2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
Caravelle

Caravelle.

Tobula keleivių pervežimo trumpais maršrutais transporto priemonė.

Jau daugiau kaip 30 metų Caravelle atitinka aukščiausius profesionalios keleivių pervežimui skirtos transporto priemonės standartus ir žavi savo komfortišku interjero dizainu bei šiuolaikinėmis informacijos ir pramogų sistemomis, suderintomis su įmantria ir daugiafunkce vairuotojo darbo vieta. Be to, vertinant ekonominiu požiūriu, mažos degalų sąnaudos daro Caravelle tobula keleivių pervežimo trumpais maršrutais transporto priemone.

Universalumas detalėse.

Sėdynių paketų įvairovė, daiktų talpinimo vietų gausa ir daugybė elektronikos įrangos daro Caravelle tobula keleivių pervežimo trumpais maršrutais transporto priemone.

Galingos važiavimo charakteristikos.

Caravelle žavi savo pažangiomis variklių technologijomis ir itin žemomis degalų sąnaudomis. Visų ratų pavara 4MOTION ir dvigubos sankabos pavarų dėžė DSG užtikrina gerą važiavimo dinamiką.

Atitinka aukščiausius standartus.

Caravelle automobilis aprūpintas moderniomis informacijos ir pramogų sistemomis kartu su pažangiomis mobiliosiomis „Online“ paslaugomis. Atlikdami keleivių pervežimą trumpais atstumais Jūs išliekate optimaliai informuoti ir pasiekiate savo kelionės tikslą trumpiausiu maršrutu.

Apdaila.

Tolesni veiksmai.