„We Upgrade“ funkcijas galima pasirinkti ir įdiegti jūsų naujinimą palaikančio VW ekrane, „In-Car“ parduotuvėje.
1
„We Upgrade“ funkcijas galima pasirinkti ir įdiegti jūsų naujinimą palaikančio VW ekrane, „In-Car“ parduotuvėje.
1
„We Upgrade“ funkcijas galima pasirinkti ir įdiegti jūsų naujinimą palaikančio VW ekrane, „In-Car“ parduotuvėje.
1

„We Upgrade“.
Suprogramuota jūsų ateičiai.

Linkime jums sėkmės! Papildomai.

„We Connect“ 2 – tai Jūsų durys į naujausios kartos mobiliųjų internetinių paslaugų ir daugeliui Volkswagen“ modelių teikiamų paslaugų pasaulį. Pageidaujant daugeliu „We Connect“ paslaugų galite iškart naudotis internetu. Vieną kartą aktyvinus ir prisijungus su Jūsų Volkswagen ID“, su „We Connect“ sistema Jūsų kasdieninis gyvenimas taps ne tik malonesnis, bet taip pat ir patogesnis. Nauja yra tai, kad įsigiję savo Volkswagen“ automobilį iškart galite jungti pasirinktas naujas funkcijas. Vėliau jas galite pritaikyti pagal savo poreikius. Visiškai paprastai – Jūsų informacijos ir pramogų sistemos internetinėje „In-Car“ parduotuvėje. Čia kaip pagrindinis „We Connect“ naudotojas galite peržiūrėti tuo metu galimas „We Upgrade“1 funkcijas savo transporto priemonei.

--:--

Jūsų Volkswagen“ niekada nesiliauja mokytis: „We Upgrade“ funkcijos naudoti su „We Connect“ paruoštoms transporto priemonėms

Nesvarbu, ar „T-Roc“, „Tiguan“, „Touran“ ar „Polo“, jeigu jūsų VW pasaulyje trūksta navigacijos, šią funkciją galima tiesiog įsigyti papildomai.

Navigacija: žinokite, kur veda kelias

Norite dar geriau orientuotis? Tuomet papildomai įjunkite savo „Ready 2 Discover“ informacijos ir pramogų sistemos navigacijos funkcijas ir efektyviai naudokitės intuityviąja savo transporto priemonės navigacijos sistema. Įjungę galėsite naudotis integruota intuityviąja navigacijos sistema su 2D Europos žemėlapiu ir prieiga prie specialiųjų tikslų (POI). Įjungę transporto priemonėje galite nuolat naudotis šiomis funkcijomis, nes jos nesusietos su interneto ryšiu arba „We Connect“ sutartimi. Galite naudotis ne tik šiomis praktiškomis, neprisijungus prie interneto veikiančiomis funkcijomis, tačiau su „We Connect Plus“ licencija taip pat turite prieigą ir prie papildomų naudingų internetinių paslaugų. Pavyzdžiui, eismo informacijos internetu sistema realiuoju laiku informuoja Jus, kaip pagrindinį naudotoją, apie pokyčius ir pavojus Jūsų kelyje, o internetinė maršruto skaičiavimo funkcija užtikrina optimalią ir proaktyvią navigaciją tikslo link. Pasirinkus nustatymą „Dalintis vieta“, žemėlapių naujinimo internetu funkcija automatiškai ir periodiškai atnaujina Jūsų informacijos ir pramogų sistemoje rodomą žemėlapį, kol Jūsų automobilis yra prijungtas prie interneto.

Valdymą balsu galima aktyvinti papildomai, tuomet savo VW galėsite visiškai natūraliai valdyti savo balsu.

Valdymas balsu3: „Labas, Volkswagen

Jūsų Volkswagen“ automobilis supranta Jus. Kreipiniu „Labas, Volkswagen“ natūraliai pradėsite pokalbį ir galėsite saugiai bei patogiai valdyti telefonijos sistemą, medijas arba navigaciją. Įjunkite „Ready 2 Discover“4 arba „Discover Media“ informacijos ir pramogų sistemos valdymo balsu funkciją ir valdykite savo balsu daugelį automobilio funkcijų. Atsižvelgiant į transporto priemonės modelį ir įrangą, balsu galima valdyti daugelį pasirenkamų transporto priemonės funkcijų. Taip galėsite visiškai susitelkti į vairavimą ir nuo šiol dar labiau mėgautis savo kelionėmis.

