2.11.78.2, 2018-12-05 18:30:44
image

Naujasis e-Golf.

Įvykdykite pokyčius, tačiau ir toliau vairuokite Golf.

Visiškai elektrinis automobilis ypač tinkamas trumpose kelionėse, pavyzdžiui mieste. Su naujuoju e-Golf Jūs taip pat galite išvykti ir už miesto. Jis nuvažiuoja iki 300 km atstumą (NEDC)**.

Įranga ir dizainas.

Kiekvienam Volkswagen modeliui būdinga aukštos kokybė įranga ir aiškių bruožų dizainas. Pasinaudoję įvairiomis individualizavimo galimybėmis Jūs galite galite susikurti labai asmenišką e-Golf. Pasirinkimo gausa Jus nustebins.

Efektyvumas.

e-Golf pasitinka šiandienos iššūkius ir tenkina šiuolaikinius reikalavimus – galingas, beveik begarsis elektrinis variklis įspūdingai greitina ir tuo pat metu veža ekonomiškai. Be to, išmanus įkrovimo valdymas leidžia įkrauti e-Golf tiesiog lengvai.

Informacija ir pramogos.

Jei vairuojant reikėtų paskambinti telefonu, sužinoti esamą kelių eismo būklę, pasinaudoti navigavimo sistema ar tiesiog pasiklausyti savo mėgstamos muzikos įrašų – e-Golf suteikia įvairių galimybių lengvam ir nesudėtingam šiuolaikinės technologijos naudojimui.

Pagalba vairuotojui.

Išmaniosios pagalbos vairuotojui sistemos Jūsų e-Golf automobilyje suteiks didesnį vairavimo patogumą ir padės puikiai suvaldyti kritines situacijas bei jų išvengti. Net jei šia technologiją pastebėsite veikiant tik retomis akimirkomis, gera žinoti kad ji tiesiog yra.

Komfortas.

Savo E-Golf automobilyje jauskitės patogiai. Gausi bazinė įranga, nesudėtingas valdymas ir daug patogių priedų užtikrina kasdienį džiaugsmą savo e-Golf automobiliu, be įtampos.

Apdaila.

Tolesni veiksmai.