2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
id buzz 180 degree view

ID. Buzz

Kartu kurti mobilumo ateitį reiškia mums: elektrinis mobilumas visiems. Su maksimalia laisve, įkvėpimu ir individualybe. Mes kuriame automobilius, kurie rodo, kas yra tie žmonės, kurie jais važiuoja. Ir kaip jie gyvena. Todėl mes dirbame su didelėmis idėjomis ir smulkiomis detalėmis, kurie daro geresnę ateitį visiems.

Visur namuose.

Dizainas ir įranga.

Volkswagen ID. Buzz yra šeimos draugas. Ir palydovas streso kupinoje kasdienybėje. Nes elektromobilis suteikia tiesiog viską, kas supaprastina gyvenimą: šiuolaikišką komfortą, visiškai naują salono dizainą ir jau netrukus visiškai automatizuotą važiavimo režimą. Taip iš vairuotojo Tu pats tapsi keleiviu. Ir būsi laisvas daryti tai, kas Tave įkvėpia.

 • Erdvės stebuklas

  Didelis nuotykis bagaže.

  Kad Tu su savo ID. Buzz liktumei lankstus, mes atkreipėme dėmesį į optimalų erdvės išnaudojimą. Erdvus bagažo skyrius suteikia daug vietos didelėms idėjoms. O jei Tu norėsi, keliais rankų judesiais Tu sukursi salone net dar daugiau erdvės daiktams. Visiškai paprastai dėl lanksčios sėdynių koncepcijos.

 • Papildytos realybės projekcinis ekranas

  Naujausia technologija pėdsekiams.

  ID. Buzz rodo kelią. Jo papildytos realybės projekcinis ekranas projektuoja navigaciją tiesiogiai prieš automobilį ant važiuojamosios dalies. O dėl papildytos realybės projekcijos Tu matai krypties rodykles būtent ten, kur Tu turi važiuoti. Taip Tu visuomet pasieksi kelionės tikslą, neatitraukdamas savo žvilgsnio nuo kelio.

 • Šviesos diodų „akys“

  Žvilgsnis į svarbiausius dalykus.

  Vietoje tipiškų apvalių priekinių žibintų ID. Buzz aprūpintas pažangiosiomis šviesos diodų „akimis“, kurios interaktyviai bendrauja su vairuotoju ir pėsčiaisiais. Jeigu, pavyzdžiui, Tu nori pasukti, jo priekiniai žibintai mirksi pageidaujama kryptimi. O jeigu ID. Buzz registruoja kelkraštyje pėsčiuosius ir dviratininkus, jis net pažvelgia ir neryškiai atkreipia į save dėmesį šviesos signalais. Visai įžvalgiai, ar ne?

 • Jutiklinis paviršius

  Iš naujo išrastas ratas.

  ID. Buzz valdomas žaismingai lengvai, nes viskas intuityviai orientuota į Tave. Jo vairuotojo vietoje nebėra mygtukų. Dėl jutiklinio paviršiaus vaire, norint valdyti jo funkcijas, pakanka lengvo prisilietimo. Spustelėk vairą, ir jau gali prasidėti Tavo kitas nuotykis.

Jums taip pat gali patikti: