2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
image

Naujasis T-Cross

#AšEsuDaugiau

Cara Delevingne dirba abiejose objektyvo pusėse, vaidina, muša būgnus taip pat drąsiai, kaip ir priešininkus bokso ringe ir plaukia banglente. Trumpai tariant - ji universali. Ir ji puikiai dera naujajam “T-Cross”. Šis unikaliai visapusiškas, kompaktiško bei drąsaus dizaino krosoveris pasiruošęs bet kokiam nuotykiui.

Įvairiapusė ir universali.

Cara Delevingne yra universali. Kaip ir naujasis “T-Cross”, ji kasdien nustebina nauju talentu. Cara ir naujasis “T-Cross” - #AšEsuDaugiau.

 • Modelis Cara

  “Mada yra drąsa. Nėra jokių taisyklių.”

  Sužinokite, ką Cara mano apie madą, apribojimus ir stereotipus. Interviu rasite čia.

  Daugiau
 • Banglentininkė Cara

  “Skrosdama pirmąją bangą jaučiuosi lyg skrisčiau.”

  Cara dievina banglenčių sportą. Šiame interviu sužinosite, ką Carai reiškia plaukimas banglente.

  Daugiau
 • Būgnininkė Cara

  “Ritmas yra gyvenimas.”

  Cara visada skiria laiko pagroti būgnais, nesvarbu kokia užsiėmusi bebūtų. Šiame interviu ji pasakoja apie savo meilę būgnams.

  Daugiau
 • Režisierė Cara

  “Situacijose, kupinose chaoso ir streso, aš esu ramiausia”

  Sužinokite, ką Cara mano apie savo režisūros darbus ir kaip ji įveikia iššūkius filmavimo aikštelėse.

  Daugiau
 • Aktorė Cara

  “Tik trūkumų turinčios rolės būna geros.”

  Carai vaidyba yra daugiau, nei skirtingos rolės. Šiame interviu ji atskleidžia, kaip vaidyba padeda geriau pažinti save.

  Daugiau
 • Boksininkė Cara

  “Gera paprakaituoti.”

  Cara dievina sportą. Šiame interviu ji pasakoja kodėl jį mėgsta ir kaip dažnai juo užsiima.

  Daugiau
 • Fotografė Cara

  “Įsimylėjau fotografiją.”

  Šiame interviu Cara atskleidžia, kas pastūmėjo pamilti fotografiją ir jos nuotraukų prasmę.

  Daugiau
image

Stilingai drąsus.

Naujasis “T-Cross” - nenuginčijamai visapusiškas, stulbinantis krosoverio dizainas. Pasiruoškite būti nustebinti.

Lankstus visureigis prisitaiko pagal Jūsų norus.

Naujasis T-Cross yra absoliučiai universalus: jis daro įspūdį ne tik savo ryškiu ir dinamišku dizainu, bet ir savo lankstumu. Dėl savo gausių įrengimo galimybių jis suteikia Jums daugiau laisvos erdvės – spontaniškiems sumanymams, ilgesnėms kelionėms arba įvairiapusiškai kasdienybei.

 • Interjeras

  Individualus kaip Jūsų skonis.

  Prie išskirtinių privalumų salone priskiriami vidaus atmosferą sukuriantis apšvietimas, sėdynės su aukštos kokybės apmušalais bei trijų skirtingų versijų pasirinktinai tiekiami dizaino paketai. Vidinė įranga ne tik užtikrina aukšto lygio komfortą, bet ir gali būti individualiai parenkama.

  Daugiau
 • Žibintai

  Aiškūs argumentai. Jau iš pirmojo žvilgsnio.

  Naujasis T-Cross turi labai daug žavesio: su bazinėje komplektacijoje tiekiamomis šviesos diodų dienos važiavimo šviesomis ir halogeniniais priekiniais žibintais miesto visureigis pasirodo puikioje šviesoje. Be to, komplektacijos linija „Design“ aprūpinta šviesos diodų priekiniais žibintais.

  Daugiau
 • Ratai

  Tolygiai sukasi Jums: T-Cross ratų programa.

