2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
image

Susipažinkite su Tiguan Allspace.

Naujasis Tiguan Allspace. Daugybė erdvės nuotykiams.

Su naujuoju Tiguan Allspace jausitės kaip namuose net ir atvykę į naujus, skirtingus pasaulius – nuo kalnų tarpeklių iki jūros pakrančių. Pasitikinčiai, įspūdingai ir visuomet stilingai.

Įranga ir dizainas.

Universalus, kaip ir atrodo: Naujojo Tiguan Allspace dizaine sumaniai išnaudojamos visos automobilio stipriosios pusės tuo pačiu atskleidžiant stilių bei išskirtinę kokybę.

 • Išorės dizainas

  Galinga, akį traukianti išvaizda.

  Pažadina norus: atraskite naują supratimą apie kompaktinio SUV erdvę ir pasiruoškite solidžiam įspūdžiui, kurį kelia galingi šviesos ir aukščiausios kokybės dizaino sprendimai.

  Daugiau
 • Vidaus dizainas

  Daugybė erdvės jaustis kaip namuose!

  Nauja mėgstamiausia vieta? Švarus naujojo Tiguan Allspace interjero dizainas kuria puikią atmosferą vos pravėrus duris.

  Daugiau
 • Panoraminis stumdomas ir pakeliamas stiklinis stoglangis

  Daugiau laisvės. Visomis kryptimis.

  Pasirinktinis didelis panoraminis stumdomas ir pakeliamas stiklinis stoglangis sukuria malonią apšvietimo atmosferą bei leidžia Jums ir Jūsų keleiviams stebėti pro šalį plaukiančias debesis. Priekinė stiklinio stoglangio dalis gali būti atidaroma, pakeliama ar nuleidžiama elektra.

  Daugiau
 • Priekiniai LED žibintai ir galinių žibintų komplektai

  Kad geriau matytumėte. Ir atrodytumėte.

  Inovatyvus dizainas Tiguan Allspace paverčia atpažįstama būtybe – ir tai aiškiai pabrėžia įspūdingas pasirinktinių priekinių LED žibintų bei galinių žibintų komplektų dizainas. Dėka pasirinktinio „Dynamic Light Assist“, kiti eismo dalyviai Jūsų patrauklią išvaizdą pastebės net plieskiant pagrindiniams žibintams.

  Daugiau
 • Ratai

  Išsiskiriantis dizainas, kuris Jus veža.

  Tiguan Allspace modelyje – daugybė išskirtinių dizaino elementų. Keturi jų yra keturi jo ratai. Jie puikiai susilieja su Tiguan Allspace dizainu ir pabrėžia jo charakterį – vyriško sportiškumo derinį su stilinga elegancija.

  Daugiau
 • Bekelės paketas

  Išsiilgusiems nuotykių.

  Knieti įveikti purvyną? Su pasirinktine bekelės įranga Jūsų automobilis jame pasirodys taip pat gerai kaip ir mieste.

  Daugiau

Informacija ir pramogos.

Jei vairuojant reikėtų paskambinti telefonu, sužinoti esamą kelių eismo būklę, pasinaudoti navigacijos sistema ar tiesiog pasiklausyti savo mėgstamos muzikos įrašų – Jūsų Tiguan Allspace aprūpintas įvairiomis galimybėmis naudotis šiuolaikinėmis technologijomis lengvai ir nesudėtingai.

 • Car-Net Security & Service

  Žino, ką daryti. Beveik visais atvejais.

  Pasirinktinė automobilio tinklo funkcija „Security & Service“ leidžia Jums pasiekti pagrindinius Jūsų automobilio duomenis. Avarinio skambučio paslauga automatiškai sujungia su Volkswagen avariniu centru. Dėka susidūrimo jutiklių, Jūsų vieta ir atitinkami automobilio duomenys persiunčiami automatiškai ir įspėjamos avarinės tarnybos. Jei tektų būti avarijos liudininku, Jūs taip pat galite pranešti apie ją rankiniu būdu, naudodami trijų mygtukų modulį.

  Daugiau
 • Car-net Guide & Inform

  Važiavote be ryšio? Daugiau niekada.

  Internetas yra nepaprastai naudingas įvairiose gyvenimo srityse, įskaitant ir Jūsų automobilį. Pirmiausia, Jūs galite stebėti naujausius eismo duomenis ir planuoti arba reguliuoti savo maršrutą. Tačiau pasirinktinė automobilio tinklo „Car-net“ funkcija „Guide & Inform“ atskleis daug daugiau interneto privalumų.

  Daugiau
 • Car-Net App-Connect

  Savo Volkswagen naudokitės savo programėlėmis.

  „Programų jungimas“ apima tris naujas technologijas, kurias galima panaudoti Jūsų išmaniojo telefono programėlių atvaizdavimui lietimu valdomame ekrane Jūsų informacinėje ir pramogų sistemoje: MirrorLink™, Google Android Auto™ ir Apple CarPlay™.

