2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
image

Golf R.

Kai technologija ne juda, o nurūksta pirmyn.

„Golf R“ yra galingesnis negu bet kada anksčiau ir įrodo, kaip greitai plėtojama technologija – su 228 kW (310 AG) ir 400 Nm sukimo momento bei dviguba DSG sankabos transmisija naujasis „Golf R“ išsiskiria tikra aistra automobilių sportui, todėl gali pasigirti sportinėmis įrangos detalėmis ir išskirtinėmis techninėmis savybėmis.

Techninės savybės.

Iš lenktynių trasos tiesiai į kelią: dėl nuolatinės 4MOTION keturių ratų pavaros ir galingo TSI variklio su turbokompresoriaus technologija ir tiesioginiu įpurškimu galite mėgautis išskirtine vairavimo patirtimi. Su naująja 7 pavarų DSG dviguba sankabos transmisija taip pat sužinosite, ką reiškia efektyvus greitėjimas be traukos nuostolio.

Įranga ir dizainas.

Aukščiausios kokybės įranga, suteikianti sportinio automobilio išvaizdą bei švaraus dizaino įspūdį, su „R“ funkcijomis išskiria „Golf R“ iš kitų automobilių. Platus detalių asortimentas taip pat reiškia, kad galite rinktis iš įvairių įrangos funkcijų.

Pagalbinės sistemos.

Išmaniosios vairuotojo pagalbinės sistemos gali padidinti vairavimo komfortą ir padėti suvaldyti kritines situacijas arba net jų išvengti.

Informacijos ir pramogų sistema.

Informacijos ir pramogų sistemos, įrengtos „Golf R“, atitinka aukštus standartus, jos montuojamos su jutikliniu ekranu (standartas), papildoma gestų valdymo sistema ir daug daugiau.

Kainos.

Sužinokite Golf R modelių kainas.

Golf.

Tolesni veiksmai.