2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51

Pagalba kelyje.

Kad ir kur būtumėte, mes esame vieno skambučio atstumu.

Tapdami Volkswagen savininkais jūs jau pasirinkote vieną patikimiausių automobilių pasaulyje. Tačiau, siekdami užtikrinti jūsų ramybę, kai perkate naują ar naudotą „Das WeltAuto“ Volkswagen automobilį, suteikiame nemokamą pagalbą kelyje, tai – Mobilumo garantija.

image

Skambinkite mums, mes padėsime.

Jei esate:


Lietuvoje: +370 52347722

image

365 dienas per metus, 24 valandas per parą.

Be laiko ir ridos apribojimų.

Mobilumo garantija pradeda veikti nuo pat automobilio įsigijimo momento ir galioja tol, kol techninės priežiūros darbai ir remontas reguliariai atliekami oficialiame Volkswagen servise gamintojo nustatytais intervalais. Mobilumo garantijos galiojimas tikrinamas pagal serviso knygelės įrašus.

image

Pagalba kelyje.

Mechanikai atvyks pas jus.

Jei smulkus incidentas nutiko kelyje – tarkim, nuleido padangą ar išseko akumuliatorius, – mechanikų komanda bet kur Europoje atvyks į pagalbą ir reikiamus darbus atliks vietoje. Visas su technine pagalba susijusias išlaidas vykstant pas jus ir atgal padengiame mes.

image

Automobilio transportavimas.

Nugabensime jį į artimiausią Volkswagen servisą.

Jei gedimo pašalinti vietoje nepavyks ir automobilis tolimesnei kelionei bus netinkamas, nemokamai nugabensime jį į artimiausią Volkswagen servisą, kad geriausi Volkswagen specialistai juo pasirūpintų, o jūs kuo greičiau galėtumėte tęsti savo kelionę.

image

Kelionės tęsimas.

Pakaitinis automobilis, nuvešiantis jus iki tikslo, arba apgyvendinimas.

Jei gedimas negali būti pašalintas iškart servise, mes pasiūlysime vieną iš trijų būdų tęsti jūsų kelionę:

  • Serviso pakaitinis automobilis – 3 dienas nemokamai be ridos apribojimo (Volkswagen Phaeton savininkams – iki 5 dienų, komerciniam transportui – iki 2 dienų).
  • Bilietus alternatyvia transporto rūšimi iki jūsų tikslo arba namo.
  • Apgyvendinimą viešbutyje – 1 parą (Volkswagen Phaeton savininkams – iki 5 parų).
image

Vykstate į užsienį?

Padėsime 30 Europos valstybių.

Jei vykstate iš Lietuvos į verslo kelionę ar šeimos atostogų, nesijaudinkite – mes esame skambučio atstumu ir jums esant užsienyje. Mobilumo garantija galioja visose Europos sąjungos šalyse ir kitose Europos valstybėse – visas detales sužinosite Mobilumo garantijos sąlygose. Kai esate užsienyje, drąsiai skambinkite mums – mes kalbėsime jūsų gimtąja kalba: +370 5 234 7722.

image

Mobilumo garantijos sąlygos.

Sužinokite daugiau.

Parsisiųskite Mobilumo garantijos sąlygas ir susipažinkite su visomis galimybėmis ir būdais, kaip galime jums pagelbėti nutikus kažkam netikėto.

Kartu keliauti lengviau.

Ar pasirengę kitam žingsniui?