2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
Apsauga ir priežiūra.

Apsauga ir priežiūra.

Kad jūsų Volkswagen visada blizgėtų: apsaugos ir priežiūros priemonės iš Volkswagen.

Rūpinkitės savo automobiliu su Volkswagen Accesories produktais. Jie užtikriną optimalią priežiūrą ir geriausią apsaugą.

image

Dėklai padangoms.

Drėgnas rūsio oras ir netinkamas sandėliavimas jūsų padangas gali padaryti porėtas ir trapias. Apsaugokite padangas, kad išvengtumėte bet kokios žalos. Keturių dalių „Volkswagen“ originalus padangų krepšys yra idealus variantas. Dėl praktiško žymėjimo išorėje jūs iš karto žinosite, kur montuoti kokį ratą.

Nepastebima jūsų palyda.

Kol jūs susitelkę į savo Volkswagen vairavimą, mūsų produktai tyliai ir efektyviai saugo jūsų automobilį nuo nepageidaujamo, tarkim, purvo, poveikio.

Salono priežiūra.

Švarūs paviršiai, blizganti apdaila ir malonus kvapas. Su „Volkswagen“ originaliais salono priežiūros gaminiais jūs paversite „Volkswagen“ tikra gero jausmo oaze.

Pavasarinis automobilio valymas.

Žiema – kupina siurprizų. Sniegas, ledas ir purvas pridaro keblumų ne tik žmonėms, net ir jūsų automobiliui tai iššūkis. Štai kodėl pavasarį reikia ypatingai juo pasirūpinti, kad visos druskos, purvas ir apnašos liktų tik prisiminimuose. 

image

Valiklis ratams.

Nuostabus įspūdis: su Volkswagen Accessories ratlankių valikliu pasirūpinsite tiek aliuminiais, tiek lieto lydinio ratlankiais švelniai, bet efektyviai.

image

Purškiklis nuo vabzdžių.

Švarus reikalas: su Volkswagen Accessories vabzdžių valikliu lengvai ir švelniai pašalinsite erzinančius vabzdžių likučius nuo savo automobilio. Galite valyti stiklą, dažytus, chromuotus paviršius ir plastiką. Taip pat šalina kitų tipų nešvarumus.

image

Priežiūros komplektas „Pavasaris“.

Pavasarinis jūsų automobilio valymas. Su „Pavasario“ rinkiniu iš Volkswagen Accessories jūsų automobilis vėl tviskės saulėje – o ji pasirodo vis dažniau. Rinkinyje – vidaus ir išorės priežiūros produktai, patogiai supakuoti medžiaginiame užtraukiamame Volkswagen maišelyje.

Priežiūra žiemą.

Šaltuoju metų laiku jūsų Volkswagen susiduria su ypatingomis apkrovomis. Kad galėtumėte saugiai atsipalaiduoti ir nesijaudinti dėl sniego ir ledo, yra specialių priemonių.

Šampūnas ir poliruoklis.

Šiluma, švara ir tvari apsauga! Suteikite savo Volkswagen papildomą apsaugą su specialiai jam  sukurtais Volkswagen Accesories priežiūros gaminiais. Ne tik kad jūsų automobilis spindėtų, bet kad ir dar ilgiau juo džiaugtumėtės.

image

Vaško šampūnas.

Vienu veiksmu ir nuvalote automobilio dažytus paviršius ir išsaugote jų blizgesį. Vaško šampūnas buvo sukurtas specialiai Volkswagen dažams.

image

Vaško poliruoklis.

Su originaliu Volkswagen poliruokliu užtikrinsite profesionalią Volkswagen dažų priežiūrą ir apsaugą. Vaško poliruoklis yra puikiai pritaikytas dažams, taip pat atsparus plovimo ir oro sąlygų poveikiui.

image

Stiklų valiklis.

Matyk plačiai. Originalus Volkswagen stiklų valiklis Glaspolitur lengvai nuvalo ir įkyriai prie stiklo prikibusius nešvarumus nuo priekinio stiklo, tokius kaip vabzdžių likučiai, medžių dervos, alyva, suodžiai ir silikono likučiai. Tai užtikrina aiškų vaizdą be atspindžių. 

Ar pasirengę kitam žingsniui?