  Daugiau
 • Radijas ir navigacija

  Argi ne malonu turėti nuosavą pagalbinį vairuotoją?

  Jūsų Volkswagen automobilyje Jūs patys spręsite, kuo mėgautis. Galite pasirinkti iš dviejų radijo centrų, kiekvienas jų su jam pritaikytais garsiakalbiais, intuityviu valdymu ir daugybe jungimo galimybių. Arba pasirinkite vieną iš dviejų navigacinių sistemų rodančių multimedijos galimybes, kurios užtikrintai patenkins kiekvieną poreikį.

  Daugiau
 • App-Connect – Cam-Connect

  Atverkite visiškai naują perspektyvą. Taip pat ir interjere.

  Daugybė naujovių atrasite tiek centriniame pulte, tiek ir galinės sėdynės įrangoje. Patvirtinimui, kad viskas yra valdoma, Jūsų kelionės metu Jūsų GoPro® kameros vaizdo kadrai per pasirinktinę automobilio tinklo „App-Connect“ sistemą gali būti patogiai perduodami į radijo ir navigacijos sistemų ekranus.

  Daugiau

Pagalba vairuotojui.

Jūsų Tiguan Allspace automobilyje įrengtos išmaniosios technologijos ir pasirinktinės pagalbos vairuotojui sistemos. Jos padeda net kritiškose vairavimo situacijose. Jūs tuo metu galite ramiai ir pasitikinčiai sėdėti už vairo.

 • Aplinkos matymas

  Žiūrime į priekį. Visomis kryptimis.

  Argi ne puiku būtų išvažiuojant iš parkavimo vietos į intensyvaus eismo aplinką arba manevruojant sudėtingais paviršiais matyti visą automobilio aplinką vos žvilgtelėjus? Pasirinktinė „Area View” viršutinių kamerų sistema su keturiomis kameromis tai leidžia.

  Daugiau
 • Eismo juostų pagalba

  Tiesus kelias į tikslą. Visuose keliuose.

  Monotoniškos kelio linijos, siaurėjančios eismo juostos ir siauri kaimo keliukai gali tapti tikru išbandymu Jūsų ištvermei ilgose kelionėse. Eismo juostų pagalbinė sistema „Lane Assist“ įspėja apie išvažiavimą iš eismo juostos, padeda Jums geriau įvertinti situaciją kelyje ir sumažinti rizikas.

  Daugiau
 • Priekabos vilkimo pagalba

  Lengvai manevruokite į parkavimo vietą. Net ir su priekaba.

  Manevruojant su priekaba, automobilis pasirūpins vairavimu. Pasirinktinė
  priekabos vilkimo pagalbos sistema „Trail Assist“ xsutaupys Jums daug pastangų.

  Daugiau
 • Dinaminių žibintų pagalba

  Šviesu ir aišku. Net ir tamsoje.

  Pagrindinis tolimųjų šviesų pluoštas nakties metu siekia žymiai toliau. Tačiau jo junginėjimas pagal eismo sąlygas būtų nuobodokas. Štai kodėl dinaminių žibintų pagalbos sistema „Dynamic Light Assist“ automatiškai dalinai prigesina šviesas, jei reikia.

  Daugiau
 • Parkavimo pagalba

  Parkavimo patogumas. Mygtuko paspaudimu.

  Naujasis Tiguan Allspace ne tik nuveš Jus į tikslą, jis tiksliai sustos parkavimo vietoje. Pasirinktinai tiekiama parkavimo pagalbos funkcija „Park Assist“ Jums važiuojant pro šalį matuoja erdvę kelkraštyje ar gatvės pakraštyje. Jei ji aptinka tinkamą lygiagrečią ar statmeną vietą parkavimui, ji perima valdymą ir įvairuoja ten automobilį.

 • Pagalba eismo spūstyse

  Atsipalaidavimas. Net kamščiuose.

  Lėtai judančiame transporto sraute pasirinktinė pagalbos eismo spūstyse „Traffic Jam Assist“ įranga stebi aplinkinius automobilius ir nepriklausomai reaguoja, kad išlaikytų automobilį jo eismo juostoje. Taip pat ji valdo akceleratorių ir stabdžius. Dažnai stabčiojančiame eisme, ji net sustabdo automobilio variklį ir automatiškai pradeda važiuoti vėl, po atitinkamo laikotarpio. Tai tapo įmanoma dėl puikaus ryšio tarp patikrintos ir patikimos ACCC atstumo valdymo funkcijos ir eismo juostos pagalbos funkcijos. Eismo spūsčių pagalbinė sistema pašalina vairuotojo įtampą dėl nuolatinio stabdymo ir važiavimo, todėl sumažina būdingų eismo spūstims auto įvykių tikimybę.

