2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
image

Naujasis Crafter.

Naujasis Crafter. Naujas mastas.

Praktiškesnis, ekonomiškesnis ir pažangesnis nei bet kada anksčiau. Naujasis Crafter – tai nepanašus į jokį kitą mūsų sukurtas komercinis automobilis. Atstovaudamas naują koncepciją, jis siūlo į klientus orientuotus pervežimo sprendimus su geriausiu sąnaudų efektyvumu. Naujasis Crafter buvo specialiai sukurtas pagal įvairių klientų grupių poreikius bei reikalavimus ir tapo geriausiu komerciniu automobiliu savo klasėje. Specialiai Crafter gamybai Lenkijos mieste Vžešnia pastatytoje visiškai naujoje gamykloje taikomas šiuolaikinis gamybos procesas. 100 % Volkswagen komerciniai automobiliai, 100 % inovacijos.

Geriausi pakrovimo pajėgumai ir krovinio tvirtinimas.

Naujasis Crafter daro įspūdį geriausiomis bendromis pakrovimo galimybėmis savo klasėje – slankiosiomis durimis su atsidarymo pločiu iki 1 311 mm, 2 196 mm siekiančiu krovinių skyriaus aukščiu ir 100 mm žemesniu pakrovimo slenksčiu. Pasirinktinės universalios grindys ir gamyklinis paruošimas spintų įrengimui užtikrina dar didesnį krovinių skyriaus lankstumą.

Vienintelis automobilis savo klasėje su 8 pakopų automatine pavarų dėže1, taikoma trims skirtingoms pavaros sistemoms.²

Visuomet tinkama pavara: Crafter yra vienintelis automobilis savo klasėje, kuriame 8 pakopų automatinė pavarų dėžė gali būti kombinuojama su kiekviena iš pavaros sistemų. Tai leidžia važiuoti komfortišku ir taip pat degalus tausojančiu vairavimo stiliumi net intensyviame miesto eisme.

Geriausia vairuotojo darbo vieta.

Komfortas prasideda ten, kur baigiasi savaime suprantami dalykai: „ergoComfort“ sėdynė su slopinančia pakaba, įmantrios daiktų talpinimo pasirinktys ir daugybė papildomos įrangos paverčia naujojo Crafter kabiną į patogią darbo vietą vairuotojams, kurie daug laiko praleidžia kelyje.

Tobulas važiavimui mieste.

Dėl pažangių asistavimo vairuotojui ir saugumo sistemų Crafter saugiai ir patikimai susidoroja su beveik visomis situacijomis intensyviame miesto eisme.

Apdaila.

Tolesni veiksmai.