„We Upgrade“ – visada atnaujintas
1
„We Upgrade“ – visada atnaujintas
1
„We Upgrade“ – visada atnaujintas
1

„We Upgrade“.
Suprogramuota jūsų ateičiai.

Linkime jums sėkmės! Papildomai.

We Connect 2 – tai jūsų durys į naujausios kartos mobiliąsias paslaugas ir tarnybas naujajame automobilyje „Golf“. Pageidaujant, jas galima prijungti prie interneto; taip galite naudotis gausiomis „We Connect“ paslaugomis. Vieną kartą aktyvinus ir prisiregistravus su savo Volkswagen“ ID, „We Connect“, jūsų kasdienybė taps ne tik malonesnė, bet ir patogesnė. Naujiena ta, kad turite galimybę savo automobilyje Volkswagen“ ir po įsigijimo įjungti pasirinktas naujas funkcijas. Galima vėliau pritaikyti pagal savo poreikius. Visiškai paprastai – internetu. Savo informacijos ir pramogų sistemos „In-Car Shop“. Čia kaip pagrindinis „We Connect“ naudotojas galite peržiūrėti tuo metu galimas „We Upgrade“1 funkcijas savo transporto priemonei.

Jūsų Volkswagen“ niekada nesiliauja mokytis: „We Upgrade“ funkcijos naujajam automobiliui „Golf“

„We Upgrade“ - intuityvus valdymas balsu

Valdymas balsu: „Labas, Volkswagen

Jūsų automobilis „Golf“ jus supranta. Kreipiniu „labas, Volkswagen“ natūraliai pradėsite pokalbį – taip galima saugiai ir patogiai valdyti telefonus, medijas arba navigaciją. Šiuo tikslu įjunkite savo navigacijos sistemos „Discover Media“ valdymą balsu ir valdykite daugybę savo transporto priemonės funkcijų savo balsu. Nes, priklausomai nuo transporto priemonės modelio ir įrangos, daug transporto priemonės funkcijų galima valdyti balsu. Taip galėsite visiškai susitelkti į vairavimą ir nuo šiol dar labiau mėgautis savo kelionėmis.

„We Upgrade“ – greitai ir paprastai pasiekiami mobiliojo telefono duomenys

„App Connect“3: Perkelkite savo programas į automobilį

Su „App-Connect“ funkcija pasirinktas programas ir turinį laidu tiesiogiai į savo Volkswagen“ informacijos ir pramogų sistemos ekraną, kur galėsite jas patogiai ir gerai matomas savo regos lauke valdyti. Taip galėsite lengvai pasiekti pvz. muziką, žinias, žemėlapius arba audioknygas. Volkswagen“ sąsajas mobiliesiems telefonams prijungi, kurios suteikia daug galimybių:: Apple CarPlay™, Android Auto™ iš Google ir MirrorLink®. Be to, Apple CarPlay™ galima naudoti kaip „We Upgrade“ funkciją navigacijos sistemai „Discover Media“ ir be laido. Siekiant išvengti nukrypimų, kelionės metu galima naudoti tik sertifikuotas taikomąsias programas. 

„We Upgrade“ - automatinis šviesų perjungimas be jokio akinimo

„Light-Assist“: Jokio akinimo. Beveik visose situacijose.

Su tolimųjų šviesų reguliatoriumi „Light Assist“ naktines keliones naujuoju „Golf“ matysite visiškai naujoje šviesoje. Naudodamas už priekinio stiklo sumontuotą kamerą, „Light Assist“ sistemos ribose gali atpažinti iš priekio artėjančias transporto priemones ir automatiškai perjunginėja tolimąsias ir artimąsias šviesas. Juk tai puiki perspektyva?

Kelių spalvų vidaus apšvietimas: vidinei ramybei palaikyti.

Suteikite savo naujajam automobiliui „Golf“ daugiau asmeniškumo. Naudojant bazinio vidaus apšvietimo papildinį, saloną pagal nuotaiką galima apšviesti individualiai pasirinkus spalvas. Švelniai pašvieskite saloną, pasirinkę iš iki 32 spalvų variantų. Šaltesnių ar šiltesnių spalvų apšvietimas, važiuojant apšviestu didmiesčiu arba tamsiu užmiesčio keliu: per kiekvieną kelionę sukursite sau ir keleiviui vis kitokią, tinkamą atmosferą.

„We Upgrade“ - nuotaikingas salono apšvietimas

„We Upgrade“. Jūs taip pat?

Jau turite naują „Golf“ ir galiojančią „We Connect“ sutartį? Tuomet, kaip „We Connect“ pagrindinis naudotojas, vieną mėnesį nemokamai išbandykite per Jūsų „In-Car Shop“ pasirinktas funkcijas.

