2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51

Atsarginės dalys.

Kodėl būtina rinktis originalias atsargines dalis®?

Pasirinkote Volkswagen automobilį dėl jo kokybės, patikimumo ir saugumo. Tai kodėl rizikuoti kitais pasirinkimais? Tik naudodami Volkswagen® originalias detales užtikrinsite savo automobilio saugų važiavimą bei funkcionavimą, apsaugosite save ir savo artimuosius.

Kad Jūsų Volkswagen liktų Volkswagen.

image

Originalūs oro filtrai.

Naudodami originalų oro filtrą visuomet būsite užtikrinti, kad į automobilio variklį nepaklius nešvarumų, o degalus jis naudos ypač taupiai. Aukštos kokybės filtras patikimai apsaugo Jūsų variklio elementus net nuo mažiausių smėlio, dulkių, purvo ir drėgmės dalelių. Originalūs oro filtrai gaminami iš mažai degių medžiagų ir atitinka griežčiausius Volkswagen Group, DIN ir ISO standartus.

image

Originalūs salono filtrai.

Salono filtrai skirti dulkių ir teršalų patekimo į saloną per šildymo ir ventiliavimo sistemas apribojimui. Du skirtingų tipų originalūs salono filtrai apsaugos saloną visą automobilio tarnavimo laiką.

Dulkių ir žiedadulkių filtras apsaugos nuo dulkių, purvo, suodžių ir žiedadulkių, o teršalų filtras apsaugos dar ir nuo išmetamųjų dujų bei blogų kvapų.

Originalūs salono filtrai mažina pasipriešinimą oro srautui, todėl ir degalų suvartojimas mažėja.

Didesnis gryno oro tiekimas padės Jums geriau susitelkti į vairavimą, išvengti alergijų, ašarojimo, nuovargio, galvos skausmų ir slogos.

image

Originalūs alyvos filtrai.

Alyvos filtrai užtikrina alyvos švarumą per jos tarnavimo laiką. Jie valo suodžius, anglį, dulkes ir metalų daleles iš alyvos. Ypač ilgai tarnaujantys ir pagaminti iš aukščiausios kokybės žaliavų, jie optimaliai apsaugo variklį nuo užteršimo, mažina variklio dėvėjimąsi per laikotarpius iki alyvos keitimo, padeda išlaikyti Jūsų Volkswagen rinkos vertę.

Efektyvi ir patikima tarpinė neleidžia degalams patekti į alyvos cirkuliavimo sistemą, ypač per trumpas keliones. Tiksliai atitinka Jūsų Volkswagen variklio poreikius ir apsaugo nuo nutekėjimų bei nefiltruotos alyvos patekimo į variklį.

image

Originalūs stabdžių diskai ir kaladėlės.

Stabdžių sistema yra pati svarbiausia Jūsų automobilio saugumo sistema, o originalūs stabdžių diskai ir kaladėlės padeda sumažinti stabdymo atstumą ir didina automobilio, Jūsų, keleivių ir kitų eismo dalyvių saugumą.

Originalūs stabdžių diskai ir kaladėlės specialiai sukurti Jūsų Volkswagen automobiliui ir pritaikyti jo svoriui bei variklio galiai, todėl stabdymas efektyvesnis ir stabdžiai tarnauja ilgiau. Specialiai sukurtos frikcinės medžiagos mažina vibracijas, trikdžius degimo kvapus ir didina važiavimo patogumą.

Bandomieji važiavimai virš 560 000 kilometrų įvairiomis orų sąlygomis patvirtino šių diskų ir kaladėlių optimalų veikimą. Didelis atsparumas cheminėms medžiagoms: kelių druskoms, stabdžių skysčiams ir degalams. Šios detalės išlaiko ekstremalius krūvius ir netrūkinėja net po 500 avarinių stabdymų iš eilės.

image

Originalus dantytasis diržas.

Dantytasis diržas jungia paskirstymo veleną ir alkūninį veleną. Jo įtrūkimas gali sukelti sunkius variklio pažeidimus. Todėl svarbu, kad šis diržas ir kitos susijusios detalės būtų keičiamos priežiūros knygelėje nurodytu metu.

Originalus dantytasis diržas yra gaminamas iš didžiausio atsparumo medžiagų ir yra ypač atsparus dėvėjimuisi, karščiui bei drėgmei.

Originalus dantytasis diržas yra identiškas Jūsų automolbilio pagaminimo metu įrengtam diržui ir puikiai pritaikytas susijusioms automobilio detalėms.

Ar pasirengę kitam žingsniui?