„We Connect“ Komforto paslaugos - Tarsi padaryta specialiai Jums
1
„We Connect“ Komforto paslaugos - Tarsi padaryta specialiai Jums
1
„We Connect“ Komforto paslaugos - Tarsi padaryta specialiai Jums
1
„We Connect“ Komforto paslaugos - Tarsi padaryta specialiai Jums
1

Patogumas.
Kaip tik Jums.

Patogumas.
Kaip tik Jums.

Jums reikalinga transporto priemonė, tačiau raktą turi Jūsų partneris? Tiesiog atsisiųskite jį išmaniuoju telefonu. Naudojant suasmeninimo funkcijas bus akimirksniu aktyvinami Jūsų asmeniniai nustatymai. Jauskitės kaip namie, net ir tada, kai važiuojate į biurą: tiesiog pasakykite „nuvežk mane į darbą“ ir Jūsų Volkswagen“ automobilis įjungs navigaciją. Nes jis supranta Jus geriau nei bet kada. Tai – komandinis darbas.

Automatinis pašildymas internetu

Šaltomis dienomis pašildykite automobilį, kol pusryčiaujate. Be to, su „We Connect“ automatinio pašildymo* paslauga galite nustatyti išvykimo laikus, kad savo automobilį visada rastumėte pašildytą ir atitirpusį.

* Tik su pasirinktine autonominio šildymo realiuoju laiku įranga.

„We Connect“ - Prieš važiuodami iš anksto pašildykite automobilį išmaniuoju telefonu
„We Connect“ - Jūsų išmanusis telefonas tampa automobilio rakteliu

Mobilusis raktelis

Adé raktelio paieška – jūsų išmanusis telefonas kaip mobilusis raktelis* atrakina ir paleidžia jūsų Volkswagen“ vienu mostelėjimu. Siųskite kitus mobiliuosius raktelius savo draugams ir šeimos nariams ir leiskite jiems paprastai naudotis savo automobiliu. Pirmaisiais mobiliaisiais rakteliais galite naudotis nemokamai, o vėliau galite juos įsigyti tiesiogiai informacijos ir pramogų sistemos „In-Car“ parduotuvėje arba „We Connect“ internetinėje parduotuvėje Opens an external link.

* Suderinama tik su pasirinktine „Discover Pro“ navigacijos sistema (skirta „Passat“, „Arteon“ ir „Golf“ modeliams) arba „Discover Media“ (tik „Golf“ modeliui) ir kartu naudojant „We Connect“ taikomąją programą. Iš pradžių modelyje „Passat“ ir „Arteon“ siūlomi penki nemokami mobilieji rakteliai, taip pat ir modelyje „Golf“, įsigijus šią funkciją. Mobilųjį raktelį galima gauti per pirmuosius 4 metus po „We Connect“ sutarties sudarymo. Perduodant mobilųjį raktelį, reikia patikrinti raktų siuntėjo tapatybę, naudojant Volkswagen Ident“ procedūrą. Įdiegus mobilųjį raktelį suderinamumą turinčiame išmaniajame telefone Opens an external link, mobilusis raktelis galioja galutiniame prietaise vienerius metus.

Suasmeninimas

Jūsų Volkswagen“ atpažįsta Jus ir sukūrus Jūsų Volkswagen“ paskyrą bei pirmąkart prisiregistravus transporto priemonėje automatiškai bei priklausomai nuo įrangos aktyvina Jūsų individualius įvairių sistemų nustatymus, pradedant sėdynės, apšvietimo, kondicionavimo, informacijos ir pramogų bei navigacijos sistemomis ir baigiant pagalbine vairavimo sistema. Maksimalus komfortas, kai įvairūs naudotojai keičia automobilius.

„We Connect“ - Tiesiog perimkite suasmenintus nustatymus