2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
image

Naujasis Passat

Aukšto lygio komfortas, pagerinantis gyvenimo kokybę.

Dažnai keliaujate verslo reikalais ir esate atsakingi už savo šeimos kasdienybę? Tokiu atveju jums būtina turėti automobilį, kuriuo galėtumėte visiškai pasikliauti. Naujasis Passat yra būtent toks ir dar daugiau – jo darbas yra palengvinti jūsų darbą. Jo intuityvios funkcijos kiekvieną kelionę pavers išskirtine patirtimi, kuria galėsite mėgautis kartu su aukšto lygio komfortu.

image

Sandėlio išpardavimas.

Didžiausias ir paskutinis Passat automobilių išpardavimas iš sandėlio jau prasidėjo!

Dizainas.

Naujasis „Passat“ pasižymi išraiškingu dizainu, kuris spinduliuoja aiškumą ir užtikrintumą. Dinamiškos proporcijos išduoda po variklio skyriaus dangčiu slypinčią galią.

 • Eksterjeras

  Elegancija ir dinamika – tiksliai ten, kur reikia.

  Puiki sportiškumo ir harmoningų kontūrų dermė: dinamiškas dizainas ir išskirtinis apšvietimo dizainas pabrėžia tvirtą naujojo Passat charakterį.

  Daugiau
 • Ratlankiai

  Išvaizdos individualizavimas: ratlankiai

  Patrauklų Passat dizainą dar labiau pabrėš pasirinktas sportinių ir elegantiškų ratlankių variantas.

  Daugiau
 • Interjeras

  Pažangi erdvės koncepcija.

  Vidaus įranga ne tik užtikrina aukšto lygio komfortą, bet ir suteikia malonų erdvės pojūtį. Papildomų akcentų suteikia aukštos kokybės sėdynės ir apdaila.

  Daugiau
 • IQ.LIGHT – priekiniai matriciniai šviesos diodų žibintai

  Mažiau akinančios šviesos – daugiau matomumo.

  Aiškus vaizdas praktiškai visose situacijose: pasirinktinai siūlomi įsigyti IQ.LIGHT – priekiniai matriciniai šviesos diodų žibintai su pažangia tolimųjų šviesų reguliavimo sistema „Dynamic Light Assist“ apšviečia kelią ryškiau, tačiau neapakina kitų eismo dalyvių.

  Daugiau
 • Dinaminės važiavimo posūkiuose šviesos

  Posūkiai šviesos greičiu.

  Dinaminės važiavimo posūkiuose šviesos su posūkio nuspėjimo funkcija apšviečia posūkį prieš jums imant sukti vairą. Tai reiškia, kad daug geriau matysite ir būsite matomi vingiuotuose keliuose.

 • Vidaus atmosferą sukuriantis apšvietimas

  Kurkite individualią atmosferą šviesos akcentais.

  Pasirinktinis vidaus atmosferą sukuriantis apšvietimas su ryškumo reguliavimo funkcijomis leidžia sukurti automobilyje unikalią atmosferą.

  Daugiau

Komfortas.

Naujasis Passat stebina daugybe funkcijų, kurios paverčia tiek trumpas, tiek ilgas keliones malonia patirtimi.

 • „Digital Cockpit“

  Didelė skiriamoji geba ir interaktyvumas.

  Analoginis – tai vakar diena. Tad panorėję klasikinius apvalius prietaisus galite pakeisti didelės skiriamosios gebos ekranu. Pažangus skaitmeninis „Digital Cockpit“ prietaisų skydelio ekranas pateikia kur kas daugiau informacijos, nei greičio ir degalų lygio rodmenis.

  Daugiau
 • „Easy Open“

  Graikštus bagažo skyriaus atidarymas.

  Atsipalaiduoti galite dar net nepajudėję iš vietos. „Easy Open“ funkcija leidžia automatiškai atidaryti bagažo skyriaus dangtį vienu paprastu judesiu.

  Daugiau
 • Pakeliamas ir stumdomas panoraminis stoglangis su vidaus atmosferą sukuriančiu apšvietimu

  Šokite vidun ir išlaisvinkite savo jausmus.

