„Volkswagen We“. Mūsų nauja mobilumo samprata.
„Volkswagen We“. Mūsų nauja mobilumo samprata.
„Volkswagen We“. Mūsų nauja mobilumo samprata.

Volkswagen We“. Mūsų nauja mobilumo samprata.

  1. Mes pakeitėme mobilumo sąvoką

Mobilumas mums yra kur kas daugiau nei pats automobilis. Todėl norime kurti ateities mobilumo sprendimus kartu su Jumis.
 
Volkswagen We“ – tai platforma, kurioje siūlome skaitmenines paslaugas ir įprastas paslaugas visiems žmonėms, siekdami kiekvienam iš Jūsų sukurti individualų mobilumo pasiūlymą.

Tai – skaitmeninė ekosistema su dideliu skaitmeninių paslaugų pasauliu, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas žmonėms. Atvira visiems ir pasiekiama beveik visur.

Tapkite ir Jūs Volkswagen We“ dalimi. Prireiks tik Jūsų Volkswagen ID“.                                                                 

Nauji keliai. Naujos galimybės. Nauja paslauga.  

„Volksagen We“ nuolat auga. Tampriai bendradarbiaujame su stipriais partneriais, pažangiųjų technologijų startuoliais ir jumis, savo naudotojais, kad išsiaiškintume ir išbandytume naujus būdus, galimybes ir mobilumo poreikius. Turėdami tokį pagrindą mes kuriame visas savo skaitmenines paslaugas ir mobilumo sprendimus, siekdami reikšmingo, naudingo ir tvaraus rezultato.

Volkswagen Automotive Cloud 2020“

Rinkai pateikus tik elektra varomą ID.3 2, nuo 2020 m. visi nauji modeliai bus susieti su Volkswagen Automotive Cloud“. Didžioji dalis funkcijų ir paslaugų bus techniškai prieinamos tik nuo to laiko, pvz., transporto priemonės naujiniai ir atskirai užsakomos funkcijos, kurias galima aktyvinti transporto priemonėje.

Kiti Jūsų žingsniai

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there