VW Touareg R, side view, in nature, mountains in the background
VW Touareg R, side view, in nature, mountains in the background
VW Touareg R, side view, in nature, mountains in the background

Naujasis „Touareg R“

Kaina nuo
80058€ su PVM
Bendros degalų sąnaudos:
2,8l/100 km
Bendra CO2 emisija:
62g/km
Įsibėgėjimas nuo
0 iki 100 km/h:per 5,1 s

Ateitis – pati galingiausia varomoji jėga

Galią, sėkmę ir našumą šiandien lemia atsakingas požiūris. Naujasis „Touareg R eHybrid“, pasižymintis įkraunamo hibrido technologija, yra galingiausias visų laikų Volkswagen“. Šis modelis, sukurtas pagal tituluoto visiškai elektrinio ID.R lenktyninio automobilio prototipą, perkelia absoliutaus našumo patirtį iš lenktynių trasos į gatves, o aistringa sportinė prigimtis nulemia jo veržlų charakterį.

Naujasis „Touareg R“ pasižymi daugybe įspūdingų savybių. Trumpai apžvelgsime tris iš jų:

Našumas 

Ateities link

Kelyje su naujuoju etalonu. Elegantiškas, galingas ir dinamiškas automobilis miesto gatvėmis juda praktiškai be garso ir visiškai neteršdamas aplinkos. Esant pakankamai įkrautam akumuliatoriui automobilis startuoja visiškai elektriniu režimu E-MODE, kuriuo gali pasiekti iki 135 km/h greitį. Įjungus hibridinį režimą optimizuojama sąveika tarp vidaus degimo variklio ir elektrinės pavaros, ypač naudojant pagalbinę maršruto nurodymų sistemą.

R linijos dizainas

Naujai apipavidalinta galia

Spinduliuojantis ir išskirtinis – „Lapiz Blue“ kėbulo spalva reprezentuoja Volkswagen R“ linijos koncepciją. Sportinį automobilio charakterį pabrėžia atnaujinto dizaino buferiai ir elegantiški juodos spalvos elementai, įskaitant radiatoriaus groteles, oro įleidimo angas, apdailos juosteles ir išorinių veidrodėlių korpusus. Aistringą lenktyninę šio modelio prigimtį pabrėžia apdailos juostelės ant priekinių sparnų ir durelių. O R linijos logotipas ant radiatoriaus grotelių ir bagažinės dangčio neleidžia suabejoti – tai galingiausias visų laikų Volkswagen“ automobilis. 

Technologija

Sportiška išvaizda be jokio akinimo