  Naujasis Passat atveria neprilygstamą reginį. Pakeliamas ir stumdomas panoraminis stoglangis su perimetriniu vidaus atmosferą sukuriančiu apšvietimu leidžia regėti dangaus žydrynę ir kuria malonią atmosferą automobilio viduje.

  Daugiau
 • „Air Care Climatronic“ oro kondicionavimo sistema

  Pritaikyta jūsų poreikiams.

  Dėl skirtingų klimato zonų „Air Care Climatronic“ oro kondicionavimo sistema leidžia vairuotojui, priekiniam keleiviui ir galiniams keleiviams individualiai nusistatyti norimą temperatūrą.

  Daugiau

IQ. DRIVE.

Volkswagen automobiliuose IQ.DRIVE reiškia visas išmaniąsias asistavimo vairuotojui sistemas. Tai visos sistemos, kurios jau šiandien naudojamos mūsų automobiliuose, kuriamos būsimiems automobiliams ir išbandomos siekiant jas nuolat tobulinti. IQ.DRIVE išreiškia novatorišką požiūrį ir aiškų siekį didinti jūsų saugumą ir komfortą.

 • „Travel Assist“

  Išskirtinis komfortas vienu mygtuko paspaudimu.

  Įsivaizduokite asistavimo sistemas, kurios pajėgios iš dalies perimti Jūsų Passat vairavimą Su „Travel Assist“ kelionės automobiliu taps daug komfortiškesnės ir ramesnės.

  Daugiau
 • „Front Assist“ sistema su avarinio stabdymo mieste funkcija

  Likite ramūs skubančiose gatvėse.

  Kartais susiklosto netikėta situacija, kai automobilį reikia staigiai sustabdyti. Tokiais atvejais aplinkos eismo stebėjimo sistema „Front Assist“ su avarinio stabdymo mieste ir pėsčiųjų aptikimo funkcijomis gali labai praversti. Sistemos funkcionavimo ribose „Front Assist“ įspėja vairuotoją garso ir vaizdo signalais apie numatomą susidūrimo riziką ir pasiruošia avariniam automobilio stabdymui. Jei pavojaus išvengti nepavyksta, sistema automatiškai inicijuoja stabdymą, kad būtų sumažinta smūgio jėga. Be to, „Front Assist“ padeda vairuotojui, kai jis pats stabdo automobilį, užtikrindama, kad prireikus būtų naudojama maksimali stabdymo jėga.

 • Elektromechaninis stabdymo jėgos stiprintuvas

  Trumpesnis stabdymo kelias.

  Bazinėje įrangoje tiekiamas elektromechaninis stabdymo jėgos stiprintuvas kartu su avarinio stabdymo funkcija ir „Front Assist“ sistema su pėsčiųjų aptikimu leidžia gerokai sutrumpinti jūsų Passat stabdymo kelią. Tai gali, pvz., sumažinti susidūrimo su pėsčiaisiais riziką.

  Daugiau
 • Automobilio statymas

  Pastatyti automobilį dar niekada nebuvo paprasčiau.

  Daugiau nebereikia statyti automobilio patiems – tai praeitis. Parkavimo pagalbos sistema, esanti bazinėje „Business“ komplektacijos linijos įrangoje, kartu su pasirinktine „Park Assist“ sistema leis išvengti rūpesčių, patiriamų parkuojant automobilį ir manevruojant1 ankštose vietose, ir visuomet išsaugoti automobilio kontrolę.

  Daugiau
 • Prevencinė automobilyje esančių žmonių apsaugos sistema

  Užtikrinta visapusė apsauga.

  Prevencinė automobilyje esančių žmonių apsaugos sistema savo funkcionavimo ribose, padeda kritinėse situacijoje, pvz., neišvengiamai artėjant susidūrimui.

Informacijos ir pramogų sistema.

Jums ir jūsų keleiviams naujajame Passat užtikrintos puikios pramogos ir ryšys. Mėgaukitės neprilygstamu garsu ir aiškia navigacija.

 • Srautinis duomenų siuntimas

  Sklandi prieiga prie transliavimo paslaugų.