„We Upgrade“ – greitai ir paprastai pasiekiami mobiliojo telefono duomenys

„App Connect“5: Perkelkite savo programas į automobilį

Naudojant „App-Connect“ sistemą pasirinktos taikomosios programos ir turinys tiesiogiai perkeliami į Jūsų Volkswagen“ automobilio informacijos ir pramogų sistemos ekraną, kuriame galite patogiai ir paprastai atlikti valdymo veiksmus. Taip galėsite lengvai pasiekti, pavyzdžiui, muziką, žinias, žemėlapius arba garso knygas. Volkswagen“ siūlo net tris išmaniųjų telefonų sąsajas su daugybe galimybių: „Apple CarPlay™“, „Android Auto™“ iš „Google“ ir „MirrorLink®“. Be to, „Google“ sistemas „Apple CarPlay™“ ir „Android Auto™“ galima naudoti kaip „We Upgrade“ funkciją navigacijos sistemoms „Discover Media“ ir „Ready 2 Discover“ taip pat be laido. Kad išvengtumėte dėmesio nukreipimo, kelionės metu leiskite įjungti tik sertifikuotas taikomąsias programas. 

Papildomos „We Upgrade“ funkcijos jūsų „Golf“

ACC yra papildomai VW „Golf“ automobilyje įrengiama sistema, kuri atpažįsta priešais jus esančius automobilius ir laikosi nustatyto atstumo.

Automatinio atstumo reguliavimo funkcija ACC6: Laikosi atstumo. Ir greičio ribojimų.

Automatinis atstumo palaikymas ACC (Adaptive Cruise Control) laikosi pastovaus jūsų nustatyto greičio iki 210 km/h. Kai jūsų „Golf“ artėja prie priekyje važiuojančios transporto priemonės, ACC automatiškai pritaiko greitį sistemos ribose ir laikosi Jūsų nustatyto atstumo.

Per „We Upgrade“ į „Golf 8“ galima įrengti ir pagalbinę sistemą „Light Assist“.

„Light Assist“: Jokio akinimo. Beveik visose situacijose.

Su tolimųjų šviesų asistentu „Light Assist“ naktines keliones „Golf“ matysite visiškai naujoje šviesoje. Už priekinio stiklo sumontuota kamerą turintis „Light Assist“ sistemos ribose gali atpažinti priešais atvažiuojančias ir priešais važiuojančias transporto priemones ir automatiškai perjungti tarp trumpųjų ir tolimųjų žibintų šviesų. Juk tai puiki perspektyva?

Per „We Upgrade“ įmanoma pasirinkti „Golf 8“ vidaus apšvietimo spalvą.

Foninis apšvietimas (įvairiaspalvis): Vidinė ramybė.

Suteikite savo „Golf“ automobiliui daugiau individualumo. Papildžius bazinį vidaus apšvietimą, individualiai pasirinkus spalvą, saloną galima apšviesti pagal nuotaiką. Pasirinkę vidaus aplinkos apšvietimą (įvairiaspalvį), kaip „We Upgrade“ funkciją galite naudoti papildomą spalvų paketą, iš kurio galite pasirinkti daugiau spalvų apšvietimo akcentams. Šaltesnių ar šiltesnių spalvų apšvietimas, važiuojant apšviestu didmiesčiu arba tamsiu užmiesčio keliu: kiekvienos kelionės metu sau ir savo keleiviams sukursite vis kitą tinkamą atmosferą.

„We Upgrade“. Jūs taip pat?

Jau turite „Golf“ automobilį ir galiojančią „We Connect“ sutartį? Tuomet, būdamas „We Connect“ pagrindinis naudotojas, dabar išbandykite pasirinktas funkcijas vieną bandomąjį mėnesį nemokamai.

