„ID. Charger“Volkswagen“ sieninė įkrovimo stotelė

Naujoji „ID. Charger“ įkrovimo stotelė, kurią sukūrė Volkswagen“, – tai pažangus elektrinio automobilio įkrovimo sprendimas namams. Išmani, efektyvi ir inovatyvi. Įsitikinkite patys. 

Žmogus eina prie „Volkswagen“ sieninės įkrovimo stotelės ir ID.3.

Įkrovimo stotelė jūsų namuose

Su šiuo sprendimu elektrinis mobilumas tampa dar patogesnis: tiesiog grįžkite namo, prijunkite savo elektrinį automobilį ir atsipalaiduokite, o kitą dieną pradėsite kupini energijos – tiek jūs, tiek jūsų automobilis. Ateitis prasideda šiandien. Individualu ir praktiška. „ID. Charger“ pasižymi daugeliu privalumų ir funkcijų, kurios šią įkrovimo stotelę paverčia idealiu sprendimu namams, atitinkančiu visus jūsų poreikius

Trumpai trunkantis įkrovimas. Ilgai besitęsiantis vairavimo malonumas

„ID. Charger“ automobilį įkrausite iki aštuonių kartų greičiau nei prijungę prie elektros tinklo lizdo. Kraudami 7,2 kW galia ID.3 praktiškai galite visiškai įkrauti per naktį, o naudodami 11 kW įkrovimo galią jį įkrausite per šiek tiek daugiau nei šešias valandas.

Vyras įkrauna ID.3 naudodamas „ID. Charger“ namuose.

Patogu – nes sumanu ir praktiška

Naudodami „ID. Charger“ galėsite įkrauti visus esamus ir būsimus Volkswagen“ elektrinius automobilius, taip pat kitų gamintojų elektrinius automobilius su 2 tipo jungtimi. Įkrovimo laidas yra neatjungiamas nuo įkrovimo stotelės, todėl niekada neteks jo ieškoti, bandyti išpainioti ar sukti galvą, kur laikyti. O tai reiškia dar daugiau komforto.

Ribota prieiga – didesnis saugumas

Tik jūs spręsite, kas galės naudotis jūsų „ID Charger Connect“ ar „ID Charger Pro“. Suteikti prieigą norimiems automobiliams ir užrakinti bei atrakinti sieninę įkrovimo stotelę galima naudojant radijo dažnio atpažinimo (RDA) sistemą arba programėlę.

Nepriekaištingas jungiamumas

Du „ID. Charger“ modeliai, „Connect“ ir „Pro“, gali prisijungti prie interneto per „WiFi“, eternetą arba LTE su mobiliųjų duomenų paketu (standartinė „Pro“" modelio savybė, pasirinktinis „Connect“ modelio elementas). O „We Connect“ programėlė leis bet kada pasiekti sieninę įkrovimo stotelę išmaniajame telefone, kad galėtumėte valdyti jos funkcijas, reguliuoti įkrovimo procesą ir dar daugiau.

Paprasta elektros sąnaudų apskaita

MID sertifikuotas elektros skaitiklis, įrengtas „ID. Charger Pro“, – puikus sprendimas tiems, kuriems reikia tiksliai fiksuoti elektros energijos sąnaudas, pvz., vairuojantiems darbinį automobilį.

Patraukli kaina ir našumas

Mūsų „ID. Charger“ modeliai ne tik leidžia daug greičiau ir patogiau įkrauti elektrinius automobilius, bet ir pasižymi patrauklia kaina. 

Viena „ID. Charger“ įkrovimo stotelė. Trys variantai

Bazinis modelis

 • Aukštos kokybės Volkswagen“ dizainas
 • Įkrovimo galia: iki 11 kW kintamąja srove (3 fazių)
 • Fiksuotas įkrovimo laidas, iki 4,5 m ilgio
 • Integruotas liekamosios srovės grandinės pertraukiklis
 • Suderinamas su apsaugos nuo perkrovos įranga

Neatskiriami:
internetas ir „ID. Charger“ įkrovimo stotelė 

Atsižvelgiant į modelį, „ID. Charger“ gali suteikti naudingos informacijos realiuoju laiku – tiesiai į jūsų išmanųjį telefoną per programėlę.

