2.11.78.2, 2018-12-05 18:30:44
image

Passat Alltrack

Turi pranašumą bet kokioje trasoje.

Ketinate plėsti akiratį? Įveikti ribas? Kad ir kokie jūsų planai, Passat Alltrack jums leis išlaikyti kontrolę bet kokiose situacijose. Be didelio sukimo momento 4MOTION visų ratų pavaros, tai užtikrins speciali vairavimo bekele programa, kuri bus patikimas pagalbininkas prireikus važiuoti bekele.

Įranga ir dizainas.

Kiekvienam Volkswagen būdinga aukštos kokybės įranga ir aiškus dizainas. Įvairios pritaikymo pagal asmeninius poreikius galimybės leidžia susikurti savo asmenišką Passat Alltrack. Nepatikėsite, kiek daug turite pasirinkimo laisvės.

Informacija ir pramogos.

Jei vairuojant reikia paskambinti, reikalinga naujausia eismo informacija, pageidaujate pasiekti kelionės tikslą naudodami navigacijos sistemą ar tiesiog norite klausytis savo muzikos – jūsų Passat Alltrack siūlo įvairių galimybių paprastai ir be rūpesčių naudotis moderniomis technologijomis.

Pagalba vairuotojui.

Jūsų Passat Alltrack išmaniosios pagalbos vairuotojui sistemos užtikrina didesnį važiavimo komfortą ir gali padėti efektyviai spręsti kritines situacijas ar netgi jų išvengti. Net jei nedažnai atkreipiate dėmesį į šias technologijas, gera žinoti, kad jos visada po ranka.

Efektyvumas.

Moderni jūsų Passat Alltrack variklio technologija užtikrina ekonomiškumą, didelį sukimo momentą ir galią. Jis jums idealiai tiks, jei mėgstate vairuoti ir daug vairuojate, tačiau norite sumažinti sąnaudas.

Komfortas.

Jauskitės patogiai savo Passat Alltrack. Jo puikiai sukomplektuota bazinė įranga, nesudėtinga priežiūra ir daug patogių papildomų technologijų užtikrina, kad savo automobilyje kasdien jausitės atsipalaidavę.

Alltrack

  • Žiemos paketas
  • "ParkPilot" sistema - parkavimo sensoriai priekyje ir gale
  • Automatinė oro kondicionieriaus sistema "Climatronic" su 3 zonų temperatūros reguliavimu
  • Oda aptrauktas multifunkcinis vairas
  • Lydinio ratlankiai "Ancona" R17

Alltrack

Žiemos paketas
"ParkPilot" sistema - parkavimo sensoriai priekyje ir gale
Automatinė oro kondicionieriaus sistema "Climatronic" su 3 zonų temperatūros reguliavimu
Oda aptrauktas multifunkcinis vairas
Lydinio ratlankiai "Ancona" R17
Pasirinkite variklį ir transmisiją
Nerasta tokių modelių
Efektyvumo klasė

European Union energy label.

Kainos.

Sužinokite Passat Alltrack universalų modelių kainas.

Tolesni veiksmai.