Volkswagen teisės atsisakymas
1.
Norint naudoti „We Upgrade“ elementus, Jums reikia Volkswagen ID, galiojančios „We Connect“ sutarties ir Jūsų, kaip pagrindinio naudotojo, tapatybės patvirtinimo, o tai reiškia Jūsų naudotojo paskyros susiejimą su konkrečia transporto priemone. Be to, reikia, kad jūsų transporto priemonėje būtų atitinkamam „We Upgrade“ reikalingos techninės funkcijos ir aparatinė įranga. Atitinkamai transporto priemonei skirtas „We Upgrade“ prekes galite peržiūrėti per pagrindinio naudotojo paskyrą informacijos ir pramogų sistemos „In-Car Shop“. Norint įsigyti mokamus produktus, „We Connect Webshop“ https://shop.volkswagen-we.com turi būti vieną kartą įvestas mokėjimo būdas. Pasirinktos ir aktyvintos „We Upgrade“ funkcijos lieka transporto priemonėje ir jų negalima perkelti į kitas transporto priemones.
2.
Norint naudotis „We Connect” funkcijomis, Jums reikia turėti „Volkswagen ID“ naudotojo paskyrą ir prisijungti savo naudotojo vardu ir slaptažodžiu prie „We Connect“. Be to, turite „online” su „Volkswagen AG” sudaryti atskirą „We Connect“ arba „We Connect Plus“ sutartį. „We Connect Plus“ atveju po transporto priemonės perdavimo turite 90 dienų, kad užregistruotumėte transporto priemonę www.portal.volkswagen-we.com ir visą sutartą laikotarpį nemokamai naudotumėtės paslaugomis.
Naudotis mobiliosiomis prijungtinėmis „We Connect“ paslaugomis leidžia integruotas internetinis ryšys. Susijusios, Europoje susidarančias išlaidas už duomenis tinklo aprėpties viduje, išskyrus paslaugas „Streaming & Internet“ bei kai kurias „In-Car“ programas, padengia „Volkswagen AG“. Paslaugų „Streaming & Internet“ ir kai kurių „In-Car“ programų bei WLAN prieigos taško naudojimui per išorinį mobiliojo ryšio partnerį „Cubic Telecom“ tinklo aprėpties ribose daugelyje Europos šalių gali būti naudojami mokami duomenų paketai. Informacija apie kainas šalyse, kuriose šios funkcijos palaikomos, pateikta https://vw.cubictelecom.com. Internetinio radijo ir medijų transliavimo paslaugomis bei WLAN viešosios interneto prieigos tašku galite naudotis ir mobiliame galiniame įrenginyje (pvz., išmaniajame telefone), turinčiame WLAN viešosios interneto prieigos taško funkciją. Tokiu atveju susijusiomis paslaugomis galima naudotis tik su esama arba atskirai sudaryta mobiliojo telefono sutartimi tarp Jūsų ir Jūsų mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo ir tik to mobiliojo ryšio tinkle. Kai iš interneto atsisiunčiami duomenų paketai, gali atsirasti papildomų išlaidų (pvz., mokesčių už tarptinklinį ryšį), priklausomai nuo Jūsų mobiliojo ryšio tarifų ir ypač jei mobiliuoju ryšiu naudojamasi užsienyje.
Jei norite naudoti nemokamą „We Connect“ taikomąją programą, Jums reikia išmaniojo telefono su tinkama „iOS“ arba „Android“ operacine sistema ir SIM kortelės su aktyvinta duomenų parinktimi arba galiojančia ar atskirai sudaryta mobiliojo ryšio sutartimi tarp Jūsų ir mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo. 
Pakete aprašomų „We Connect“ ir „We Connect Plus“ paslaugų prieinamumas gali skirtis priklausomai nuo šalies, be to, jis priklauso ir nuo transporto priemonės bei jos įrangos. Paslaugos prieinamos atitinkamai sutartą laikotarpį, sutarties galiojimo laikotarpių galimi turinio pakeitimai bei nauji nustatymai. Daugiau informacijos rasite adresu www.portal.volkswagen-we.com, taip pat ją suteiks jūsų „Volkswagen“ partneris. Informaciją apie mobiliojo ryšio tarifus jums suteiks mobiliojo ryšio paslaugų teikėjas.
3.
„App-Connect“ apima Apple CarPlay™, Android Auto™ ir MirrorLink® technologijas. Siekiant išvengti nukrypimų, kelionės metu galima naudoti tik sertifikuotas taikomąsias programas. Taip pat atsižvelkite ir į tai, kad kai kurios programos nesiūlomos visose iš trijų technologijų ir šių technologijų prieinamumas gali skirtis priklausomai nuo šalies. Informaciją apie išmaniųjų telefonų suderinamumą su Apple CarPlay™ rasite adresu https://www.apple.com/de/ios/carplay/, su „Android AutoTM“ – adresu https://www.apple.com/ios/carplay/, Android Auto™ adresu https://www.android.com/intl/lt_lt/auto/ ir MirrorLink® adresu https://mirrorlink.com/. 

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there