  Su kokiais ratais Jūsų T-Cross sublizgės labiausiai, priklauso tik nuo Jūsų. Nes dėl plačios ratų programos* Jums gresia pasirinkimo kančios: nuo 16 iki 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai suteikia Jūsų T-Cross visiškai asmeninį akcentą, pvz., 18 colių juodos spalvos lengvojo lydinio ratlankiai „Nevada“** su iki blizgesio pratekintu paviršiumi.

  * Mūsų automobiliai bazinėje įrangoje komplektuojami su vasarinėmis padangomis.

  Daugiau

Išpažįsta spalvas.

Naujasis T-Cross sugeba keistis, kaip niekas kitas: su pasirinktiniais dizaino paketais „Black“, „Energetic Orange“ ir „Bamboo Garden Green“, tiekiamais nuo komplektacijos linijos „Life“, Jūs suteiksite jam nepakartojamą išvaizdą ir padarysite jį tikrąją stiliaus ikoną.

Tinka tiems, kurie neprisitaiko.

Pritaikykite naująjį T-Cross savo asmeniniam išmanymui ir pasirinkite iš T-Cross komplektacijos linijų „City“, „Life“ ir „Design“. Kaip Jūs benuspręstumėte, komplektacijos variantai atitiks Jūsų reikalavimus kokybei ir komfortui.

Spontaniškumas – tai visuomet geras planas.

Esate taip pat spontaniškas tipas? Tuomet naujasis T-Cross yra Jūsų idealus palydovas kelionėje. Dėl nulenkiamo priekinio keleivio sėdynės atlošo ir perstumiamos vientisos galinės sėdynės jis yra erdvus ir lanksčiai prisitaiko prie Jūsų pageidavimų. Jūsų skaitmeninė vairuotojo vieta: pasirinktinai tiekiamas pažangus, šiuolaikiškas aktyvus informacinis ekranas. Jame Jums rodomi važiavimo duomenys ir optiškai pavaizduojamos asistavimo vairuotojui sistemos.

 • Galinė keleivių skyriaus dalis

  Likite lankstūs taip pat ir kelyje.

  T-Cross įrodo milžinišką gebėjimą keistis – dėl perstumiamos bei padalinamos vientisos galinės sėdynės ir padidintos erdvės kojoms. Konkrečiai tai reiškia – daugiau vietos Jūsų keleiviams, daugiau vietos viskam.

  Daugiau
 • Priekinės sėdynės

  Komfortas, kuris Jums patinka.

  Tiesiog likite sėdėti: pasirinktinis juosmens atramos reguliavimas rūpinasi Jūsų nugara ypač ilgose kelionėse automobiliu. O nulenkiamas Jūsų T-Cross priekinio keleivio sėdynės atlošas yra tiesiog praktiškas: jis suteikia naudingos erdvės kelioniniam bagažui ir pirkinių krepšiams.

  Daugiau
 • Talpa

  Daugiau erdvės Jūsų lankstumui.

  Pageidaujate daugiau erdvės? Jūs tai galite turėti: T-Cross su savo įvairiapusiu salonu ir didele bagažo skyriaus talpa suteikia daug vietos keleiviams, bagažui ir spontaniškiems sumanymams.

  Daugiau
 • Aktyvus informacinis ekranas

  Matykite tik tą informaciją, kurią Jūs norite matyti.

  Analoginis – tai vakar diena. Pakeiskite klasikinius apvalius prietaisus pasirinktiniu didelės raiškos ekranu. Pažangus aktyvus informacinis ekranas gali Jums suteikti daug daugiau informacijos, nei tik greitis ir degalų atsargos.

  Daugiau

Aukštos raiškos emocijos.

Ar važiavimo metu Jums reikia gauti aktualią eismo informaciją, pasiekti savo kelionės tikslą naudojantis navigacija, ar tiesiog norėtumėte klausytis tik savo muzikos – Jūsų T-Cross suteiks Jums įvairių galimybių patogiai ir nesudėtingai naudotis šiuolaikinėmis technologijomis.

 • Jungiamumas

  Viename tinkle su viskuo, kas Jums svarbu.

