir Dresdene, tačiau, siekiant patenkinti augančią elektromobilių paklausą, kitąmet prie modelio gamybos prisidės ir fabrikas Volfsburge.

Nuo šiandien jau prasidėjo Volkswagen ID.3“ ankstyvieji išankstiniai užsakymai. Volkswagen ID.3“ kainos prasidės nuo 45.580 eurų. Dėl didelio užsakymų kiekio tikimasi, kad klientus, pateikusius užsakymus išankstinės prekybos pradžioje, naujasis Volkswagen ID.3“ pasieks nuo 2023 m. ketvirto ketvirčio.

„Naujasis Volkswagen ID.3“ įkūnija mūsų dėmesį kokybei, dizainui ir tvarumui. Jo dizainas tapo brandesnis, salone naudojamos medžiagos – kokybiškesnės“, – sako Volkswagen“ valdybos narė pardavimams, rinkodarai ir popardaviminėms paslaugoms Imelda Labbe. Kurdama naująją modelio versiją, komanda atsižvelgė ir į klientų pastebėjimus bei patarimus, kurie leido pagerinti automobilį ir papildyti standartinę komplektaciją. „Klientų poreikiai visados buvo mūsų dėmesio centre, todėl atidžiai jų klausomės tam, kad savo automobilius dar geriau pritaikytume pagal jų reikalavimus“, – sako I. Labbe.

Naujajame Volkswagen ID.3“ bus įdiegta naujausios kartos programinė įranga, kuri užtikrins geresnį sistemos veikimą, o atnaujinimų sulauks nuotoliniu būdu. Be to, nuo šiol į bazinę komplektaciją įtrauktas 12 colių įstrižainės ekranas, išimamas bagažinės dugnas ir centrinė konsolė su dviem gėrimų laikikliais.

Įkrauti bateriją padės ir tokios patogios funkcijos, kaip „Plug & Charge“ bei išmanioji „Electric Vehicle Route Planner“ maršruto planavimo sistema. Į naująjį ID.3 taip pat bus montuojami naujausi vairuotojo asistentai, pavyzdžiui, spiečiaus duomenimis paremtas „Travel Assist“ ir „Park Assist Plus“ su atminties funkcija.

„Dalis Volkswagen“ misijos – pasiūlyti naujausias technologijos ir inovacijas visuose savo modeliuose, įskaitant ir tokius kompaktinius hečbekus, kaip ID.3. Kalbant apie vairavimą palengvinančias sistemas, spiečiaus duomenimis paremtas „Travel Assist“ leido mums žengti dar vieną žingsnį autonominio vairavimo link“, – teigė Volkswagen“ valdybos narys atsakingas už plėtrą Kai Grunitzas.