2.11.78.2, 2018-12-05 18:30:44
image

Touran.

„Touran“. Šeima yra sunkus darbas. Bet reikia mokėti juo mėgautis.

„Touran“ žavi savo universalumu, daugybe vietos ir puikia išvaizda. Tačiau įspūdį palieka ne tik salono sprendimai. Jis turi ir įvairių išmanių pagalbos vairuotojui sistemų ir techniškai įspūdingų saugos funkcijų. Todėl šeimos automobilyje „Touran“ gali jaustis ne tik patogiai, bet ir ypač saugiai.

Įranga ir dizainas.

Kiekvienam Volkswagen būdinga aukštos kokybės įranga ir aiškus dizainas. Įvairios pritaikymo pagal asmeninius poreikius galimybės leidžia susikurti savo asmenišką Touran. Nepatikėsite, kiek daug turite pasirinkimo laisvės.

Pagalba vairuotojui.

Jūsų Touran išmaniosios pagalbos vairuotojui sistemos užtikrina didesnį važiavimo komfortą ir gali padėti efektyviai spręsti kritines situacijas ar netgi jų išvengti. Net jei nedažnai atkreipiate dėmesį į šias technologijas, gera žinoti, kad jos visada po ranka.

Komfortas.

Jauskitės patogiai savo Touran. Jo puikiai sukomplektuota bazinė įranga, nesudėtinga priežiūra ir daug patogių papildomų technologijų užtikrina, kad savo automobilyje kasdien jausitės atsipalaidavę.

Apdaila.

 • Trendline

  nuo 21 750 EUR

  Nepaprastai universalus: daugybe pažangių savybių išsiskiriantis Touran "Trendline" suteikia daug lanksčios erdvės šeimai, draugams ir malonumams.

  Parsisiųsti kainoraštį
 • Comfortline

  nuo 25 900 EUR

  Nepaprastai komfortiškas: mėgaukitės išskirtinių Touran "Comfortline" įrangos elementų suteikiama lengva kasdienybe.

  Parsisiųsti kainoraštį
 • Highline

  nuo 27 814 EUR

  Nepaprastai stilingas: kiekvienas, kuris mėgsta dalintis gyvenimo malonumais su kitais, gali nebeieškoti nieko geresnio, nei Touran "Highline".

  Parsisiųsti kainoraštį

Tolesni veiksmai.