2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
Transporter

Transporter

Visiems sunkiems darbams, įrodoma kasdien.

Jau daugiau kaip 65 metus Transporter Kasten tobulėja priimdamas iššūkius. Taip yra todėl, kad krovinių skyrius nepripažįsta jokių kompromisų funkcionalumo ir universalumo atžvilgiu. Efektyvumas grindžiamas išskirtine pagaminimo kokybe. Ir užtikrina, kad krovininis furgonas gali susidoroti su sutinkamais iššūkiais. Dvi ratų bazės ir trys stogų variantai sudaro iki 9,3 m³ tūrio krovinių skyrių ir iki 1,4 t keliamąją galią. Transporter Kombi perkelia Jūsų verslą į kelią – tai įprastas Transporter Kombi darbas. Jis suteikia erdvę daugiausiai devyniems žmonėms kartu su didele krovinių skyriaus erdve, kiekvieną dieną įrodydamas savo vertingumą. Patvarūs apmušalai yra puikiai pritaikyti dažnam įlipimui ir išlipimui. Garsą sugerianti guminė grindų danga keleivių skyriuje yra lengvai plaunama. Be to, antrosios eilės sėdynės su „Easy Entry“ funkcija ypatingai padeda keleiviams automobilio gale lengvai įlipti į automobilį ir išlipti iš jo.

Maksimalus lankstumas.

Dėl savo aukštos kokybės interjero ir dosnaus dydžio krovinių skyriaus Transporter Kasten suteikia išskirtinį funkcionalumą ir universalumą. Įvairi papildoma įranga užtikrina Jūsų specialių reikalavimų sprendimus. Transporter Kombi puikiai prisitaiko prie visų užduočių: 2 ratų bazės, 3 stogo variantai ir 17 sėdynių paketų sudaro iki 89 kombinacijų. Daugybė papildomos įrangos pasirinkčių leidžia Jums konfigūruoti Kombi taip, kad jis tiksliai atitiktų Jūsų specialius reikalavimus.

Pažangios variklių technologijos.

Naujausios kartos Transporter Kasten varikliai atitinka Euro 6 emisijos standartus ir užtikrina patraukliai žemas degalų sąnaudas. Naujausios technologijos užtikrina papildomą degalų taupymą.

Specialus pasiūlymas.

Apdaila.

Tolesni veiksmai.