Modelis pozuoja priešais naująjį „e-up!“

Patobulintas elektrinis mobilumas.
„e-up!“

Įsigykite dabar už 19 615 €

Įsigykite dabar už 19 615 €

Energijos sąnaudos:
12,7kWh/100 km
Variklio galia:
61kW (83 PS)
Galimas nuvažiuoti atstumas:
260km

Šiek tiek kitoks

Didesnis galimas nuvažiuoti atstumas nei bet kada anksčiau. Daugiau funkcijų už geresnę kainą. Ir dar daugiau saviraiškos laisvės tiems, kurie nori neatsilikti nuo laiko: su naujuoju „e-up!“ elektrinis mobilumas tampa dar paprastesnis. Ir tiesiog geresnis.

Naujasis „e-up!“ pasižymi daugeliu privalumų.
Štai keletas jų:

Moteris įkrauna naująjį „e-up!“

Galimas nuvažiuoti atstumas

Dar didesnės elektrinio mobilumo galimybės

Jungiamumas

„e-up!“ + išmanusis telefonas = meilė

Dizainas

Akivaizdžiai elektrinis

 

Patogi peržiūra naudojant „maps + more“ telefono laikiklį naujajame „e-up!“
„e-up!“ įstrižinis vaizdas iš priekio

Elektrifikuotas

Dar didesnės elektrinio mobilumo galimybės

Leiskitės į tolimą kelią! Efektyvus elektrinis galios agregatas naujajame „e-up!“ padidina galimą nuvažiuoti atstumą ir vairavimo malonumą iki 260 km1. Nulinė tarša padeda sumažinti CO2 emisijas. Tai daro teigiamą poveikį klimatui.

1 Faktinis galimas nuvažiuoti atstumas realiomis sąlygomis skiriasi atsižvelgiant į vairavimo stilių, greitį, komforto savybes ar papildomą įrangą, aplinkos temperatūrą, keleivių skaičių ir (arba) apkrovą bei kelio paviršių. Galimo nuvažiuoti atstumo diapazonas nurodomas kaip orientacinis, atitinkantis atstumą, kurį 80 % mūsų klientų pasieks vidutiniškai per metus. Apatinė diapazono riba taip pat taikoma važiavimui greitkeliuose vidutiniu greičiu ir žemos temperatūros sąlygomis žiemą. 

Jungiamumas

„e-up!“ + išmanusis telefonas = meilė

Ką bendro turi jūsų mėgstamos dainos, naujausia eismo informacija ir telefono skambučiai automobilyje? Visiškai teisingai – juos sieja išmanusis telefonas! Naudojant „maps + more“ telefono laikiklį [DIS] ir naują nemokamą „iOS“ ir „Android“ skirtą taikomąją programą, jūsų išmanusis telefonas akimirksniu suteikia naujajam „e-up!“ visas ryšio galimybes. O standartinė „Composition phone“ radijo sistema pavers jūsų automobilį galingu mobiliuoju muzikos grotuvu. Tiesiog sujunkite naująjį „e-up!“ su savo išmaniuoju telefonu. To pakanka! Ir jokių sudėtingų ekranų. Tiesiog mėgaukitės leidžiamu turiniu.

Pastaba – Programinė įranga ir laikiklis suderinamas ne su visais telefonais. Norėdami daugiau informacijos, susisiekite su Volkswagen“ atstovybe.

Dizainas

Akivaizdžiai elektrinis

Užtenka pažvelgti į šviežią, minimalistinį naujojo „e-up!“ dizainą, kad įsitikintumėte, jog mažas automobilis gali reikšti dideles galimybes. O kur dar, žinoma, dinamiškas elektrinis galios agregatas! Mėlynos spalvos dekoratyvinė apdailos juosta ir integruotas Volkswagen“ ženklas bei įspūdingi charakteringos C formos LED žibintai net iš tolo neleidžia suabejoti – čia važiuoja elektrinis automobilis.

Rinkitės naująjį „e-up!“ „Style“ paketą. Juodas arba baltas stogas ir atitinkamai juodi arba balti išoriniai veidrodėliai, tamsintas galinis ir šoniniai langai, bei 15 col. ratlankiai su ašmenų formos stipinais sukuria unikalią charakteringą išvaizdą. Naujasis „e-up!“ „Style“ paketą galima rinktis su 16 col. „Upsilon“ lengvojo lydinio ratlankiais.

