2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51

Infotainment Informacija ir pramogos.

Volkswagen informacijos ir pramogų sistema: palaiko ir veda į priekį.

Išreikškite savo aistrą technologijoms savo automobiliu. Mūsų aksesuarai paverčia jūsų automobilį modernios komunikacijos ir pramogų žiniasklaidos sąsaja.

image

Vietos gale – vietos kino salėje.

„Tėveli, tu – geriausias!“ Kino erdvė gale suteikia džiaugsmo jūsų vaikams ir įkiša jums kozirį į kišenę. Su pasukamais kelionės ir komforto sistemos planšečių laikikliais jūsų atžalų kelionė bus linksma ir nuotaikinga, o jūs galėsite ramiai vairuoti. 

image

MEDIA-IN kabelis-adapteris.

Prijunkite garsą iš išorinių šaltinių.

Su MEDIA-IN kabeliu-adapteriu galite lengvai paleisti garso failus iš savo mobiliojo telefono arba MP3 grotuvo per automobilio radijo garsiakalbius.

image

iPhone/iPod adapters.

Prijungti paprasta: MEDIA-IN dėka jūsų dainos skambės per radijo ir radijo navigacijos sistemą.

image

Specialūs mobiliųjų telefonų laikikliai.

Šie specialiai sukurti laikikliai ne tik puikiai laiko jūsų telefoną, užtikrina laisvų rankų režimą, bet ir krauna jūsų telefoną.

image

LinkKit.

LinkKit, tvirtinamas centrinėje konsolėje keleivio pusėjo, palaiko įvairius mobiliuosius telefonus. Sulankstomas universalus mobiliojo telefono antenos prijungimo kišenės mechanizmas užtikrina saugų prietaiso tvirtinimą, kurį galima patogiai nuimti paspaudus atleidimo mygtuką. Ant korpuso esanti antenos jungtis ją prijungti prie stiklo arba išorinės antenos – tai pagerina ryšio priėmimo kokybę ir sumažina energijos sąnaudas.

Ar pasirengę kitam žingsniui?