2.3.47.2, 2017-10-10 18:26:25

Up!

Naujasis up! Mėgaukitės kiekviena akimirka.

Naujasis up! Yra tik 3,6 m ilgio, tačiau dėmesys jo detalėms palieka įspūdį. Naujas ir individualus dizainas visiškai atitiks jūsų poreikius. Be to, naujajame up! gali patogiai sėdėti 4 žmonės.

Pradedant nuo

Pradedant nuo

Dizainas ir įranga

Kiekvienam Volkswagen būdinga aukštos kokybės įranga ir aiškus dizainas. Įvairios pritaikymo pagal asmeninius poreikius galimybės leidžia susikurti savo asmenišką up!. Nepatikėsite, kiek daug turite pasirinkimo laisvės.

Informacija ir pramogos.

Jei vairuojant reikia paskambinti, reikalinga naujausia eismo informacija, pageidaujate pasiekti kelionės tikslą naudodami navigacijos sistemą ar tiesiog norite klausytis savo muzikos – jūsų up! siūlo įvairių galimybių paprastai ir be rūpesčių naudotis moderniomis technologijomis.

Pagalba vairuotojui.

Jūsų up! išmaniosios pagalbos vairuotojui sistemos užtikrina didesnį važiavimo komfortą ir gali padėti efektyviai spręsti kritines situacijas ar netgi jų išvengti. Net jei nedažnai atkreipiate dėmesį į šias technologijas, gera žinoti, kad jos visada po ranka.

Efektyvumas.

Moderni jūsų up! variklio technologija užtikrina ekonomiškumą, didelį sukimo momentą ir galią. Jis jums idealiai tiks, jei mėgstate vairuoti ir daug vairuojate, tačiau norite sumažinti sąnaudas.

Komfortas.

Jauskitės patogiai savo up!. Jo puikiai sukomplektuota bazinė įranga, nesudėtinga priežiūra ir daug patogių papildomų technologijų užtikrina, kad savo automobilyje kasdien jausitės atsipalaidavę.

Apdaila.

 • take up!

  nuo 9 887 EUR

  Viskas, ko reikia – take up! ir jo standartine įrangą skirta vien tik jums.

  Parsisiųsti kainoraštį
 • load up!

  nuo 10 464 EUR

  Nesirūpinkite dėl sunkių krovinių - „load up!“ pakelia ypač didelį svorį, todėl galite transportuoti beveik viską.

  Parsisiųsti kainoraštį
 • high up!

  nuo 12 093 EUR

  Rinkitės viską – patogiai įsitaisykite high up! su foniniu apšvietimu ir „Composition“ radiju.

  Parsisiųsti kainoraštį

Tolesni veiksmai.