UEFA Women’s EURO 2022TM: Women play football. #NotWomensFootball

UEFA Women’s EURO 2022TM:

Women play Football. #NotWomensFootball

Women play Football. #NotWomensFootball

Vyrai žaidžia „futbolą“, o moterys žaidžia „moterų futbolą“. Palaukite – ką? Užteks to! Mes esame labiau pažengę. Kaip futbolo gerbėjai – ir kaip visuomenė. Siekime permainų kartu. Būdami oficialūs UEFA Women's EURO 2022™ mobilumo partneriai, mes skelbiame – #NotWomensFootball.

Nes moterys neatlieka moteriškų perdavimų ir neįmuša moteriškų įvarčių. Women play football. #NotWomensFootball

--:--

Mūsų apgalvota ir tikslingai dviprasmiška grotažymė demonstruoja mūsų rimtą nusiteikimą! Ji taip pat padeda siekti didesnės lygybės futbole. Kreipiamės į sirgalius, klubus, asociacijas, tiesiog kreipiamės į visus: „Atsibuskite! Atmerkite akis! Moterys žino, kaip siekti pergalių.“ Siekiant, kad žmonės pakeistų nuomonę, kartais reikia juos paerzinti, kalbėti nepatogias tiesas, diskutuoti prieštaringomis temomis, siekti pažangos ir taip griauti išankstines nuostatas. Moterys grumiasi ir kovoja, per 90 minučių visuomet atiduodamos visas savo jėgas. Stebėkite, kaip jos žaidžia futbolą vietiniuose klubuose arba didžiuosiuose stadionuose. Moterys keičia žaidimą – ir jos dirba taip pat sunkiai kaip ir vyrai.

Būdami oficialūs UEFA moterų EURO 2022™ ir Vokietijos futbolo federacijos mobilumo partneriai, mes prisidėsime prie čempionato starto dalyvaudami atidarymo rungtynėse liepos 6 d. Mančesteryje. Ten tarptautinis šaukinys ir grotažymė „Women play football. #NotWomensFootball“ ryškiomis raidėmis nušvis plakate, kurį matys sporto sirgaliai visoje Europoje – kad visi išgirstų ir suprastų mūsų žinutę!

Suprastų, kad nėra moteriškų pražangų, moteriškos gynybos ir moteriškų smūgių į vartus – yra tiesiog futbolas. #NotWomensFootball

UEFA Women's EURO 2022™ yra tik mūsų įsipareigojimo pradžia. Mūsų misija tęsiasi. Mes ir toliau liksime aktyvūs – su daugiau istorijų, daugiau gilumo ir didesniu poveikiu. Nes lygybės tema niekada nebus iki galo papasakota. Suteiksime balsą moterims, kurios atiduoda visas jėgas dėl žaidimo.

Nes moterys žaidžia, gyvena ir kvėpuoja futbolu. #NotWomensFootball

--:--