„We Upgrade“ funkcijų apžvalga Jūsų Volkswagen“ automobiliui

Čia rasite neįpareigojančią apžvalgą apie pasirenkamas „We Upgrade“ funkcijas, kurias galite papildomai įjungti savo automobilyje. Automobilis turi atitikti „We Upgrade“ sistemai reikalingas technines funkcijas ir jame turi būti reikalinga aparatinė įranga. Jei norite sužinoti, kokios funkcijos ir įranga yra Jūsų Volkswagen“ automobilyje, apsilankykite informacijos ir pramogų sistemos „In-Car“ parduotuvėje.  Čia pagrindinis naudotojas gali matyti, kokios „We Upgrade“ funkcijos yra jo automobilyje.

„Golf 8“ ir modelio variantai

Kitos, naudoti su „We Connect” paruoštos transporto priemonės

Navigacija

Bus pradėta naudoti vėliau

Bus pradėta naudoti vėliau

Valdymas balsu

Bus pradėta naudoti vėliau

App-Connect

Bus pradėta naudoti vėliau

Tolimųjų šviesų reguliavimas „Light Assist“

-

Foninis apšvietimas (įvairiaspalvis)

-

Automatinio atstumo reguliavimo funkcija ACC

-

„Golf 8“ ir modelio variantai

Bus pradėta naudoti vėliau

Kitos, naudoti su „We Connect” paruoštos transporto priemonės

Bus pradėta naudoti vėliau

Volkswagen teisės atsisakymas

1.
Norint gauti „We Upgrade“ produktus, jums reikalinga „Volkswagen ID“ naudotojo paskyra, galiojanti „We Connect“ sutartis ir jūsų, kaip pagrindinio naudotojo, tapatybės patvirtinimas, kuris reiškia, kad jūsų naudotojo paskyra susieta su konkrečia transporto priemone. Be to, Jūsų transporto priemonėje turi būti atitinkamam produktui reikalingos techninės funkcijos ir aparatinė įranga. Transporto priemonei skirtus „We Upgrade“ produktus pagrindinis naudotojas gali peržiūrėti informacijos ir pramogų sistemos „In-Car“ parduotuvėje. Norint įsigyti mokamų produktų, „We Connect“ internetinėje parduotuvėje galima pridėti mokėjimo būdą, „In-Car“ parduotuvėje galite rinktis išankstinį apmokėjimą. Įsigytos ir aktyvintos „We Upgrade“ funkcijos lieka transporto priemonėje, jomis gali naudotis visi vairuotojai, jų negalima perkelti į kitą transporto priemonę. 
2.
Norint naudotis „We Connect” funkcijomis, Jums reikia turėti „Volkswagen ID“ naudotojo paskyrą ir prisijungti savo naudotojo vardu ir slaptažodžiu prie „We Connect“. Be to, turite „online” su „Volkswagen AG” sudaryti atskirą „We Connect“ arba „We Connect Plus“ sutartį. „We Connect Plus“ atveju po transporto priemonės perdavimo turite 90 dienų, kad užregistruotumėte transporto priemonę www.portal.volkswagen-we.com ir visą sutartą laikotarpį nemokamai naudotumėtės paslaugomis.
Naudotis mobiliosiomis prijungtinėmis „We Connect“ paslaugomis leidžia integruotas internetinis ryšys. Susijusios, Europoje susidarančias išlaidas už duomenis tinklo aprėpties viduje, išskyrus paslaugas „Streaming & Internet“ bei kai kurias „In-Car“ programas, padengia „Volkswagen AG“. Paslaugų „Streaming & Internet“ ir kai kurių „In-Car“ programų bei WLAN prieigos taško naudojimui per išorinį mobiliojo ryšio partnerį „Cubic Telecom“ tinklo aprėpties ribose daugelyje Europos šalių gali būti naudojami mokami duomenų paketai. Informacija apie kainas šalyse, kuriose šios funkcijos palaikomos, pateikta https://vw.cubictelecom.com. Internetinio radijo ir medijų transliavimo paslaugomis bei WLAN viešosios interneto prieigos tašku galite naudotis ir