A VW service employee hands a customer the key to her VW ID.3

ID.3 programinės įrangos atnaujinimas

Gaukite naudos iš ID.3 atnaujinimų

Gaukite naudos iš ID.3 atnaujinimų

Dabar prieinama: atnaujinkite savo ID.3! Apsilankykite pas mus, kad galėtume atnaujinti jūsų transporto priemonės programinę įrangą. Čia pateikiama papildomos informacijos ir kiti tiesiogiai susiję veiksmai.

Jūsų kiti veiksmai

Ar prekybos atstovas jau su jumis susisiekė? Puiku. Jei dar neaptarėte smulkmenų telefonu, kitus veiksmus rasite čia:

  1. Susitarkite dėl vizito pas Volkswagen“ partnerį. Tai lengvai atliksite pasinaudodami mūsų  internetine kontaktine, skirta padėti rasti reikiamą kontaktą programinei įrangai atnaujinti. Pasirinkite pageidaujamą prekybos atstovąOpens an external link ir ten pateikite bet kokią užklausą, pvz., dėl pakaitinio automobilio ir laisvų laikų.
     
  2. Sutartu laiku Volkswagen“ partneriui pristatykite savo ID.3. Jei pasirinksite pakaitinį automobilį, jis bus tiesiogiai perduotas jums.
     
  3. Sutartu ryšio palaikymo kanalu su jumis susisieks Volkswagen“ partneris, kai tik programinė įranga bus atnaujinta ir transporto priemonė paruošta atsiimti. Tada grąžinsite pakaitinį automobilį ir jums bus perduotas atnaujintas ID.3.
A customer hands over her ID.3 to the VW service employee
Koks tai atnaujinimas?

Be mūsų papildomų funkcijų, tokių kaip „App-Connect“ sistema ir tolimą atstumą apimantis papildytosios realybės projekcinis ekranas, kiti įvairūs naujovinimai yra šio didelio programinės įrangos atnaujinimo jūsų transporto priemonei dalimi. Kintamosios srovės įkrovimas (valdomas pagal laiką) ir prijungta adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema (ACC) tėra tik keletas jų. Volkswagen“ vairuotojai mums yra svarbiausi – kaip ir jūs. Todėl atnaujinimas taip pat apima kitus elementus ir funkcijas, paremtas atsiliepimais iš ID.3 vairuotojų.

Tolimas papildytosios realybės projekcinio ekrano apimamas atstumas

Dabar prieinamas jūsų sumontuotam papildytosios realybės projekciniam ekranui: projektuokite naudingą informaciją tiesiai regėjimo lauke, pvz., informaciją apie tai, kur sukti toliau. Tai užtikrina, kad net ir važiuodami tolimą atstumą galėsite matyti aiškų vaizdą ir atsipalaidavę keliauti.

A visualisation from the id 3 far range of the Augmented Reality Head-up Display
A VW service employee sits in an id3 and carries out the software update
Papildomi atnaujinimo privalumai

Naudos gausite iš daugybės kitų dalykų: yra įvairių našumo patobulinimų ir kitų programinės įrangos atnaujinimų. Susisiekite su Volkswagen“ partneriu dabar ir susitarkite dėl aptarnavimo vizito.

A woman sits in her VW ID.3 and connects her smartphone to her car via App Connect
Klausimai ir atsakymai glaustai

Vis dar turite klausimų?

Su jumis jau buvo susisiekta dėl programinės įrangos atnaujinimo arba ar turite kokių klausimų?