„WiFi“ / eternetas

„ID. Charger Connect“ standartiškai veikia interneto ryšio funkcija, todėl ji gali lengvai prisijungti prie jūsų namų interneto per „WiFi“ arba eternetą (LAN).

LTE

Be to, įkrovimo stotelė yra suderinama su LTE. LTE paslaugų paketas įsigyjamas papildomai ir užtikrina nepriekaištingą ryšį tarp sieninės įkrovimo stotelės ir programėlės – įeina neriboti mobilieji duomenys.

LTE su MID elektros energijos skaitikliu

„ID. Charger“ duomenys perduodami naudojant LTE – naujausią standartinę mobiliųjų telefonų technologiją. O integruotas MID elektros energijos skaitiklis užtikrina skaidrią apskaitą, kuri svarbi važinėjantiems darbiniais automobiliais.

Paprasta ir patogu:
įrengimo paslauga

Norite pradėti naudoti įkrovimo stotelę namuose? Tuomet jums tereikia pasinaudoti mūsų teikiama įrengimo paslauga ir atsipalaiduoti.

Universalus paketas ir jokių rūpesčių

Pasirinktinis įrengimo paslaugų paketas, kurį teikia mūsų patronuojamoji bendrovė „Elli“, leidžia jums patikėti savo „ID. Charger“ įkrovimo stotelė. Kas įeina į šių paslaugų paketą:

 • Individualus apsilankymas namuose patikrai
 • Skirstomųjų tinklų operatoriaus registracija
 • Įrengimas ir paleidimas
 • Iki 15 m ilgio laido nutiesimas
 • Iki dviejų angų sienoje išmušimas
 • Liekamosios srovės pertraukiklio ir elektros linijos apsaugos įrengimas

Kokie darbai neįeina į paketą:

 • Griovių kasimas, žemės darbai
 • Saugiklių dėžės adaptavimas

Jei norite pasinaudoti mūsų įrengimo paslauga, rekomenduojame prieš tai internetu nemokamai atlikti išankstinę patikrą. Vos keliais spustelėjimais sužinosite, ar jūsų namuose įmanoma įrengti įkrovimo stotelę.

Įrengta „Volkswagen“ sieninė įkrovimo stotelė.

Įrengimas be jokių rūpesčių

Svarbiausias dalykas, kurį užtikrina Volkswagen“ įrengimo paslaugų paketas, – tai galimybė atsipalaiduoti ir pamiršti bet kokius rūpesčius. Mes pasirūpiname viskuo, ko reikia įrengimui atlikti. Nuo specialių žinių iki saugos jungiklių ir laidų. 

Pirmiausia individualiai apsilankome pas klientą namuose. Juk saugumas – svarbiausia. Surandame tinkamiausią vietą „ID. Charger“ įrengti, įrengiame ją ir paleidžiame. Galiausiai išbandome, kaip įkrovimo stotelė veikia prijungus jūsų automobilį – arba kitą bandomąjį prietaisą, jei automobilio dar neturite. Mūsų darbas būna baigtas tik tada, kai įsitikiname, jog elektros srovė tiekiama tinkamai ir jūsų automobilis kraunamas taip, kaip reikia. 

Beje: Mūsų „ID. Charger“ įkrovimo stotelės yra neutralaus anglies dioksido poveikio gaminiai. O mūsų patronuojamoji bendrovė „Elli“ siūlo nustatyto tarifo namų elektros tiekimo iš 100 % atsinaujinančių šaltinių sprendimą. Rūpinkimės aplinka kartu.