  Vairuodami Passat Jūs neturite atsisakyti savo mėgstamiausių paslaugų, pvz., rinktinių srautinio duomenų siuntimo paslaugų, tokių kaip „Apple Music“, o automobilyje veikiantis interneto radijas suteikia galimybę mėgautis interneto radijo turiniu iš viso pasaulio per informacijos ir pramogų sistemą.

  Daugiau
 • Telefono sąsaja

  Saugiai kalbėtis telefonu laikant abi rankas ant vairo.

  Likite pasiekiami telefonu, net kai vairuojate. Pasirinktinė „Comfort“ arba „Business“ mobiliojo telefono sąsaja leidžia kalbėtis telefonu nepaleidžiant iš rankų vairo ir nenukreipiant akių nuo kelio.

  Daugiau
 • „Composition“ radijo sistema

  Nepristikite pramogų.

  Savajame Passat muziką užsakote jūs: į bazinę komplektaciją įeinanti „Composition“ radijo sistema neleis nuobodžiauti kelyje.

  Daugiau
 • Navigacija

  Koja kojon su pažangiomis technologijomis.

  Pasirinktinė „Discover Pro“ navigacijos sistema padeda saugiai pasiekti kelionės tikslą. Jos informacijos ir pramogų funkcijų gausa neabejotinai paliks jums įspūdį.

  Daugiau

Palaikykite ryšį su pasauliu.

Savajame Passat nuolat būsite prisijungę prie interneto. Ir galėsite palaikyti ryšį su draugais, artimaisiais bei verslo partneriais – visada ir visur, kaip ir esate įpratę savo kasdieniame gyvenime. Stacionariai sumontuota „eSIM“ kortelė užtikrins nuolatinę tiesioginę prieigą prie mobiliųjų paslaugų realiuoju laiku ir kitų „We Connect“ paslaugų, veikiančių automobilyje. Visa tai įeina į standartinę jūsų automobilio komplektaciją ir yra itin paprastai naudojama. Tad aktuali informacija ir puikios pramogos lydės jus kiekvienoje kelionėje.

 • „In-Car“ taikomosios programos ir paslaugos

  Naujas požiūris į mobilumą.

  Neretai būtent maži dalykai smarkiai palengvina gyvenimą. Automobilio taikomąsias programas galite atsisiųsti teisiai iš Volkswagen į savo informacijos ir pramogų sistemą. Kartu naudojant „We Connect“ ir „We Connect Plus“ jūsų gyvenimas su „Passat“ taps toks patogus, kad nebegalėsite įsivaizduoti, kaip galėtumėte be šių paslaugų išsiversti. Tokios taikomosios programos kaip „We Park“ ir „We Experience“ bei „We Deliver“ paslauga išties sumažins rūpesčių ir praskaidrins jūsų kasdienybę. Kada ruošiatės jas išmėginti?

  Daugiau
 • „We Connect“

  „We Connect“ – sklandus ryšys su jūsų Passat.

  Tai vartai į Volkswagen skaitmenines paslaugas ir tiesioginis ryšys su jūsų transporto priemone: „We Connect“ paketas užtikrina integruotas prisijungimo prie jūsų Volkswagen automobilio galimybes, be to, suaktyvinę šį paketą galėsite nemokamai naudotis daugybe pravarčių ir novatoriškų paslaugų realiuoju laiku.

 • „We Connect Plus“

  „We Connect Plus“. Pažangus jungiamumas.

  Volkswagen skaitmeninių paslaugų paketas išreiškia naują požiūrį į jungiamumo galimybes. „We Connect Plus“ apima papildomas išmaniąsias funkcijas, įskaitant pažangią navigacijos sistemą, srautinį medijų duomenų siuntimą ir interneto radiją, taip pat leidžia naudoti išmanųjį telefoną kaip praktiškų automobilio funkcijų nuotolinio valdymo pultą. Tai suteikia daugiau komforto, pramogų ir leidžia nuolat gauti naujausią informaciją realiuoju laiku.

 • Mobilusis raktas

  Dalykitės savo Passat su kitais.

  Praktiška ir sumanu: galite atrakinti ir užvesti savo Passat greitai ir patogiai naudodami savo išmanųjį telefoną kaip automobilio raktą. Be to, galite nusiųsti mobilųjį raktą savo draugui ar šeimos nariui, kad jis ar ji galėtų pasinaudoti automobiliu be jokių papildomų rūpesčių.

  Daugiau

Galima teikti išankstinius užsakymus.

Užsisakykite naująjį Passat iš anksto artimiausiame Volkswagen automobilių salone.

Ypatingas pasiūlymas.

Pritaikyta jūsų poreikiams.

image

Šilčiau, vėsiau, o gal kažkur per vidurį? Reikiamos temperatūros nustatymas gali būti gana sudėtingas dalykas, priklausantis tiek nuo lauko temperatūros, tiek nuo kartu važiuojančių keleivių poreikių.

„Air Care Climatronic“ oro kondicionavimo sistema leis pamiršti ginčus dėl tinkamos temperatūros. Trys klimato zonos leidžia vairuotojui, priekiniam keleiviui ir galiniams keleiviams individualiai nusistatyti sau tinkamą temperatūrą nepriklausomai nuo kitų.

Ir tai dar ne viskas. „Air Care Climatronic“ ventiliatoriaus greitis automatiškai sureguliuojamas, kad būtų sumažinamas triukšmo lygis salone važiuojant lėčiau. Automatinis oro recirkuliacijos režimas apsaugo visus, keliaujančius automobiliu, nuo nemalonių kvapų, kuriuos gali sukelti naudojamas priekinio stiklo ploviklis ar važiavimas atbuline eiga. Be to, vienu mygtuko paspaudimu gali būti suaktyvinta atitirpinimo funkcija, kur itin praverčia aprasojus ar apledėjuss priekiniam stiklui.

Didelė skyra ir interaktyvumas.

image

Pasirinkę „Digital Cockpit“ galėsite matyti visą svarbią informaciją didelės skyros plačiame 26 cm ekrane. Jis pasižymi ne tik didesniu pikselių tankiu, bet ir ryškesnėmis spalvomis bei rodmenimis ir didesniu kontrastu, be to, suteikia galimybę keisti rodinius. Galite matyti specifinę informaciją pagal savo poreikius: variklio apsisukimų skaitiklio rodmenis, spidometro ir odometro duomenis.

Pasirinkite, ką norite matyti, naudodami daugiafunkcį vairą bei informacijos ir pramogų sistemą: atsižvelgiant į jūsų poreikius bus pateikta išsami vairavimo informacija arba navigacijos žemėlapis per visą ekraną arba vizualiai atvaizduotas pagalbos vairuotojui sistemų darbas. Be to, galite matyti MP3 grotuvu leidžiamos dainos pavadinimą arba pašnekovo, su kuriuo kalbate telefonu, duomenis per visą ekraną. Arba galite pasirinkti, pvz., vienu metu rodomus navigacijos žemėlapį ir medijos ekraną.

Galite konfigūruoti ir įrašyti iki trijų rodinių naudodamiesi informacijos ir pramogų sistema, o tada pasirinkti norimą paspaudę daugiafunkcio vairo mygtuką. Galima rinktis ir tradicinį informacijos pateikimo profilį. Tuomet daugiafunkciame ekrane, kaip įprastai, bus pateikiami greičio ir apsisukimų per minutę rodmenys.

Pasirinktinis „Digital Cockpit“ ekranas galimas tik kartu su didele navigacijos sistema.

Graikštus bagažo skyriaus atidarymas.

image

„Easy Open“ funkcija užtikrina malonią kelionę jai dar net neprasidėjus. Jums nebereikės pastatyti sunkių lagaminų ant žemės ir ieškoti raktelio, norint juos sudėti į bagažinę – elektra valdomas bagažo skyriaus dangtis atsidarys automatiškai vos atlikus judesį pėdą po galine automobilio dalimi. O jums pasitraukus nuo automobilio bagažo skyrius automatiškai užsidarys.

Šokite vidun ir išlaisvinkite savo jausmus.

image

Elegantišką pakeliamą ir stumdomą panoraminį stoglangį su vidaus atmosferą sukuriančiu apšvietimu sudaro stiklinis elementas su elektra valdoma pakėlimo ir slinkimo funkcija. Jo eleganciją pralenkia tik nuostabus vaizdas, kurį jis atveria. O šviesa, sklindanti pro panoraminį stoglangį, sustiprina erdvės pojūtį.    

