2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51

Servisas ir aksesuarai.

Mes sukūrėme jūsų automobilį. Ir apie jį žinome viską.

Kai jūs įsigyjate Volkswagen, tai tik kelionės kartu pradžia. Mes visada būsime šalia tam, kad jūsų automobilis riedėtų kaip naujas net įveikęs kelis šimtus tūkstančių kilometrų. Volkswagen aptarnavimo ir pagalbos paslaugos kruopščiai ištobulintos, kad vairavimas jums būtų vien malonumas.

image

Rasti artimiausią servisą.

Peržiūrėkite oficialių Volkswagen servisų Lietuvoje žemėlapį ir raskite artimiausią jums atstovybę, kad jūsų automobiliu galėtų pasirūpinti geriausi Volkswagen meistrai.

image

Specialūs pasiūlymai.

Paslaugos, dalys ir priedai puikiomis kainomis. Paruošėme ypatingų pasiūlymų, kad galėtumėte puikiai pasirūpinti savo automobiliu ir tuo pačiu sutaupyti.

image

Pagalba kelyje.

Padėsime tęsti kelionę.

Jei baigėsi degalai, nuleido padangą ar numirė akumuliatorius, nesijaudinkite, Volkswagen mobilumo garantija nepaliks Jūsų stovėti kelkraštyje. Mes atvyksime padėti. Smulkią pagalbą suteiksime vietoje, o jei problemos rimtesnės, nemokamai nutempsime jūsų automobilį iki artimiausio Volkswagen serviso ir pasirūpinsime, kad galėtumėte tęsti savo kelionę. 

Kodėl Volkswagen servisas – geriausias pasirinkimas?

Patikėdami savo Volkswagen priežiūrą mums jūs prailginate jo tarnavimo amžių ir kokybę, o ilguoju periodu taupote pinigus. Reguliarus aukštos kvalifikacijos Volkswagen meistrų vykdomas aptarnavimas yra vienas esminių faktorių, padėsiančių išvengti netikėto remonto ir papildomų išlaidų.

image

Techninė priežiūra.

Rūpinkitės savo Volkswagen.

Reguliarios automobilio priežiūros ir aptarnavimo tikslas vienas – kad jūsų automobilis veiktų patikimai ir nepriekaištingai. Tinkamai nesilaikant priežiūros instrukcijų ir apžiūros intervalų, galite susidurti su įvairiais nesklandumais:

  • Stabdymo problemomis, keliančiomis tiesioginę grėsmę eismo saugumui,
  • Padidėjusiomis kuro sąnaudomis,
  • Garantijos sąlygų pažeidimu, kas gali lemti gamyklinės ir Mobilumo garantijos praradimą,
  • Ir, galų gale, mažytės bėdos gali išaugti į dideles, laiko ir kainos prasme.
image

Kėbulo ir dažymo servisas.

Jūsų saugumui ir ramybei.

Kėbulo remonto darbuose svarbiausias aspektas yra saugumas. Oficialiame servise visi pažeidimai yra ištaisomi laikantis Volkswagen standartų naudojant specialią Volkswagen įrangą ir technologijas. Naudojamos medžiagos ir įranga užtikrina, kad dažymo kokybė atitiks gamyklinę ir išlaikys visus būtinus saugumo parametrus. Visa tai – jūsų saugumui kelyje. Ir tam, kad jūsų Volkswagen liktų 100% Volkswagen.

image

Garantija.

Puikus pasirinkimas jaustis saugiai.

Mes norime, kad įsigiję naują ar naudotą Volkswagen patenkinti savo pasirinkimu būtumėte labai labai ilgai. Todėl jūsų automobilis yra apsaugotas išpėstine gamyklinės garantijos programa, apsaugosiančia nuo netikėtų išlaidų ir remonto darbų mažiausiai 3 metus arba iki 100 00 km ridos. Papildomai apsaugai siūlome pratęsti garantiją iki 5 metų.

image

Atsarginės dalys.

Kokybė. Našumas. Patikimumas.

Mes geriausiai žinome, ko reikia jūsų Volkswagen. Tad techninei priežiūrai ir remonto darbams visada rinkitės originalias Volkswagen atsargines dalis®. Jos yra lygiai tokios pačios, kokios buvo naudojamos surenkant jūsų automobilį. Jos ne tik idealiai tinkamos, bet ir užtikrina geriausią automobilio našumą ir patikimumą net nuvažiavus daugybę tūkstančių kilometrų.

image

Priedai.

Suteikite savo Vokswagen išskirtinumo.

Jūsų Volkswagen – tai daugiau nei automobilis. Kartais tai jūsų biuras, kartais transportas jūsų augintiniui, o kartais – tai vieta, kur prasideda jūsų šeimos atostogos. Nuo paprastų sprendimų drabužių transportavimui iki naujausių technologinių inovacijų – mūsų sukurtos galimybės ir priedai padarys jūsų gyvenimą daug paprastesnį.

image

Pakaitinis automobilis 3 dienas nemokamai.

Kai perkate naują Volkswagen.

Ar pasirengę kitam žingsniui?