A VW ID.3 in front of a red staircase

ID.3

Kaina nuo
34 990€ su PVM
„Pro Performance“:
300-420 | Pro S: 390-550km*
Įkrovimo trukmė (30 min. sparčiojo įkrovimo): „Pro Performance“:
Pro Performance: 290 | Pro S: 350km*
Įkrovimo (visiško) laikas namuose: „Pro Performance“:
apytiksliai 6 val. 15 min. | „Pro S“: apytiksliai 7 val. min*
Greitėjant nuo 0 iki 100 km/val.:
„Pro Performance“: 7,3 | „Pro S“: 7,9sek.

Naujovės prasideda čia

Drauge su ID.3 prasideda nauja, dinamiška elektrinio mobilumo pasaulio era. Elektrizuojanti galia atsispindi novatoriškame dizaine ir kasdien įveikiamame atstume. Tai skirta žmonėms, ieškantiems pokyčių. Ateitis jau čia. Įsėskite.

CO2 požiūriu neutrali pradžia

Pareiškėme, kad ID.3 jums pristatysime su CO2 atžvilgiu neutraliu balansu. Pasitelkę įvairias priemones, aprašytas straipsnyje „Kartu už geresnę klimato apsaugą“, gamybos procesuose mažiname ir išvengiame CO2 siekdami, kad jūsų kelionė prasidėtų neutraliu CO2 balansu. Tokios priemonės yra, pvz., atsinaujinančios energijos naudojimas bei akumuliatorių elementų gamyba Cvikau gamykloje, kurioje gaminamas ir ID.3. Neišvengiamą, nuo gamybos iki perdavimo klientui susidarančią CO2 emisiją, kuri nustatoma pasitelkus specifinį ekologinį balansą, kompensuojame sertifikuotais klimato apsaugos projektais. Pirmiesiems ID.3 modeliams buvo panaudoti „Kantingan Mentaya“ miškų apsaugos projekto sertifikatai (https://www.katinganproject.com). Jie sertifikuoti pagal „Verified Carbon Standard“ (VCS) standartą ir „Climate“, „Community & Biodiversity Standard“ (CCB) standartą. Elektrinis mobilumas papildomai siūlo galimybę naudojimo fazėje CO2 emisiją sumažinti beveik iki nulio – įkrauti naudojant atsinaujinančią energiją. Klimato apsauga priklauso ir nuo jūsų!
 

ID.3. Pasisveikina. Elektrizuoja. Nuveža tolyn

Besišypsanti moteris atsirėmusi į VW ID.3

Akumuliatorius ir nuvažiuojamas atstumas

Didelė galia. Greitas įkrovimas

VW ID.3 vaizdas įstrižai iš priekio

Pasisveikinimas

ID.3 šviesomis pasako „Labas“

„ID.Light“

Labai sumanu: protinga šviesos koncepcija

Elektros technologija

Didelė galia. Greitas įkrovimas

Ryte patogiai važiuojate į biurą, prieš tai nuvežę vaikus į mokyklą, o vakare grįžtate namo – be problemų įkraudami akumuliatorių. Tai nepaprastai lengva naudojant bet kurio dydžio akumuliatorių ID.3. Šiuo metu galite pasirinkti 58 kWh arba 77 kWh. Mažesnio dydžio akumuliatorių galėsite įsigyti vėliau. Be to, visų ID. modelių akumuliatoriams suteikiame garantijądaugiau nei aštuoneriems metams arba 160 000 km.

1 Vadovaujantis Volkswagen AG“ garantijos sąlygomis. Garantijos kontekste ir vadovaujantis pateiktomis sąlygomis, Volkswagen AG“ visiškai naujos elektra varomos BEV transporto priemonės pirkėjui, kuris ją naudoja tinkamai, aštuoniems metams (arba ridos iki 160 000 kilometrų atveju, priklausomai nuo to, kuris kriterijus bus pasiektas pirmiau) suteikia garantiją, kad jūsų akumuliatoriaus naudingoji talpa nebus mažesnė nei 70 %.

Patogumas

Labai sumanu: protinga šviesos koncepcija

„ID.Light“ bendrauja su jumis vizualiai ir pasirenkamos navigacijos sistemos pagalba padeda lengviau pasiekti tikslą. Jei naudojate valdymą balsu, į jūsų balsą reaguojama šviesos signalu. Kai tik išlipsite iš savo ID.3, „ID.Light“ sistema atsisveikins su jumis išmaniuoju šviesos ženklu.

Dizainas

ID.3 sako „Labas“. Šviesdamas.

ID.3 su papildomai pasirenkama užrakinimo ir paleidimo sistema „Keyless Access“ atpažįsta jus vos priartėjus su automobilio raktu. Stilingi pasirinktiniai matriciniai šviesos diodų priekiniai žibintai trumpam užsidega lyg mirktelėdami, tarsi ID.3 būtų žmogus. „ID.Light“ tuoj pat sukuria jausmą, kad esate laukiami. Paleidimo metu pasigirsta tylus garsas, kuris pažadina norą iškart judėti iš vietos. Vos išlipus iš ID.3, „ID.Light“ sistema atsisveikins su jumis žibintais.

Ar jau esate pasirengę elektriniam mobilumui?

ID App screen

Naudodamiesi mūsų naująja Volkswagen EV Check“ mobiliąja programėle galite analizuoti savo važiavimą ir suprasti, ar jau esate pasirengę elektriniam mobilumui, bei koks Volkswagen“ elektromobilis būtų jums tinkamiausias. Jūsų asmeniniame profilyje rodoma kas būtų, jei, pvz., vairuotumėte naują ID.3 – kiek toli nuvažiuotumėte, kiek tai kainuotų, kur būtų artimiausia įkrovimo stotelė ir kiek laiko truktų įkrovimas.

ID. 3 galite atrasti ir per papildytą realybę mobiliojoje programėlėje. Panašu į mokslinę fantastiką? Dabar tai realybė. Tiesiog išmėginkite.

Eiti į „App Store“Opens an external link

Eiti į „Play Store“ Opens an external link

 

 

Kitas žingsnis

Kad geras pasirinkimas būtų ir saugus

Naujovė! 5 metų garantija

Mes norime, kad jūs, pasirinkę įsigyti naują ar naudotą Volkswagen“, būtumėte visiškai patenkinti dar labai ilgai.

Tad Jūsų automobiliui taikome išplėstinę gamyklos garantijos programą, apsaugosiančią nuo netikėtų priežiūros ar remonto išlaidų iki 5 metų arba 100 000 km ridos.1

1 Nuo 2019 m. liepos 8 d. parduotiems automobiliams, kurių modelio metai yra 2020 ir kurių VIN numerio 10 simbolis yra raidė „L“.