Naujas požiūris į mobilumą.

image

Volkswagen paslaugos „We Service“, „We Deliver“ ir automobilio taikomosios programos, pvz., „We Park“ ir „We Experience“ gerokai palengvins jūsų gyvenimą.

Naudodami „We Deliver“ galite suteikti paslaugas teikiantiems partneriams, pvz., skalbyklai ar siuntų tarnybai, laikiną prieigą prie savo transporto priemonės. Arba galite iškviesti transporto priemonių valymo ir plovimo profesionalus, kurie išblizgins jūsų Passat ten, kur jį pastatėte.

Automobilio pastatymas vienu mygtuko spustelėjimu? Taip, pastatyti automobilį dar niekada nebuvo taip paprasta: tiesiog paleiskite „We Park“ taikomąją programą informacijos ir pramogų sistemoje ir leiskite jai parodyti galimas automobilio statymo vietas. Tada per tą pačią taikomąją programą sumokėkite mokestį už stovėjimą – nereiks jokių grynųjų pinigų, pakaks tiesiog spustelėti mygtuką.

„We Experience“ pateikia naudingų patarimų, tiksliai atitinkančių jūsų pageidavimus ieškant netoliese esančių restoranų ar parduotuvių.

Dalykitės savo Passat su kitais.

image

Kodėl gi nepasidalijus savo automobiliu su kolega, draugu ar šeimos nariu? Naujasis Passat leis padaryti tai be jokio vargo. Galite saugiai nusiųsti mobilųjį raktą kitam naudotojui ir suteikti jam ar jai galimybę atrakinti ir užvesti Passat pasinaudojant išmaniuoju telefonu.  Iš anksto suteikiamos dvi licencijos, kiekviena jų galioja vienerius metus. Interneto parduotuvėje arba tiesiogiai savo transporto priemonėje galite užsisakyti papildomų raktų.

Kurkite individualią atmosferą šviesos akcentais.

image

Jūsų Passat interjeras atsiskleidžia pačioje geriausioje šviesoje: vidaus atmosferą sukuriantis apšvietimas leidžia kurti individualią atmosferą salone. Galima rinktis iš dviejų vidaus atmosferą sukuriančio apšvietimo variantų, į kuriuos įeina nuo 10 iki 30 spalvų. Jomis galėsite kurti geriausiai jūsų nuotaiką atitinkančią atmosferą ir nustatyti norimą ryškumą. Šviečiančias apdailos juosteles galite lengvai reguliuoti radijo ar navigacijos sistemos ekrane.

Elegancija ir dinamika – tiksliai ten, kur reikia.

image

Naujasis Passat pasižymi funkcionalumu ir sportiška prigimtimi, kuriuos įkūnija stilinga išvaizda. Pertekantis siluetas ir aiškiai išreikštos linijos atitinka aukščiausius estetikos standartus. Išskirtinio dizaino radiatoriaus grotelės iš karto patraukia akį.

Visas eksterjero dizainas byloja apie meistrišką gamintojų darbą. Priekinis ir galinis bamperiai, priekiniai šviesos diodų žibintai arba pasirinktiniai priekiniai matriciniai šviesos diodų žibintai bei naujo dizaino galiniai šviesos diodų žibintai stebina savo šiuolaikiškumu.

Platus ratlankių dizaino pasirinkimas užtikrina individualizavimo galimybes: be standartinių ratlankių galite rinktis naujuosius 17 colių „Sebring“ lengvojo lydinio ratlankius („High Gloss Steel Dark“ spalvos), 18 colių „Liverpool“ lengvojo lydinio ratlankius („Adamantium Dark“ spalvos), poliruotus juodos spalvos „Bonneville“ ratlankius arba 19 colių „Pretoria“ lengvojo lydinio ratlankius („Matt Dark Graphite“ spalvos).

Pažangi erdvės koncepcija.

image

Vos įlipę į automobilį iš karto pajusite atmosferą, būdingą aukštos klasės automobilių modeliams. Naujajame Passat erdvė kuria laisvės pojūtį: salonas vizualiai pailgintas, todėl atrodo erdvesnis, o šį įspūdį sustiprina horizontalios apdailos juostos ant prietaisų panelio, einančios durų link. Aukštos kokybės medžiagos ir švarios dizaino linijos atitinka solidžią salono stilistiką ir stebina ne mažiau nei didžiulė erdvė kojoms.

