2.12.80.1, 2019-01-08 08:13:42
image

Golf Sportsvan.

Nuostabus kiekvieną dieną. Golf Sportsvan.

Elegantiškas ir sportiškas Golf Sportsvan išsiskiria dinamiškomis linijomis ir ypač patogiu bei universaliu salonu.

Įranga ir dizainas.

Kiekvienam Volkswagen būdinga aukštos kokybės įranga ir aiškus dizainas. Įvairios pritaikymo pagal asmeninius poreikius galimybės leidžia susikurti savo asmenišką Golf Sportsvan. Nepatikėsite, kiek daug turite pasirinkimo laisvės.

Informacija ir pramogos.

Jei vairuojant reikia paskambinti, reikalinga naujausia eismo informacija, pageidaujate pasiekti kelionės tikslą naudodami navigacijos sistemą ar tiesiog norite klausytis savo muzikos – jūsų Golf Sportsvan siūlo įvairių galimybių paprastai ir be rūpesčių naudotis moderniomis technologijomis.

Pagalba vairuotojui.

Jūsų Golf SPorstvan išmaniosios pagalbos vairuotojui sistemos užtikrina didesnį važiavimo komfortą ir gali padėti efektyviai spręsti kritines situacijas ar netgi jų išvengti. Net jei nedažnai atkreipiate dėmesį į šias technologijas, gera žinoti, kad jos visada po ranka.

Efektyvumas.

Moderni jūsų Golf Sportsvan variklio technologija užtikrina ekonomiškumą, didelį sukimo momentą ir galią. Jis jums idealiai tiks, jei mėgstate vairuoti ir daug vairuojate, tačiau norite sumažinti sąnaudas.

Komfortas.

Jauskitės patogiai savo Golf Sportsvan. Jo puikiai sukomplektuota bazinė įranga, nesudėtinga priežiūra ir daug patogių papildomų technologijų užtikrina, kad savo automobilyje kasdien jausitės atsipalaidavę.

Apdaila.

 • Trendline

  nuo 18 709 EUR

  Išskirtinį universalumą užtikrina erdvus Golf Sportsvan "Trendline" interjero dizainas, kuris gali būti lanksčiai pritaikytas Jūsų poreikiams.

  Parsisiųsti kainoraštį
 • Comfortline

  nuo 20 007 EUR

  Išskirtinai komfortiškas Golf Sportsvan "Comfortline" užtikrina malonų pilnatvės jausmą.

  Parsisiųsti kainoraštį
 • Highline

  nuo 24 051 EUR

  Išskirtinai prabangus Golf Sportsvan "Highline" palieka neišdildomą įspūdį dėl stilingų, elegantiškų detalių ir įmantraus funkcionalumo.

  Parsisiųsti kainoraštį

Tolesni veiksmai.