Prijunkite savo „ID.“ per „We Connect Start“
1
Prijunkite savo „ID.“ per „We Connect Start“
1
Prijunkite savo „ID.“ per „We Connect Start“
1

We Connect Start
Lengvai sujungia, asistuoja ir nuveda iki jūsų tikslo

Išmanusis ryšys su jūsų  Volkswagen ID.“ automobiliu

Vairuojate „ID.“ šeimos modelį? Tuomet ateityje keliausite ne tik visiškai elektriniu automobiliu, bet su „We Connect Start“ būsite visapusiškai prisijungę prie tinklo. Automatinė avarinio iškvietimo sistema „eCall“ veikia nuo pat pirmojo įlipimo į automobilį. Na, o su „We Connect Start“ internetinėmis paslaugomis, sėdėdami prie vairo galėsite naudotis skaitmeniniais asistentais, teikiančiais naujausią informaciją apie įkrovimą arba eismą bei nuotoliniu būdu per išmanųjį telefoną valdyti pasirinktas funkcijas.

Apvažiuokite eismo kamščius

Nuo šiol eismo spūstys liks praeity, nes Jūsų  Volkswagen ID.“ automobilis galvoja kartu su jumis. Jūsų navigacijos sistema praktiškai realiuoju laiku tikrina eismo informaciją internete, atpažįsta eismo įvykius, kelių remonto darbus arba kitus eismo sutrikimus bei visada pasiūlo jums optimalų maršrutą. Taip jūs taupote laiką ir savo nervus.

Sujungtas per „We Connect ID.“ išmaniąją programėlę

Atsisiųskite atnaujinimus „ID.“ modelių šeimai: „We Connect ID.“ išmanioji programėlė –  tai jungtis su jūsų „ID.“ modelio Volkswagen“ automobiliu ir viskuo, kas jums svarbu. Ji paverčia jūsų išmanųjį telefoną į nuotolinį valdymo pultą, kuriuo galite valdyti daug naudingų transporto priemonės funkcijų. Taip jūs visada matote savo „ID.“ automobilį – net ir tada, kai nesėdite jo salone.

Eiti į „App Store“

Eiti į „Play Store“

„We Connect ID.“ – išmanioji programėlė jūsų „ID.“ automobiliui.
3.
Iliustracijose pateikta informacija gali skirtis

Tiesiog registruokitės ir pradėkite naudotis

Aprašymą, kaip atlikę vos kelis veiksmus aktyvinsite „We Connect Start“ sistemą ir pradėsite naudotis mūsų skaitmeninėmis paslaugomis automobilyje ir išmaniajame telefone, rasite čia.

--:--

Volkswagen teisės atsisakymas

1.
Norint naudotis „We Connect” paslaugomis, Jums reikia turėti „Volkswagen ID“ naudotojo paskyrą ir turite prisijungti savo naudotojo vardu ir slaptažodžiu prie „We Connect Start“. Be to, turite internetu sudaryti su „Volkswagen AG“ atskirą „We Connect Start“ sutartį. Perdavę automobilį turėsite per 90 dienų priregistruoti automobilį per „We Connect ID.“ taikomąją programą, kad galėtumėte naudotis „We Connect Start“ paslaugomis visą sutartą nemokamo galiojimo laiką.
Mobiliosiomis internetinėmis „We Connect Start“ paslaugomis galima naudotis per integruotą interneto ryšį. „Volkswagen AG“ padengia su tuo susijusias tinklo duomenų perdavimo išlaidas Europoje.
Jei norite naudotis nemokama „We Connect ID.“ taikomąja programa, Jums reikia išmaniojo telefono su tinkama „iOS“ arba „Android“ operacine sistema ir SIM kortelės su aktyvinta duomenų parinktimi arba galiojančia ar atskirai sudaryta mobiliojo ryšio sutartimi tarp Jūsų ir mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo. 
Atsižvelgiant į šalį, paketuose aprašytų atskirų paslaugų prieinamumo galimybės gali būti skirtingos. Paslaugomis galima naudotis suderintą sutarties galiojimo laiką. Per šį laiką gali būti atliekami turinio pakeitimai arba nutraukiamas paslaugų naudojimas. Daugiau informacijos rasite interneto svetainėje www.connect.volkswagen-we.com ir pas savo „Volkswagen“ partnerį. Informaciją apie mobiliojo ryšio tarifus gausite iš mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo.

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there