2.12.80.1, 2019-01-08 08:13:42
e-up!

e-up!

Užkurkite automobilio variklį. Elektra.

Norite pereiti prie elektromobilio? Su e-up tai padarysite lengvai ir neskausmingai! Jį vairuoti tikras malonumas dėl galingo elektrinio variklio, kurio emisija važiuojant nulinė, o įkrautas jis gali nuvažiuoti iki 160 km. Sužinokite viską apie tai, kodėl e-up! bus jūsų puikus kompanionas kiekvieną dieną.

Įranga ir dizainas.

Kiekvienam Volkswagen būdinga aukštos kokybės įranga ir aiškus dizainas. Įvairios pritaikymo pagal asmeninius poreikius galimybės leidžia susikurti savo asmenišką e-up!. Nepatikėsite, kiek daug turite pasirinkimo laisvės.

Efektyvumas.

Moderni jūsų e-up! variklio technologija užtikrina ekonomiškumą, didelį sukimo momentą ir galią. Jis jums idealiai tiks, jei mėgstate vairuoti ir daug vairuojate, tačiau norite sumažinti sąnaudas.

Informacija ir pramogos.

Jei vairuojant reikia paskambinti, reikalinga naujausia eismo informacija, pageidaujate pasiekti kelionės tikslą naudodami navigacijos sistemą ar tiesiog norite klausytis savo muzikos – jūsų e-up! siūlo įvairių galimybių paprastai ir be rūpesčių naudotis moderniomis technologijomis.

Pagalba vairuotojui.

Jūsų e-up! išmaniosios pagalbos vairuotojui sistemos užtikrina didesnį važiavimo komfortą ir gali padėti efektyviai spręsti kritines situacijas ar netgi jų išvengti. Net jei nedažnai atkreipiate dėmesį į šias technologijas, gera žinoti, kad jos visada po ranka.

Komfortas.

Jauskitės patogiai savo e-up!. Jo puikiai sukomplektuota bazinė įranga, nesudėtinga priežiūra ir daug patogių papildomų technologijų užtikrina, kad savo automobilyje kasdien jausitės atsipalaidavę.

Apdaila.

  • e-up!

    nuo 26 887 EUR

    Visiškai elektrinis ir ypač praktiškas - „e-up!“ modelyje dera atsakingas požiūris į aplinką, taupumas, ypatingas patogumas ir daugybė papildomų funkcijų.

    Parsisiųsti kainoraštį

Tolesni veiksmai.