„We Upgrade“ – visada atnaujintas
1
„We Upgrade“ – visada atnaujintas
1
„We Upgrade“ – visada atnaujintas
1

„We Upgrade“.
Suprogramuota jūsų ateičiai.

Linkime jums sėkmės! Papildomai.

„We Connect“ 2 – tai Jūsų durys į naujausios kartos mobiliųjų internetinių paslaugų ir daugeliui Volkswagen“ modelių teikiamų paslaugų pasaulį. Pageidaujant daugeliu „We Connect“ paslaugų galite iškart naudotis internetu. Vieną kartą aktyvinus ir prisijungus su Jūsų Volkswagen ID“, su „We Connect“ sistema Jūsų kasdieninis gyvenimas taps ne tik malonesnis, bet taip pat ir patogesnis. Nauja yra tai, kad įsigiję savo Volkswagen“ automobilį iškart galite jungti pasirinktas naujas funkcijas. Vėliau jas galite pritaikyti pagal savo poreikius. Visiškai paprastai – Jūsų informacijos ir pramogų sistemos internetinėje „In-Car“ parduotuvėje. Čia kaip pagrindinis „We Connect“ naudotojas galite peržiūrėti tuo metu galimas „We Upgrade“1 funkcijas savo transporto priemonei.

Jūsų Volkswagen“ niekada nesiliauja mokytis: „We Upgrade“ funkcijos naudoti su „We Connect“ paruoštoms transporto priemonėms

„We Upgrade“ – intuityvioji navigacija vairuojant automobilį

Navigacija: žinokite, kur veda kelias

Norite dar geriau orientuotis? Tuomet papildomai įjunkite savo „Ready 2 Discover“ informacijos ir pramogų sistemos navigacijos funkcijas ir efektyviai naudokitės intuityviąja savo transporto priemonės navigacijos sistema. Įjungę galėsite naudotis integruota intuityviąja navigacijos sistema su 2D Europos žemėlapiu ir prieiga prie specialiųjų tikslų (POI). Įjungę transporto priemonėje galite nuolat naudotis šiomis funkcijomis, nes jos nesusietos su interneto ryšiu arba „We Connect“ sutartimi. Galite naudotis ne tik šiomis praktiškomis, neprisijungus prie interneto veikiančiomis funkcijomis, tačiau su „We Connect Plus“ licencija taip pat turite prieigą ir prie papildomų naudingų internetinių paslaugų. Pavyzdžiui, eismo informacijos internetu sistema realiuoju laiku informuoja Jus, kaip pagrindinį naudotoją, apie pokyčius ir pavojus Jūsų kelyje, o internetinė maršruto skaičiavimo funkcija užtikrina optimalią ir proaktyvią navigaciją tikslo link. Pasirinkus nustatymą „Dalintis vieta“, žemėlapių naujinimo internetu funkcija automatiškai ir periodiškai atnaujina Jūsų informacijos ir pramogų sistemoje rodomą žemėlapį, kol Jūsų automobilis yra prijungtas prie interneto.

„We Upgrade“ - intuityvus valdymas balsu

Valdymas balsu: „Labas, Volkswagen

Jūsų Volkswagen“ automobilis supranta Jus. Kreipiniu „Labas, Volkswagen“ natūraliai pradėsite pokalbį ir galėsite saugiai bei patogiai valdyti telefonijos sistemą, medijas arba navigaciją. Įjunkite „Ready 2 Discover“3 arba „Discover Media“ informacijos ir pramogų sistemos valdymo balsu funkciją ir valdykite savo balsu daugelį automobilio funkcijų. Atsižvelgiant į transporto priemonės modelį ir įrangą, balsu galima valdyti daugelį pasirenkamų transporto priemonės funkcijų. Taip galėsite visiškai susitelkti į vairavimą ir nuo šiol dar labiau mėgautis savo kelionėmis.

„We Upgrade“ – greitai ir paprastai pasiekiami mobiliojo telefono duomenys

„App Connect“4: Perkelkite savo programas į automobilį

Naudojant „App-Connect“ sistemą pasirinktos taikomosios programos ir turinys tiesiogiai perkeliami į Jūsų Volkswagen“ automobilio informacijos ir pramogų sistemos ekraną, kuriame galite patogiai ir paprastai atlikti valdymo veiksmus. Taip galėsite lengvai pasiekti, pavyzdžiui, muziką, žinias, žemėlapius arba garso knygas. Volkswagen“ siūlo net tris išmaniųjų telefonų sąsajas su daugybe galimybių: „Apple CarPlay™“, „Android Auto™“ iš „Google“ ir „MirrorLink®“. Be to, „Google“ sistemas „Apple CarPlay™“ ir „Android Auto™“ galima naudoti kaip „We Upgrade“ funkciją navigacijos sistemoms „Discover Media“ ir „Ready 2 Discover“ taip pat be laido. Kad išvengtumėte dėmesio nukreipimo, kelionės metu leiskite įjungti tik sertifikuotas taikomąsias programas. 