Vidurinė konsolė su daiktadėže, elegantiškas prietaisų panelis ir aukštos kokybės apdaila puikiai vienija stilingą išvaizdą ir funkcionalumą.Atsisėdę į savąjį Passat greičiausiai nebenorėsite iš jo išlipti.

Sėdynės su individualiai reguliuojamomis galvos atramomis atitinka aukščiausius estetikos ir komforto reikalavimus.  

Mažiau akinančios šviesos – daugiau matomumo.

image

Neįtikėtina: negalėsite atitraukti akių nuo išskirtinio dizaino IQ. LIGHT – priekinių matricinių šviesos diodų žibintų, kuriuos pasirinktinai galite užsisakyti savo Passat automobiliui. Pagrindinė jų funkcija – apšvietimas artimosiomis ir tolimosiomis šviesomis, o specialūs šviesos diodų segmentai įjungiami ir išjungiami naudojant matricos technologiją, kuri, priklausomai nuo eismo sąlygų, sukuria įvairiais kampais sklaidomą šviesą.

Kai važiuojama su įjungtomis tolimosiomis šviesomis, kamera aptinka priešpriešiais besiartinančias ir priekyje važiuojančias transporto priemones. Tam tikrų šviesos diodų segmentų ryškumo reguliavimo funkcija leidžia važiuoti neperjungiant tolimųjų šviesų į artimąsias ir neakinant kitų eismo dalyvių. Be to, artėjant, pavyzdžiui, prie kelio ženklo, kelią apšviečiantis segmentas prigesinamas, kad vairuotojo neakintų nuo kelio ženklo atsispindinti šviesa.

Nesvarbu, ar išvažiavote pasižvalgyti po naktinį miestą, ar tamsiu paros metu prasilenkiate su kita transporto priemone greitkelyje, ar keliaujate prastomis oro sąlygomis – IQ. LIGHT – priekinių matricinių šviesos diodų žibintų segmentai prisitaikys prie važiavimo sąlygų apšviesdami kelią optimaliu pločiu, kryptimi ir ryškumu. Matricinė technologija leidžia apšviesti kelią daug efektyviau, todėl važiuoti automobiliu bus saugiau ir patogiau, nes vairuotojų neakins ryškios šviesos ir dėmesį blaškantys atspindžiai.

Sklandi prieiga prie transliavimo paslaugų.

image

Srautinio duomenų siuntimo paslaugos leidžia klausytis mėgstamų dainų ir paįvairina bei pagyvina net ilgas keliones automobiliu. Norėdami naudotis šiomis paslaugomis turite tiesiog pirmą kartą prisijungti su turimais prisijungimo duomenimis, kad galėtumėte tiesiogiai pasiekti paslaugas Passat navigacijos sistemoje be jokio išorinio įrenginio.* Be to, automobilyje veikiantis interneto radijas suteikia galimybę vienu spustelėjimu pasirinkti iš begalės siūlomų interneto radijo stočių bei tinklalaidžių. Integruotas „WiFi“ viešosios interneto prieigos taškas leidžia kartu važiuojantiems keleiviams patogiai naršyti žiniatinklyje prijungus iki aštuonių įrenginių.

Koja kojon su pažangiomis technologijomis.

image

Pasirinktinė „Discover Pro“ navigacijos sistema integruota į skaitmeninį prietaisų skydelį „Digital Cockpit“. Ši sistema leidžia matyti ekrane būtent tą informaciją, kurios jums reikia. „Discover Pro“ taip pat suteikia galimybę paversti išmanųjį telefoną mobiliuoju raktu. Juo galėsite atrakinti ir užvesti savo Passat, naudodami išmanųjį telefoną.