Komfortas.

Nauji toliai retai būna patogūs. Tuo įdomiau ten keliauti. Su Tiguan Allspace Jūsų kelionė bus maloni, kiek tik įmanoma. Tam padės erdvus interjeras ir gausios komfortą didinančios pagalbinės sistemos.

 • Bagažo skyrius su lengvo atidarymo funkcija

  Paprasta atidaryti. Paprasta uždaryti.

  Patogi kelionė prasideda net prieš išvykimą – nuo bagažinės skyriaus jutikliu valdomos „Easy Open“ funkcijos. Įkelkite sunkų krepšį į bagažo skyrių nesiekdami rakto. Vien nedidelio judesio koja po automobilio galu pakaks bagažinės atidarymui. Taip pat paprasta bagažinę uždaryti: tiesiog paspauskite mygtuką bagažinės viduje. Bagažo skyriaus dangtis užsidaro tik tuomet, kai Jūs turėdami raktą atsitraukiate, arba po 20 sekundžių.

  Daugiau
 • DYNAUDIO Excite Surround

  Visada puikus garsas.

  Ar kada pagalvojote, kad muzika automobilyje gali skambėti geriau nei Jūsų namų audiosistemos skleidžiami garsai? Pasirinktinė „Dynaudio Excite Surround“ garso sistema specialiai sukurta Jūsų automobilio interjero akustikai. Jos teikiamas garsas viršija net pačių išrankiausių audiofilų lūkesčius.

  Daugiau
 • ergoActive sėdynė

  Žiūrėkite į priekį. Patogiai atsirėmę.

  Pasirinktinė ergoActive sėdynė su „Healthy Back Campaign” kokybės antspaudu suteikia optimalų komfortą įtampą nugarai vairavimo metu. Be nuolydžio ir gylio reguliavimo, sėdynėje yra ir elektra valdomos padėties juosmens atrama su elektrinio masažo funkcija.

  Daugiau
 • Aktyvus informacinis ekranas

  Prisitaikantis. Konkrečiai prie Jūsų.

  Apsukų, greičio ir kilometrų matavimo prietaisai – standartinė įranga Highline modeliui ir pasirinktinė – Comfortline. Aktyvus informacinis ekranas parodo ne tik tai, bet daugiau informacijos. Geriausias dalykas – tai kad visuomet galite susitelkti į svarbiausią Jums informaciją.

  Daugiau
 • HUD ekranas

  Viską matote vos pažvelgus. Taip pat ir priekyje esantį kelionės tikslą.

  Visuomet informuoti, niekuomet neblaškomi – vienu mygtuko paspaudimu virš prietaisų skydo iškyla pasirinktinis skaidrus HUD ekranas tiesiai vairuotojo matymo lauke rodantis visą pagrindinę informaciją: greitį, navigacijos duomenis ir eismo ženklus.

  Daugiau

Vairavimo patirtis.

Kur bevažiuotumėte – galingi Tiguan Allspace varikliai su pasirinktine 4MOTION technologija užtikrintai veš Jus į įkalnes ir leis nuo nuokalnių. Visuomet valdysite padėtį, kiekviename kelyje. Su pasirinktine 4MOTION aktyvaus valdymo funkcija, Jūsų Tiguan Allspace bus visuomet pasiruošęs bet kuriam kelio paviršiui.

 • Važiavimo režimo pasirinkimas

  Visuomet viršūnėje. Kas bebūtų apačioje.

  Šią pasirinktinę funkciją naudokite kiekvienam atvejui atitinkančio važiavimo režimo pasirinkimui: Normalaus, Eco, Sportinio, Komforto arba Individualaus. Dabar Jūs galite pritaikyti prie vairavimo sąlygų variklio ir pavarų dėžės sąveikos derinius bei kai kurių pagalbinių sistemų veikimą.

  Daugiau
 • 4MOTION

  Išlaikykite sukibimą.

  Reikia išlaikyti puikų sukibimą net ir ant sudėtingų paviršių? Pasirinktinis 4MOTION nuolatinis keturių ratų pavaros veikimas reiškia, kad taip važiuoti Jūs galite beveik bet kur.

  Daugiau
 • 4MOTION aktyvus valdymas

  Koordinuotas.

  Pasirinktinė 4MOTION aktyvaus valdymo sistema „Active Control“ suteikia galimybę rinktis iš pagrindiniams keliams ar snieguotiems nuolydžiams priderintų važiavimo režimų.

  Daugiau
 • Varikliai

  Didesnis našumas.

  Ar benzininį, ar dyzelinį variklį pasirinktumėte, visiems Tiguan Allspace važiavimo režimams būdingas išskirtinis efektyvumas ir tinkamumas kasdieninėms sąlygoms.

  Daugiau

Kainos.

Sužinokite Tiguan Allspace kainas.

Tolesni veiksmai.