Multivan aksesuarai

Suteikite savo Multivan šiek tiek išskirtinumo.

Nuo pagrindinių elementų iki specifinių priedų ir stilingų gyvenimo būdo atributų. Su jais tikrai būsite pastebėti!

Apsauga
Priekiniai purvasaugiai

Originalūs, universalūs Volkswagen kilimėliai visiems sezonams apsaugo Jūsų automobilio interjerą nuo purvo ir drėgmės. Jie sukonstruoti taip, kad puikiai atitiktų savo vietą, juos lengva nuvalyti, o apatinė jų dalis yra neslidi. Išskirtinį vizualinį privalumą sukuria integruotas modelio pavadinimas. Kilimėliai yra 100 % perdirbami, labai patvarūs ir ilgaamžiai. Originaliems, universaliems kilimėliams visiems sezonams gaminti naudojamos medžiagos užtikrina jų ženkliai mažesnį svorį ir mažiau skleidžiamų kvapų, lyginant su įprastais guminiais kilimėliais.

Rinkinį sudaro du kilimėliai, skirti kojų sričiai priekyje.

€ 52

Kruopščiai pritaikyta ir skaidri apsauginė bagažo skyriaus pakrovimo krašto plėvelė patikimai apsaugo bamperį nuo įbrėžimų, galinčių susidaryti pakraunant ir iškraunant bagažo skyrių. Greitai ir lengvai priklijuojama reikiamoje vietoje.

Netinka: Automobiliams su grūdėto rašto bagažinės dangčiu

€ 67

Transportavimas
Volkswagen Genuine“ galinio dangčio laikiklis, atlaisvinantis daugybę vietos automobilio gale, puikiai susilieja su automobilio linijomis. Jis jums suteikiamas pilnai surinktas, kad galėtumėte ramiai ir saugiai pritvirtinti iki 4 dviračių ir sutaupyti vietos viduje. Išmanus laikiklio dizainas leidžia atidarinėti bagažinės dureles jo neišmontuojant (bet be dviračių). Dviračius galima sudėlioti taip, kad jie nesiliestų, nes aliumininiai dviračių laikiklio bėgiai reguliuojasi. Visas laikiklis yra saugus ir patogus pakrauti, dėka inovatyvios jo technologijos ir galimybės viską užrakinti. Dviračių ratai puikiai laikysis savo vietoje su paprastai ir greitai naudojamu įtempikliu. Galinio dangčio laikiklis gali išlaikyti iki 60 kg.

Tinka tik su vertikaliu bagažinės dangčiu.
Netinka su galiniu bagažinės ar stogo spoileriu.
Netinka su elektra atidaroma bagažine.
Netinka su paaukštintu stogu 

€ 839

Originalūs Volkswagen skersiniai atraminiai strypai ant stogo yra ideali bazinė sistema visiems stogo priedams. Išbandyti pagal griežtus Volkswagen „City Crash Plus“ bandymo reikalavimus skersiniai atraminiai strypai ant stogo pagaminti iš aerodinaminio kontūro aliumininio profilio, prie kurio galima tvirtinti banglenčių, dviračių, slidžių ir snieglenčių tvirtinimus ar praktiškas stogo bagažines. Skersiniai atraminiai strypai ant stogo visiškai surinkti ir kruopščiai pritaikyti prie automobilio. Juos galima saugiai ir tiksliai pritvirtinti prie automobilio stogo, nenaudojant jokių įrankių. Lengvai sumontuojamas aerodinaminis profilis dėl savo paviršiaus struktūros sumažina vėjo keliamą triukšmą. Skersiniai atraminiai strypai ant stogo gali būti užrakinami ir apsaugomi nuo vagystės. Tiekiami kartu su užveržimo momentą ribojančiu veržliarakčiu.

€ 408

Patogumui