Kiti privalumai:

·       Skaitmeninio radijo transliacijos priėmimas per „DAB+“

·       Aštuoni garsiakalbiai

·       Kelio ženklų atpažinimas

·       „Comfort“ mobiliojo telefono sąsaja

·       „App-Connect Wireless“ („Apple CarPlay“ sistema)

·       Galimybė trejus metus nemokamai naudotis „We Connect Plus“

Populiariausi hitai jūsų automobilyje.

image

Nepristikite pramogų keliaudami. „Composition“ radijo grotuvas – standartinis jūsų automobilio elementas, pasižymintis intuityviu valdymu.

Spalvotą jutiklinį 16,5 cm įstrižainės TFT ekraną itin patogu naudoti. Aštuoni garsiakalbiai priekyje ir gale leidžia maksimaliai mėgautis mėgstamais kūriniais, nesvarbu, ar jie priimami iš FM radijo stoties, ar įrašyti MP3 arba WMA formatu. Be to, per C tipo USB jungtį ir „Bluetooth“ ryšį galėsite prijungti mobilųjį telefoną. Norite klausytis radijo internetu? Su „We Connect“ įmanoma ir tai. O „App-Connect“ paketas* leis jutikliniame radijo sistemos ekrane naudotis išmaniojo telefono taikomosiomis programomis. Be to, šią galimybę suteikia ir „Apple CarPlay“ technologija, naudojanti belaidį ryšį.

Saugiai kalbėtis telefonu laikant abi rankas ant vairo.

image

Nepraleiskite svarbių skambučių ir išlaikykite į kelią sutelktą dėmesį. Pasirinktinė „Volkswagen“ mobiliojo telefono sąsaja leidžia patogiai kalbėtis telefonu vairuojant. Skaitmeninis kalbos procesorius, į lubas integruotas pažangus mikrofonas ir automobilio garsiakalbiai užtikrina aukštos kokybės garsą. Išorinė antena leidžia sklandžiai kalbėtis telefonu net esant prastam ryšio signalui. Suderinama su šiandieninėmis standartinėmis LTE ryšio technologijoms.

Trumpesnis stabdymo kelias.

image

Staiga prireikus sumažinti greitį, jūsų transporto priemonės stabdžių sistema turėtų reaguoti iš karto ir veiksmingai. Elektromechaninis stabdymo jėgos stiprintuvas taip pat didina asistavimo vairuotojui sistemų efektyvumą ir teikia akivaizdžią naudą:

·       Automatinis atstumo reguliavimas reaguoja užtikrindamas didesnį komfortą. Elektromechaninis stabdymo jėgos stiprintuvas leidžia tiksliau dozuoti stabdymo intervencijas.

·       „Front Assist“ sistema su pėsčiųjų aptikimo funkcija gali padėti žymiai sumažinti jūsų stabdymo kelią. Todėl kyla mažesnis pavojus susidurti su pėsčiaisiais, o neišvengiamo susidūrimo atveju sušvelninamos jo pasekmės.  

Pastatyti automobilį dar niekada nebuvo paprasčiau.

image

Manevravimo metu parkavimo pagalbos sistema sistema teikia garso ir vaizdo signalus, kad įspėtų vairuotoją apie aptiktas kliūtis automobilio priekyje ir gale.1
O pasirinktinė „Park Assist“ sistema sugeba dar daugiau. Ji gali aptikti laisvas lygiagrečiojo ar skersinio automobilio statymo vietas ir pastatyti automobilį į pasirinktą vietą už jus. Be to, ji gali išvairuoti lygiagrečiai pastatytą automobilį iš stovėjimo vietos. Jums tereikia perjunginėti pavaras bei spausti sankabos, akceleratoriaus ir stabdžių pedalus stebint aplinką.

Išskirtinis komfortas vienu mygtuko paspaudimu.

image

Su naujuoju Passat netruksite įsitikinti „Travel Assist“ technologijos nauda vairuotojui: tiesiog paspaudę mygtuką ant vairo galėsite mėgautis kelione be jokios įtampos. „Travel Assist“ užtikrina aukščiausio lygio komfortą vairuojant1, 2:

·       Automagistralėse ir geros kokybės užmiesčio keliuose „Travel Assist“ padeda nenukrypti nuo eismo juostos ir išlaikyti reikiamą greitį bei atstumą iki priekyje važiuojančių transporto priemonių.

·       Dvigubos sankabos pavarų dėžė DSG palengvina vairavimą eismo spūstyse.