„We Upgrade“ – visada atnaujintas
„We Upgrade“ – visada atnaujintas
„We Upgrade“ – visada atnaujintas

„We Upgrade“.
Suprogramuota jūsų ateičiai.

Linkime jums sėkmės! Papildomai.

We Connect – tai jūsų durys į naujausios kartos mobiliąsias paslaugas ir tarnybas naujajame automobilyje „Golf“. Pageidaujant, jas galima prijungti prie interneto; taip galite naudotis gausiomis „We Connect“ paslaugomis. Vieną kartą aktyvinus ir prisiregistravus su savo „Volkswagen“ ID, „We Connect“, jūsų kasdienybė taps ne tik malonesnė, bet ir patogesnė. Naujiena ta, kad turite galimybę savo automobilyje „Volkswagen“ ir po įsigijimo įjungti pasirinktas naujas funkcijas. Galima vėliau pritaikyti pagal savo poreikius. Visiškai paprastai – internetu. Savo informacijos ir pramogų sistemos „In-Car Shop“. Čia kaip pagrindinis „We Connect“ naudotojas galite peržiūrėti tuo metu galimas „We Upgrade“ funkcijas savo transporto priemonei.

Jūsų „Volkswagen“ niekada nesiliauja mokytis: „We Upgrade“ funkcijos naujajam automobiliui „Golf“

„We Upgrade“ - intuityvus valdymas balsu

Valdymas balsu: „Labas, Volkswagen

Jūsų automobilis „Golf“ jus supranta. Kreipiniu „labas, Volkswagen“ natūraliai pradėsite pokalbį – taip galima saugiai ir patogiai valdyti telefonus, medijas arba navigaciją. Šiuo tikslu įjunkite savo navigacijos sistemos „Discover Media“ valdymą balsu ir valdykite daugybę savo transporto priemonės funkcijų savo balsu. Nes, priklausomai nuo transporto priemonės modelio ir įrangos, daug transporto priemonės funkcijų galima valdyti balsu. Taip galėsite visiškai susitelkti į vairavimą ir nuo šiol dar labiau mėgautis savo kelionėmis.

„We Upgrade“ – greitai ir paprastai pasiekiami mobiliojo telefono duomenys

„App Connect“: Perkelkite savo programas į automobilį

Su „App-Connect“ funkcija pasirinktas programas ir turinį laidu tiesiogiai į savo „Volkswagen“ informacijos ir pramogų sistemos ekraną, kur galėsite jas patogiai ir gerai matomas savo regos lauke valdyti. Taip galėsite lengvai pasiekti pvz. muziką, žinias, žemėlapius arba audioknygas. „Volkswagen“ sąsajas mobiliesiems telefonams prijungi, kurios suteikia daug galimybių:: Apple CarPlay™, Android Auto™ iš Google ir MirrorLink®. Be to, Apple CarPlay™ galima naudoti kaip „We Upgrade“ funkciją navigacijos sistemai „Discover Media“ ir be laido. Siekiant išvengti nukrypimų, kelionės metu galima naudoti tik sertifikuotas taikomąsias programas. 

„We Upgrade“ - automatinis šviesų perjungimas be jokio akinimo

„Light-Assist“: Jokio akinimo. Beveik visose situacijose.

Su tolimųjų šviesų reguliatoriumi „Light Assist“ naktines keliones naujuoju „Golf“ matysite visiškai naujoje šviesoje. Naudodamas už priekinio stiklo sumontuotą kamerą, „Light Assist“ sistemos ribose gali atpažinti iš priekio artėjančias transporto priemones ir automatiškai perjunginėja tolimąsias ir artimąsias šviesas. Juk tai puiki perspektyva?

Kelių spalvų vidaus apšvietimas: vidinei ramybei palaikyti.

Suteikite savo naujajam automobiliui „Golf“ daugiau asmeniškumo. Naudojant bazinio vidaus apšvietimo papildinį, saloną pagal nuotaiką galima apšviesti individualiai pasirinkus spalvas. Švelniai pašvieskite saloną, pasirinkę iš iki 32 spalvų variantų. Šaltesnių ar šiltesnių spalvų apšvietimas, važiuojant apšviestu didmiesčiu arba tamsiu užmiesčio keliu: per kiekvieną kelionę sukursite sau ir keleiviui vis kitokią, tinkamą atmosferą.

„We Upgrade“ - nuotaikingas salono apšvietimas

„We Upgrade“. Jūs taip pat?

Jau turite naują „Golf“ ir galiojančią „We Connect“ sutartį? Tuomet, kaip „We Connect“ pagrindinis naudotojas, vieną mėnesį nemokamai išbandykite per Jūsų „In-Car Shop“ pasirinktas funkcijas.

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there