mobiliame galiniame įrenginyje (pvz., išmaniajame telefone), turinčiame WLAN viešosios interneto prieigos taško funkciją. Tokiu atveju susijusiomis paslaugomis galima naudotis tik su esama arba atskirai sudaryta mobiliojo telefono sutartimi tarp Jūsų ir Jūsų mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo ir tik to mobiliojo ryšio tinkle. Kai iš interneto atsisiunčiami duomenų paketai, gali atsirasti papildomų išlaidų (pvz., mokesčių už tarptinklinį ryšį), priklausomai nuo Jūsų mobiliojo ryšio tarifų ir ypač jei mobiliuoju ryšiu naudojamasi užsienyje.
Jei norite naudoti nemokamą „We Connect“ taikomąją programą, Jums reikia išmaniojo telefono su tinkama „iOS“ arba „Android“ operacine sistema ir SIM kortelės su aktyvinta duomenų parinktimi arba galiojančia ar atskirai sudaryta mobiliojo ryšio sutartimi tarp Jūsų ir mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo. 
Pakete aprašomų „We Connect“ ir „We Connect Plus“ paslaugų prieinamumas gali skirtis priklausomai nuo šalies, be to, jis priklauso ir nuo transporto priemonės bei jos įrangos. Paslaugos prieinamos atitinkamai sutartą laikotarpį, sutarties galiojimo laikotarpių galimi turinio pakeitimai bei nauji nustatymai. Daugiau informacijos rasite adresu www.portal.volkswagen-we.com, taip pat ją suteiks jūsų „Volkswagen“ partneris. Informaciją apie mobiliojo ryšio tarifus jums suteiks mobiliojo ryšio paslaugų teikėjas.
3.
Valdymo balsu (realiuoju laiku) funkcija šiuo metu siūloma šiomis kalbomis: vokiečių, anglų (GB ir US), prancūzų, ispanų, čekų ir italų. 
4.
Pasirinkus „Ready 2 Discover“ navigacijos sistemą balsu valdomas navigacijos funkcijas galima naudoti tik patvirtinus navigaciją per „We Upgrade“ sistemą.
5.
„App-Connect“ apima Apple CarPlay™, Android Auto™ ir MirrorLink® technologijas. Siekiant išvengti nukrypimų, kelionės metu galima naudoti tik sertifikuotas taikomąsias programas. Taip pat atsižvelkite ir į tai, kad kai kurios programos nesiūlomos visose iš trijų technologijų ir šių technologijų prieinamumas gali skirtis priklausomai nuo šalies. Informaciją apie išmaniųjų telefonų suderinamumą su Apple CarPlay™ rasite adresu https://www.apple.com/de/ios/carplay/, su „Android AutoTM“ – adresu https://www.apple.com/ios/carplay/, Android Auto™ adresu https://www.android.com/intl/lt_lt/auto/ ir MirrorLink® adresu https://mirrorlink.com/. 
6.
ACC atlieka reguliavimo veiksmus greičio diapazone nuo 30 km/h (20 mph) iki 210 km/h (130 mph). Atsižvelgiant į konkretaus regiono rinką šis greičio diapazonas gali būti kitoks. Jūs galite bet kada pakeisti ACC reguliavimo nustatymus. Kai stabdote, reguliavimas nutraukiamas. Kai didinate greitį, reguliavimas nutraukiamas greitėjimo proceso metu, o jam pasibaigus tęsiamas toliau. Jei prijungsite priekabą, ACC reguliavimas bus netoks dinamiškas. Jeigu automatinės ACC delsos nepakaks, ACC paragins stabdyti papildomai pranešimu kombinuotajame prietaisų skydelyje. Be to, įsižiebs raudona įspėjamoji lemputė ir pasigirs įspėjamasis signalas. Išmanioji ACC technologija negali viršyti fiziškai nustatytų ribinių verčių ir veikia tik išlaikydama sistemos ribines vertes. Didesnis patogumas niekada neturi kelti rizikos saugumui.

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there