Papildomos „We Upgrade“ funkcijos Jūsų naujajam „Golf“ automobiliui

„We Upgrade“ - automatinis šviesų perjungimas be jokio akinimo

„Light Assist“: Jokio akinimo. Beveik visose situacijose.

Su tolimųjų šviesų reguliatoriumi „Light Assist“ naktines keliones naujuoju „Golf“ matysite visiškai naujoje šviesoje. Naudodamas už priekinio stiklo sumontuotą kamerą, „Light Assist“ sistemos ribose gali atpažinti iš priekio artėjančias transporto priemones ir automatiškai perjunginėja tolimąsias ir artimąsias šviesas. Juk tai puiki perspektyva?

Foninis apšvietimas (įvairiaspalvis): Vidinė ramybė.

Suteikite savo naujajam „Golf“ automobiliui daugiau individualumo. Naudojant papildomą bazinio foninio apšvietimo įrangą, galima pagal nuotaiką apšviesti saloną individualiai pasirinktomis spalvomis. Pasirinkę foninį apšvietimą (įvairiaspalvį), kaip „We Upgrade“ funkciją galite naudoti papildomą spalvų paketą, iš kurio galite pasirinkti daugiau spalvų apšvietimo akcentams. Šaltesnių ar šiltesnių spalvų apšvietimas, važiuojant apšviestu didmiesčiu arba tamsiu užmiesčio keliu: kaskart sukursite sau ir savo keleiviams vis kitokią, tinkamą atmosferą.

„We Upgrade“ - nuotaikingas salono apšvietimas

„We Upgrade“. Jūs taip pat?

Jau turite naująjį „Golf“ automobilį ir galiojančią „We Connect“ sutartį? Tuomet, kaip „We Connect“ pagrindinis naudotojas, vieną mėnesį nemokamai išbandykite per Jūsų „In-Car“ parduotuvę pasirinktas funkcijas.

„We Upgrade“ funkcijų apžvalga Jūsų Volkswagen“ automobiliui

Čia rasite neįpareigojančią apžvalgą apie pasirenkamas „We Upgrade“ funkcijas, kurias galite papildomai įjungti savo automobilyje. Automobilis turi atitikti „We Upgrade“ sistemai reikalingas technines funkcijas ir jame turi būti reikalinga aparatinė įranga. Jei norite sužinoti, kokios funkcijos ir įranga yra Jūsų Volkswagen“ automobilyje, apsilankykite informacijos ir pramogų sistemos „In-Car“ parduotuvėje.  Čia pagrindinis naudotojas gali matyti, kokios „We Upgrade“ funkcijos yra jo automobilyje.

Naujasis „Golf“

Kitos, naudoti su „We Connect” paruoštos transporto priemonės

Navigacija

Bus pradėta naudoti vėliau

Bus pradėta naudoti vėliau

Valdymas balsu

Bus pradėta naudoti vėliau

App-Connect

Bus pradėta naudoti vėliau

Tolimųjų šviesų reguliavimas „Light Assist“

-

Foninis apšvietimas (įvairiaspalvis)