Paketai

Visas asortimentas

Naujasis „e-up!“ pasižymi dar didesne standartinių elementų gausa, o kainuoja mažiau, nei bet kada anksčiau. Praktiškas ir puikiai įrengtas: eismo juostos išlaikymo sistema „Lane Assist“, kelio ženklų priminimo funkcija, visapusę apsaugą suteikiančios galvos ir šoninės oro pagalvės bei nauja galinio keleivio aptikimo sistema – visa tai rasite įlipę į automobilį. Į standartinę komplektaciją įeinanti „Composition phone“ radijo sistemos, „maps + more“ telefono laikiklio ir „We Connect“ taikomosios programos kombinacija kaskart leis keliauti išmaniai ir paprastai: tiesiog patogiai įsitaisykite, įjunkite muziką, nustatykite maršrutą ir leiskitės į kelią!

Ar pasiruošę pereiti prie elektrinio mobilumo?

Naudodami mūsų naująją Volkswagen EV check“ programėlę galite analizuoti savo vairavimo įpročius, pasitikrinti, ar esate pasiruošę pereiti prie elektrinio mobilumo, ir sužinoti, kuris Volkswagen“ elektrinis automobilis jums tinka labiausiai. Pradėkite nedelsdami – tiesiog atsisiųskite programėlę.

Kitas žingsnis

Kad geras pasirinkimas būtų ir saugus

Naujovė! 5 metų garantija

Mes norime, kad jūs, pasirinkę įsigyti naują ar naudotą Volkswagen“, būtumėte visiškai patenkinti dar labai ilgai.

Tad Jūsų automobiliui taikome išplėstinę gamyklos garantijos programą, apsaugosiančią nuo netikėtų priežiūros ar remonto išlaidų iki 5 metų arba 100 000 km ridos.1

1 Nuo 2019 m. liepos 8 d. parduotiems automobiliams, kurių modelio metai yra 2020 ir kurių VIN numerio 10 simbolis yra raidė „L“.

Mes padėsime vairuoti ir toliau​. Pagalba kelyje

Jei nuleido padangą, baigėsi degalai ar išsikrovė akumuliatorius, nesijaudinkite – Volkswagen Mobility Warranty“ garantija nepaliks Jūsų kelkraštyje.

Mes atskubėsime į pagalbą. Smulkius gedimus pašalinsime vietoje, rimtesniems gedimams pašalinti pervešime jūsų automobilį į artimiausią Volkswagen“ servisą nemokamai ir užtikrinsime, kad galėtumėte tęsti savo kelionę.

Europos naujų automobilių vertinimo programa „Euro NCAP“ pripažino šį modelį saugiausiu savo klasėje. Ir pelnytai.

Jūsų saugumas kelyje mums svarbiausias. Volkswagen“ automobiliuose įdiegta daugybė naujoviškų saugumo technologijų, kurios rūpinasi Jūsų, Jūsų keleivių ir kitų eismo dalyvių saugumu.

 

 

 

* Tipinis bendros kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys. Volkswagen Leasing pasiūlymą teikia SIA Citadele Leasing Lietuvos filialas. Jeigu lizingu įsigytumėte 27 022 EUR su PVM vertės automobilį ir pradinė įmoka, mokama pardavėjui būtų 15% (4053 EUR), lizingo sutarties terminas – 60 mėn., likutinė vertė 35% (9 457 EUR), ridos apribojimas – 18 000 km per metus, metinė kintama palūkanų norma – 2,39 % (kai kintanti bazinė palūkanų norma yra 3 mėn. EURIBOR – 0 %, marža – 2,39 %), sutarties sudarymo (administravimo) mokestis – 250,00 EUR, bendra vartojimo kredito kaina – 2 216,96 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 2,75%, mėnesio įmoka – 257,98 EUR/mėn., bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 25 341,29 EUR. Sudarant lizingo sutartį gali būti numatyta pareiga sudaryti ir lizinguojamo turto draudimo sutartį. Šis pasiūlymas nėra įsipareigojimas suteikti vartojimo kreditą.