2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
ID.-Crozz 180 degree view

ID. Crozz

Kaip atrodytų mobilumas, jei Tu galėtumei jį atrasti iš naujo? Mes turime viziją, kuri elektrifikuoja Tavo kasdienybę. Elektromobilis, kuris pagerins Tavo gyvenimą. Toks pažangus, kad supras Tave. Žodis į žodį. Ir taip integruotas į tinklą, kad bus Tau artimesnis, nei kada nors anksčiau. Dėl technologijos, kuri veda Tave pirmyn. Suteikia Tau naujų laisvių. Ir įkvepia Tave naujiems atradimams.

Pasiruošęs, jei tai esi Tu.

Dizainas ir įranga.

Volkswagen koncepcinis automobilis ID. Crozz simbolizuoja elektrinį ateities mobilumą. Jis kupinas inovacijų, kurios leidžia dinamiškai ir tyliai „slysti“ vingiuotais keliais. Kada nors ateityje pageidaudamas Tu taip pat važiuosi autonomiškai ir tuo metu galėsi tiesiog mėgautis vaizdais. O, taip, su šiuo įjungtu į skaitmeninį tinklą automobiliu Tu gali net kalbėtis. Taigi, pasisveikink su savo laisve.

 • Erdvės stebuklas

  Daugiau vietos idėjoms.

  ID. Crozz buvo sukurtas, kad suteiktų Tau daugiau laisvės. Ir laisvos erdvės. Ypatingą dėmesį mes skyrėme tam, kad nebūtų nieko nereikalingo. Pavyzdžiui, priekinių durų galinių statramsčių. Taip pat gali būti lengvai perstumiamos galinės sėdynės ir vidurinė konsolė. Taip Tu turėsi daugiau laisvos vietos viskam, kas Tau yra svarbu.

 • Visų ratų pavara

  Laisvė, kur Tu bevažiuotumei.

  ID. Crozz veda Tave pirmyn. O su jo elektrine visų ratų pavara beveik visur. Dėl naujų technologijų jau netrukus su vienu akumuliatoriaus įkrovimu bus įmanoma iki 500 kilometrų ridos atsarga. Taigi, palik kasdienybę už nugaros ir važiok. Vienas arba su žmonėmis, kurie Tau yra svarbūs. Pakankamai sportiškai. Ir lokaliai be emisijos.

 • Važiuok autonomiškai

  Skirk daugiau laiko sau.

  Važiuoti ar leisti, kad vežtų. ID. Crozz automobilyje Tu gali rinktis. Vairo prisilietimo pakanka, kad „ID. Pilot“ perimtų valdymą. Arba Tu gali jam tai pasakyti, naudodamas valdymą žodinėmis komandomis. Beje, autonominiame režime vairas įtraukiamas. Todėl Tu turi daugiau laisvos erdvės iš tikrųjų svarbiems dalykams. Pavyzdžiui, gamtovaizdžiams. Arba gerai knygai. Nors tai dar yra ateities muzika, tačiau ji skamba labai gerai visiems.

Jums taip pat gali patikti: