2.11.78.3, 2018-12-12 17:00:41
image

Naujasis Golf Sportsvan.

Įlipkite ir jauskitės kaip namuose.

Susipažinkite čia su pirmąja informacija apie pasaulinę premjerą.

Komfortas.

Aukščiausio lygio erdvės stebuklas. Naujasis Golf Sportsvan suteikia daug vietos visai šeimai ir dideliam bagažui. Be to, dėl aukštesnės sėdėjimo padėties važiuodami Jūs galėsite mėgautis geresniu apžvalgumu bei galėsite patogiau įlipti ir išlipti.

 • Atlenkiami staliukai.

  Staleli, atsilenk. Komplektacijos variante „Comfortline“ kišenės ir atlenkiami staliukai galinėje priekinių sėdynių pusėje daro kelionę keleivių skyriaus gale esantiems keleiviams dar komfortiškesnę.

 • Daiktadėžės.

  Viskas, kas yra svarbu, yra Jūsų akiratyje ir po ranka. Arba praktiškoje daiktadėžėje ant prietaisų panelio, arba daugybėje kitų skyrių, kurie patogiai pasiekiami. Visiška ypatybė yra vėsinamas pirštinių skyrius kelionės maistui, įtrauktas į bazinę įrangą.

 • Daiktadėžės duryse.

  Visuomet kitoje vietoje. Tačiau viskas savo vietose. Daiktadėžės duryse suteikia vietą mažiems daiktams, kad Jūs galėtumėte viską greitai rasti vietoje ilgos paieškos.

 • Lanksčiai nustatomos galinės sėdynės.

  Sukurkite tiek vietos, kiek pageidaujate. Vientisa galinė sėdynė yra ne tik asimetriškai padalinama, tačiau taip pat nustatoma išilgine kryptimi ir nulenkiama.

Dizainas.

Važiuokite gražiau. Golf Sportsvan dizainas ir vidinė įranga stebina nesenstančia elegancija.

Asistavimo vairuotojui sistemos.

Jauskitės gerai dėl technikos, kuri galvoja kartu su Jumis. Naujajame Golf Sportsvan intelektualios asistavimo vairuotojui sistemos rūpinasi Jūsų važiavimo komfortu bei sistemų funkcionavimo ribose padeda Jums susidoroti su kritinėmis situacijomis ir netgi visiškai jų išvengti.

Informacija ir pramogos.

Praplėskite savo malonaus laiko leidimo programą nuo sofos į savo naująjį Golf Sportsvan. Dėl pažangų informacijos ir pramogų sistemų Jūs galite mėgautis išskirtinėmis Jūsų mėgstamiausiomis pramogomis ir palaikyti geriausią ryšį, pavyzdžiui, atrasdami naujas vietoves.

Apdaila.

Golf Sportsvan.

Tolesni veiksmai.