Volkswagen Service Cam.

Itin lankstu. Itin patogu.

Daugiau laiko kitiems dienos darbams. Kol jūsų Volkswagen“ bus dirbtuvėse, gausite informaciją skaitmeniniu formatu naudojant „Service Cam“. El. paštu ar trumpąja žinute gausite vaizdo įrašą, kuriame tiksliai matysite, kokių remonto darbų reikia. Nebereikės skambinti į dirbtuves – vos keliais spustelėjimas galėsite patogiai patvirtinti remonto darbus arba jų atsisakyti.

A hand pushes the button of Volkswagen Emergency Service to transmit emergency-relevant information

Privalumai.

  • Laiko taupymas.
    Nebereikia patiems dalyvauti automobilio apžiūroje ir skambinti į dirbtuves telefonu: vietoj to, galite pasinaudoti skaitmeninėmis priemonėmis ir būdami bet kurioje vietoje nuspręsti, kokius remonto darbus atlikti.
  • Skaidrumas.
    Vaizdo įrašai suteikia galimybę nemokamai sužinoti esamą automobilio būklę, remonto rekomendacijas ir reikiamų darbų kainas.
  • Daugiau saugumo.
    Prireikus remontuoti kurią nors jūsų Volkswagen“ dalį, iš karto būsite apie tai informuoti ir, gavus jūsų sutikimą, darbai bus pradėti nedelsiant.
Man walks to his VW e-Golf with LongLife Mobility Guarantee

Bet kurioje vietoje. Bet kuriuo metu.

Automobilio būklė, užfiksuota vaizdo įraše: mažiau rūpesčių jūsų gyvenime.

Tik gyvenimas.

„Su dviem mažais vaikais gyvenimas tiesiog virte verda“, – šypsosi Karolina. „Nuolatos reikia važinėti iš vienos vietos į kitą. Į mokyklą ir atgal, į darželį ir atgal. Į parduotuves, į futbolo varžybas, pas gydytoją, į darbą. Sustoti nėra kada. Gyvename gana toli nuo miesto centro, tad turime visiškai pasikliauti savo automobiliu. Jis – mūsų šeimos narys“, – tvirtina Karolina.