Vasaros servisas
Sutaupykite iki 30 %

Šiais metais vasara lepina!

Palepinkite ir savo Volkswagen su ypatingais šios vasaros pasiūlymais vasarinei priežiūrai! Net karštesni pasiūlymai, jei jūsų Volkswagen daugiau nei 5 metai.

Atraskite platų pasiūlymų pasirinkimą apačioje ir mėgaukitės vasara.

Ekonomiškas servisas 5+.

Sutaupykite iki 30 %.

Paslaugos senesniems nei 5 metų automobiliams, įskaitant originalias Volkswagen dalis ir sumontavimą.

Garantija

Pažadame, kad jūsų Volkswagen suteiksime aukščiausio lygio priežiūrą, dėl to visoms originalioms pakaitinėms Volkswagen dalims servise suteikiame 2 metų garantiją. 

Atliktina techninė priežiūra?

Priklausomai nuo automobilio komplektacijos ir eksploatacijos sąlygų, jūsų automobilio inspekcinei techninei priežiūrai taikomas arba fiksuotas, arba lankstus intervalas. Nesvarbu, ar up!, Polo, Golf, Passat, Tiguan ar kitas Volkswagen automobilis – visi svarbūs jūsų automobilio saugumo aspektai bus patikrinti dirbtuvių profesionalų. Automobilio diagnostikos sistema aptinka gedimus automobilio elektronikoje. Pasiteiraukite realiuoju laiku dėl jūsų inspekcinės techninės priežiūros intervalų ir apimčių.

O kaip dėl transportavimo? Jokių problemų!

Naudodami originalius Volkswagen“ dviračių laikiklius ir rėmus, dviračius galėsite gabenti saugiai ir patogiai. Tokie nauji ir jau tokie mėgstami

Dviračio laikiklis „Premium“, skirtas dviem dviračiams ar elektriniams dviračiams vežti, išsiskiria sumaniai sukurta lengva konstrukcija ir inovatyviu tvirtinimo mechanizmu.

Kaina su PVM: 853 €