Pavasario sezono paslaugų pasiūlymas
Sutaupykite iki 40 %

  1. Pavasario sezono paslaugų pasiūlymas

Nuo padangų keitimo ir saugojimo iki stabdžių diskų ir variklio patikrinimo.  

Orai vis šiltėja ir visi žinome, kad vasara - jau netrukus. Mūsų patarimas aiškus - atėjo laikas pasikeisti automobilio padangas į tinkamas vasaros sezonui. 

Sklando gandai, jog žieminių padangų sukibimas išlieka geras visus metus. Tačiau šiltuoju metų laiku žieminių padangų stabdymo savybės suprastėja ir jų sukibimas su kelio danga gerokai prastesnis, nei vasarinių padangų. 

Taip pat šiltuoju metų laiku žieminės padangos dėvisi greičiau, taigi jeigu toliau jas naudosite, kitą žiemą jos gali būti nebetinkamos. 

Jeigu norite įsigyti naujas padangas arba pasikonsultuoti dėl padangų ir ratlankių, mūsų specialistai pasiruošę jums padėti aktualiais bei vertingais patarimais. 

Volkswagen“ kokybė ant dviejų ratų!

Gerėjant orams, daugelis su džiaugsmu vietoj automobilių renkasi dviračius. „Volkswagen“ dviratis yra puikus pasirinkimas, nes mes esame tikri savo srities ekspertai.

Spalva: Balta
Rėmo aukštis: 30cm
Rėmo medžiaga: Aliuminis

Kaina su PVM: 444 €

O kaip dėl transportavimo? Jokių problemų!

Naudodami originalius „Volkswagen“ dviračių laikiklius ir rėmus, dviračius galėsite gabenti saugiai ir patogiai. Tokie nauji ir jau tokie mėgstami

Dviračio laikiklis „Premium“, skirtas dviem dviračiams ar elektriniams dviračiams vežti, išsiskiria sumaniai sukurta lengva konstrukcija ir inovatyviu tvirtinimo mechanizmu.

Kaina su PVM: 890 €

Kaina su PVM: 22 €

Priekinio stiklo valytuvų šluostikliai ir skysčiai

  • /content/dam/onehub_pkw/importers/lv/winter-service/one-hub/bildes-new/VW19_Ziemas_serviss_WEB_2560x1440px_Vejstikla_skidrums.png
    /content/dam/onehub_pkw/importers/lv/winter-service/one-hub/bildes-new/VW19_Ziemas_serviss_WEB_2560x1440px_Vejstikla_skidrums.png
  • /content/dam/onehub_pkw/importers/lv/winter-service/one-hub/bildes-new/VW19_Ziemas_serviss_WEB_2560x1440px_Vejstikla_skidrums.png