-

Naujasis „Golf“

Bus pradėta naudoti vėliau

Kitos, naudoti su „We Connect” paruoštos transporto priemonės

Bus pradėta naudoti vėliau

Volkswagen teisės atsisakymas
1.
Norint naudoti „We Upgrade“ produktus, Jums reikalinga „Volkswagen ID“ naudotojo paskyra, galiojanti „We Connect“ sutartis ir Jūsų, kaip pagrindinio naudotojo, tapatybės patvirtinimas, kuris reiškia, kad Jūsų naudotojo paskyra susieta su konkrečia transporto priemone. Be to, Jūsų transporto priemonėje turi būti atitinkamam produktui reikalingos techninės funkcijos ir aparatinė įranga. Transporto priemonei skirtus „We Upgrade“ produktus pagrindinis naudotojas gali peržiūrėti informacijos ir pramogų sistemos „In-Car“ parduotuvėje. Norint įsigyti mokamus produktus, „We Connect“ internetinėje parduotuvėje https://shop.volkswagen-we.com reikia vieną kartą įvesti mokėjimo būdą. Pasirinktos ir aktyvintos „We Upgrade“ funkcijos lieka transporto priemonėje ir jų negalima perkelti į kitas transporto priemones.
2.
Norint naudotis „We Connect” funkcijomis, Jums reikia turėti „Volkswagen ID“ naudotojo paskyrą ir prisijungti savo naudotojo vardu ir slaptažodžiu prie „We Connect“. Be to, turite „online” su „Volkswagen AG” sudaryti atskirą „We Connect“ arba „We Connect Plus“ sutartį. „We Connect Plus“ atveju po transporto priemonės perdavimo turite 90 dienų, kad užregistruotumėte transporto priemonę www.portal.volkswagen-we.com ir visą sutartą laikotarpį nemokamai naudotumėtės paslaugomis.
Naudotis mobiliosiomis prijungtinėmis „We Connect“ paslaugomis leidžia integruotas internetinis ryšys. Susijusios, Europoje susidarančias išlaidas už duomenis tinklo aprėpties viduje, išskyrus paslaugas „Streaming & Internet“ bei kai kurias „In-Car“ programas, padengia „Volkswagen AG“. Paslaugų „Streaming & Internet“ ir kai kurių „In-Car“ programų bei WLAN prieigos taško naudojimui per išorinį mobiliojo ryšio partnerį „Cubic Telecom“ tinklo aprėpties ribose daugelyje Europos šalių gali būti naudojami mokami duomenų paketai. Informacija apie kainas šalyse, kuriose šios funkcijos palaikomos, pateikta https://vw.cubictelecom.com. Internetinio radijo ir medijų transliavimo paslaugomis bei WLAN viešosios interneto prieigos tašku galite naudotis ir mobiliame galiniame įrenginyje (pvz., išmaniajame telefone), turinčiame WLAN viešosios interneto prieigos taško funkciją. Tokiu atveju susijusiomis paslaugomis galima naudotis tik su esama arba atskirai sudaryta mobiliojo telefono sutartimi tarp Jūsų ir Jūsų mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo ir tik to mobiliojo ryšio tinkle. Kai iš interneto atsisiunčiami duomenų paketai, gali atsirasti papildomų išlaidų (pvz., mokesčių už tarptinklinį ryšį), priklausomai nuo Jūsų mobiliojo ryšio tarifų ir ypač jei mobiliuoju ryšiu naudojamasi užsienyje.
Jei norite naudoti nemokamą „We Connect“ taikomąją programą, Jums reikia išmaniojo telefono su tinkama „iOS“ arba „Android“ operacine sistema ir SIM kortelės su aktyvinta duomenų parinktimi arba galiojančia ar atskirai sudaryta mobiliojo ryšio sutartimi tarp Jūsų ir mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo. 
Pakete aprašomų „We Connect“ ir „We Connect Plus“ paslaugų prieinamumas gali skirtis priklausomai nuo šalies, be to, jis priklauso ir nuo transporto priemonės bei jos įrangos. Paslaugos prieinamos atitinkamai sutartą laikotarpį, sutarties galiojimo laikotarpių galimi turinio pakeitimai bei nauji nustatymai. Daugiau informacijos rasite adresu www.portal.volkswagen-we.com, taip pat ją suteiks jūsų „Volkswagen“ partneris. Informaciją apie mobiliojo ryšio tarifus jums suteiks mobiliojo ryšio paslaugų teikėjas.
3.
Pasirinkus „Ready 2 Discover“ navigacijos sistemą balsu valdomas navigacijos funkcijas galima naudoti tik patvirtinus navigaciją per „We Upgrade“ sistemą.
4.
„App-Connect“ apima Apple CarPlay™, Android Auto™ ir MirrorLink® technologijas. Siekiant išvengti nukrypimų, kelionės metu galima naudoti tik sertifikuotas taikomąsias programas. Taip pat atsižvelkite ir į tai, kad kai kurios programos nesiūlomos visose iš trijų technologijų ir šių technologijų prieinamumas gali skirtis priklausomai nuo šalies. Informaciją apie išmaniųjų telefonų suderinamumą su Apple CarPlay™ rasite adresu https://www.apple.com/de/ios/carplay/, su „Android AutoTM“ – adresu https://www.apple.com/ios/carplay/, Android Auto™ adresu https://www.android.com/intl/lt_lt/auto/ ir MirrorLink® adresu https://mirrorlink.com/. 

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there