2.3.47.2, 2017-10-10 18:26:25

Touareg

Touareg. Pasirengęs bet kokiems netikėtumams.

Touareg yra pasirengęs. Pasirengęs bet kam, kas gali nutikti kelyje, ir ne tik. Jis randa kelius, kurie kitiems neprieinami, ir veržiasi į priekį, kai visi kiti jau iškėlė baltą vėliavą.

Pradedant nuo

Pradedant nuo

Įranga ir dizainas

Kiekvienam Volkswagen būdinga aukštos kokybės įranga ir aiškus dizainas. Įvairios pritaikymo pagal asmeninius poreikius galimybės leidžia susikurti savo asmenišką Touareg. Nepatikėsite, kiek daug turite pasirinkimo laisvės.

Informacija ir pramogos.

Jei vairuojant reikia paskambinti, reikalinga naujausia eismo informacija, pageidaujate pasiekti kelionės tikslą naudodami navigacijos sistemą ar tiesiog norite klausytis savo muzikos – jūsų Touareg siūlo įvairių galimybių paprastai ir be rūpesčių naudotis moderniomis technologijomis.

Pagalba vairuotojui.

Jūsų Touareg išmaniosios pagalbos vairuotojui sistemos užtikrina didesnį važiavimo komfortą ir gali padėti efektyviai spręsti kritines situacijas ar netgi jų išvengti. Net jei nedažnai atkreipiate dėmesį į šias technologijas, gera žinoti, kad jos visada po ranka.

Efektyvumas.

Moderni jūsų Touareg variklio technologija užtikrina ekonomiškumą, didelį sukimo momentą ir galią. Jis jums idealiai tiks, jei mėgstate vairuoti ir daug vairuojate, tačiau norite sumažinti sąnaudas.

Komfortas.

Jauskitės patogiai savo Touareg. Jo puikiai sukomplektuota bazinė įranga, nesudėtinga priežiūra ir daug patogių papildomų technologijų užtikrina, kad savo automobilyje kasdien jausitės atsipalaidavę.

Apdaila.

 • V6 TDI BlueMotion Technology

  no 52 864 EUR

  Galingas ir komfortiškas: Touareg V6 TDI stebina mažomis degalų sąnaudomis ir plačiu įrangos asortimentu.

  Parsisiųsti kainoraštį
 • V6 TDI BlueMotion Technology "Terrain Tech"

  no 56 949 EUR

  Kompetencija bekelėje ir aukščiausios klasės komfortas: Touareg V6 TDI "BlueMotion Technology" "Terrain Tech" išskirtinumo esmė.

  Parsisiųsti kainoraštį

Tolesni veiksmai.