„Volkswagen We“. Mūsų nauja mobilumo samprata.

Volkswagen We“. Mūsų nauja mobilumo samprata.

Mobilumas mums yra kur kas daugiau nei pats automobilis. Todėl norime kurti ateities mobilumo sprendimus kartu su Jumis.
 
Volkswagen We“ – tai platforma, kurioje siūlome skaitmenines ir įprastas paslaugas visiems žmonėms, siekdami kiekvienam iš Jūsų sukurti individualų mobilumo pasiūlymą.

Tai – skaitmeninė ekosistema su dideliu skaitmeninių paslaugų pasauliu, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas žmonėms. Atvira visiems ir pasiekiama beveik visur.

Tapkite ir Jūs Volkswagen We“ dalimi. Tam prireiks tik Jūsų Volkswagen ID“.                                                                 

--:--

Nauji keliai. Naujos galimybės. Nauja paslauga.  

„Volksagen We“ nuolat auga. Glaudžiai bendradarbiaujame su stipriais partneriais, pažangiųjų technologijų startuoliais ir jumis, savo naudotojais, kad išsiaiškintume ir išbandytume naujus būdus, galimybes ir mobilumo poreikius. Turėdami tokį pagrindą mes kuriame visas savo skaitmenines paslaugas ir mobilumo sprendimus, siekdami reikšmingo, naudingo ir tvaraus rezultato.

Kiti Jūsų žingsniai

Volkswagen teisės atsisakymas Volkswagen

3.

Nurodytos sąnaudų ir emisijos vertės buvo nustatytos taikant teisės aktais reglamentuojamus matavimo metodus. Nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. tam tikrų naujų automobilių tipai patvirtinami taikant visame pasaulyje darniai galiojančią lengvųjų automobilių ir mažo svorio krovininių automobilių patikros procedūrą (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure, WLTP), pagal kurią realistiškiau pamatuojamos degalų sąnaudos ir CO₂ emisijos vertės. Nuo 2018 m. rugsėjo 1 d. WLTP palaipsniui pakeis naująjį Europos važiavimo ciklą (NEDC). Dėl realistiškų bandymų sąlygų pagal WLTP išmatuotos degalų sąnaudų ir CO₂ emisijų vertės daugeliu atveju yra didesnės nei tos, kurios buvo gautos pagal NEDC. Todėl nuo 2018 rugsėjo 1 d. transporto priemonių apmokestinimas gali atitinkamai keistis. Išsamesnės informacijos apie WLTP ir NEDC skirtumus rasite adresu www.volkswagen.de/wltp.

Šiuo metu vis dar galioja prievolė skelbti NEDC vertes. Naujų transporto priemonių, kurių tipas patvirtintas pagal WLTP, NEDC vertė išvedama iš WLTP vertės. WLTP vertės gali būti nurodomos papildomai iki jų privalomo taikymo datos. Ten, kur NEDC vertės pateikiamos kaip diapazonai, jos nėra susijusios su konkrečia transporto priemone ir nėra pasiūlymo dalis. Jos skirtos tik skirtingų tipų transporto priemonėms palyginti. Naudojant papildomą įrangą ir priedus (papildomai montuojamas dalis, dėl padangų formato ir t. t.) gali pasikeisti svarbūs transporto priemonės parametrai, pvz., svoris, pasipriešinimas riedėjimui ir aerodinamika. Taip pat transporto priemonės degalų sąnaudų, elektros energijos sąnaudų, CO₂ emisijos ir našumo vertėms įtakos gali turėti klimato ir eismo sąlygos bei individualus vairavimo stilius.

Daugiau informacijos apie oficialias naujų lengvųjų automobilių degalų sąnaudas ir oficialias, specifines CO₂ emisijos vertes rasite žinyne „Naujų lengvųjų automobilių degalų sąnaudos, CO₂ emisijos vertės ir elektros energijos sąnaudos“, kurį galite nemokamai gauti visose prekybos vietose ir iš DAT „Deutsche Automobil Treuhand GmbH“, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen (www.dat.de/co2).