  Su savo išmaniuoju telefonu Jūs visuomet esate tinkle. Tai kodėl gi ne su Jūsų T-Cross? „Car-Net“ paslaugos „Guide & Inform“ daro Jūsų kasdienybę šiek tiek paprastesnę ir atveda Jus ramiau į tikslą. Jau greitai Jūs nebenorėsite apsieiti be naudingos informacijos realiuoju laiku ir praktiškų funkcijų.

  Daugiau
 • Telefonija

  Palengvina Jums komunikaciją.

  Daugiau galios mobiliajam telefonui, planšetiniam kompiuteriui ir MP3 grotuvui. Patogiai prijunkite savo įrenginius, naudodami integruotą USB sąsają. Mobilieji telefonai su „Qi“ standartu gali būti labai patogiai įkraunami: tuo tikslu tiesiog padėkite savo mobilųjį telefoną į priekinę daiktadėžę – dėl induktyvaus įkrovimo jis greitai vėl bus visiškai įkrautas.

  Daugiau
 • Aukščiausio lygio garso sistema „beats“

  Mėgaukitės grandioziniu garsu.

  Muzika be žemųjų dažnių neteikia Jums malonumo? Pasirinktinė „BeatsAudio“ garso specialistų sukurta garso sistema „beats“ leidžia Jums mėgautis aukščiausios klasės garsu kiekvienoje sėdimojoje vietoje Jūsų T-Cross automobilyje. Papildomas žemųjų dažnių garsiakalbis, skleidžiantis labai žemų dažnių garsą, sukelia vibracijas paširdžiuose. Visus garsiakalbius „užkuria“ 300 vatų galios 8 kanalų stiprintuvas, kurio galios pakanka sužavėti Jus ir Jūsų keleivius.

Nepaklusta daugumos nuomonei, tačiau klusniai lieka savo juostoje.

Asistavimo vairuotojui sistemos Jūsų T-Cross automobilyje prisideda prie važiavimo komforto pagerinimo bei gali Jums padėti susidoroti su kritinėmis situacijomis ir netgi visiškai jų išvengti. Net ir tuomet, kai šios technologijos ne visuomet pastebimos, gera žinoti, kad jos yra.

 • Saugumas

  Jo 5 žvaigždės užtikrina Jūsų saugumą.

  „Euro NCAP“ bandymuose naujų automobilių laukia griežti patikrinimai: ne tik susidūrimo bandymai, bet ir daug kitų tyrimų, kuriuose tikrinamas aktyvus ir pasyvus saugumas. Ramina, kad T-Cross gavo aukščiausią 5 žvaigždučių įvertinimą*. Todėl jis priskiriamas prie saugiausių savo klasės automobilių.

  Daugiau
 • Važiavimas

  Nesiginčykite, kam vairuoti.

  Jums labai patiks vairuoti naująjį T-Cross. Prie to gali prisidėti praktiškos asistavimo vairuotojui sistemos, kurios padarys vairavimą paprastesnį ir komfortiškesnį. Leiskite sau, pavyzdžiui, ilgesnėse kelionėse, daugiau komforto ir priimkite pagalbą eismo sraute.

  Daugiau
 • Parkavimas

  Dabar malonu ne tik važiuoti automobiliu, bet ir jį parkuoti.

  Parkavimas gali tapti kantrybės išbandymu. Kaip gerai, kad naujajame T-Cross pasirinktinės parkavimo asistavimo vairuotojui sistemos padeda Jums ir labai supaprastina parkavimo procesą.

  Daugiau

Kainos.

Sužinokite T-Cross kainas.

Tolesni veiksmai.

*

* „Volkswagen Leasing“ pasiūlymą teikia „UniCredit Leasing“ Lietuvos filialas. Automobilio kaina 15 990 EUR su PVM. Apskaičiuojama įsigyjant automobilį išperkamąja nuoma su 15 % pradine įmoka, sutarties terminas – 60 mėn. Likutinė vertė – 38 %, ridos apribojimas – 90 000 km. Palūkanos – 2,15 % (kai kintanti metinė bazinė palūkanų norma 3 mėn. EURIBOR – 0,00 %, palūkanų marža – 2,15 %). Administravimo mokestis – 1,5 %. Šis pasiūlymas nėra įsipareigojimas suteikti vartojimo kreditą. Volkswagen Leasing pasiūlymą teikia UniCredit Leasing Lietuvos filialas.