„We Connect“ Komforto paslaugos - Tarsi padaryta specialiai Jums
1
„We Connect“ Komforto paslaugos - Tarsi padaryta specialiai Jums
1
„We Connect“ Komforto paslaugos - Tarsi padaryta specialiai Jums
1
„We Connect“ Komforto paslaugos - Tarsi padaryta specialiai Jums
1

Patogumas.
Kaip tik Jums.

Patogumas.
Kaip tik Jums.

Jums reikalinga transporto priemonė, tačiau raktą turi Jūsų partneris? Tiesiog atsisiųskite jį išmaniuoju telefonu. Naudojant suasmeninimo funkcijas bus akimirksniu aktyvinami Jūsų asmeniniai nustatymai. Jauskitės kaip namie, net ir tada, kai važiuojate į biurą: tiesiog pasakykite „nuvežk mane į darbą“ ir Jūsų Volkswagen“ automobilis įjungs navigaciją. Nes jis supranta Jus geriau nei bet kada. Tai – komandinis darbas.

Automatinis pašildymas internetu

Šaltomis dienomis pašildykite automobilį, kol pusryčiaujate. Be to, su „We Connect“ automatinio pašildymo* paslauga galite nustatyti išvykimo laikus, kad savo automobilį visada rastumėte pašildytą ir atitirpusį.

* Tik su pasirinktine autonominio šildymo realiuoju laiku įranga.

„We Connect“ - Prieš važiuodami iš anksto pašildykite automobilį išmaniuoju telefonu
„We Connect“ - Jūsų išmanusis telefonas tampa automobilio rakteliu

Mobilusis raktelis

Adé raktelio paieška – jūsų išmanusis telefonas kaip mobilusis raktelis* atrakina ir paleidžia jūsų Volkswagen“ vienu mostelėjimu. Siųskite kitus mobiliuosius raktelius savo draugams ir šeimos nariams ir leiskite jiems paprastai naudotis savo automobiliu.

* Tik su pasirenkama navigacijos sistema „Discover Pro“ ir kartu su „We Connect“ taikomąja programa. Iš pradžių modelyje „Passat“ ir „Arteon“ siūlomi penki nemokami mobilieji rakteliai, taip pat ir modelyje „Golf“, įsigijus šią funkciją. Mobilųjį raktelį galima gauto per pirmuosius 4 metus po „We Connect“ sutarties sudarymo. Perduodant mobilųjį raktelį, reikia patikrinti raktų siuntėjo tapatybę, naudojant Volkswagen Ident“ procedūrą. Įdiegus mobilųjį raktelį kompaktiškame išmaniajame telefone, mobilusis raktelis galioja galutiniame prietaise vienerius metus.

Suasmeninimas

Jūsų Volkswagen“ atpažįsta Jus ir sukūrus Jūsų Volkswagen“ paskyrą bei pirmąkart prisiregistravus transporto priemonėje automatiškai bei priklausomai nuo įrangos aktyvina Jūsų individualius įvairių sistemų nustatymus, pradedant sėdynės, apšvietimo, kondicionavimo, informacijos ir pramogų bei navigacijos sistemomis ir baigiant pagalbine vairavimo sistema. Maksimalus komfortas, kai įvairūs naudotojai keičia automobilius.

„We Connect“ - Tiesiog perimkite suasmenintus nustatymus
„We Connect“ - Valdymas balsu internetu

Valdymas balsu internetu

Atnaujinę pasirinktinį valdymą balsu realiuoju laiku*, valdymas balsu bus dar geresnis. Pasirinkite savo mėgstamą muziką internetu, susiraskite savo mėgstamiausią internetinę radijo stotį naudodami balso įvestį ir naršydami naudokite intuityvią kelionės tikslo įvestį. Naujajame „Golf“ dar galėsite diktuoti elektroninius laiškus, juos išklausyti arba valdyti savo „In-Car“ taikomąją programą – neatitraukdami akių nuo kelio.

* Valdymo balsu (realiuoju laiku) funkcija šiuo metu siūloma šiomis kalbomis: vokiečių, anglų (GB ir US), prancūzų, ispanų, čekų ir italų. 

Volkswagen teisės atsisakymas

1.
Norint naudotis „We Connect” funkcijomis, Jums reikia turėti „Volkswagen ID“ naudotojo paskyrą ir prisijungti savo naudotojo vardu ir slaptažodžiu prie „We Connect“. Be to, turite „online” su „Volkswagen AG” sudaryti atskirą „We Connect“ arba „We Connect Plus“ sutartį. „We Connect Plus“ atveju po transporto priemonės perdavimo turite 90 dienų, kad užregistruotumėte transporto priemonę www.portal.volkswagen-we.com ir visą sutartą laikotarpį nemokamai naudotumėtės paslaugomis.
Naudotis mobiliosiomis prijungtinėmis „We Connect“ paslaugomis leidžia integruotas internetinis ryšys. Susijusios, Europoje susidarančias išlaidas už duomenis tinklo aprėpties viduje, išskyrus paslaugas „Streaming & Internet“ bei kai kurias „In-Car“ programas, padengia „Volkswagen AG“. Paslaugų „Streaming & Internet“ ir kai kurių „In-Car“ programų bei WLAN prieigos taško naudojimui per išorinį mobiliojo ryšio partnerį „Cubic Telecom“ tinklo aprėpties ribose daugelyje Europos šalių gali būti naudojami mokami duomenų paketai. Informacija apie kainas šalyse, kuriose šios funkcijos palaikomos, pateikta https://vw.cubictelecom.com. Internetinio radijo ir medijų transliavimo paslaugomis bei WLAN viešosios interneto prieigos tašku galite naudotis ir mobiliame galiniame įrenginyje (pvz., išmaniajame telefone), turinčiame WLAN viešosios interneto prieigos taško funkciją. Tokiu atveju susijusiomis paslaugomis galima naudotis tik su esama arba atskirai sudaryta mobiliojo telefono sutartimi tarp Jūsų ir Jūsų mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo ir tik to mobiliojo ryšio tinkle. Kai iš interneto atsisiunčiami duomenų paketai, gali atsirasti papildomų išlaidų (pvz., mokesčių už tarptinklinį ryšį), priklausomai nuo Jūsų mobiliojo ryšio tarifų ir ypač jei mobiliuoju ryšiu naudojamasi užsienyje.
Jei norite naudoti nemokamą „We Connect“ taikomąją programą, Jums reikia išmaniojo telefono su tinkama „iOS“ arba „Android“ operacine sistema ir SIM kortelės su aktyvinta duomenų parinktimi arba galiojančia ar atskirai sudaryta mobiliojo ryšio sutartimi tarp Jūsų ir mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo. 
Pakete aprašomų „We Connect“ ir „We Connect Plus“ paslaugų prieinamumas gali skirtis priklausomai nuo šalies, be to, jis priklauso ir nuo transporto priemonės bei jos įrangos. Paslaugos prieinamos atitinkamai sutartą laikotarpį, sutarties galiojimo laikotarpių galimi turinio pakeitimai bei nauji nustatymai. Daugiau informacijos rasite adresu www.portal.volkswagen-we.com, taip pat ją suteiks jūsų „Volkswagen“ partneris. Informaciją apie mobiliojo ryšio tarifus jums suteiks mobiliojo ryšio paslaugų teikėjas.

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there