2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
ID Vizzion 180 degree view

ID. Vizzion

Geriausias ateities pranašavimo kelias yra jos išradimas. Todėl mes aktyviai kuriame rytojaus elektrinį mobilumą. Su visomis mūsų vizijomis, idėjomis ir techninėmis galimybėmis. Tuo metu sukuriami automobiliai, kurie padarys Tavo gyvenimą paprastesnį ir geresnį. O geriausias tam įrodymas yra tai, kad ateitis jau seniai prasidėjo.

Elektrinio mobilumo vizija.

Dizainas ir įranga.

Su ID. Vizzion visiškai automatizuotas važiavimas taptų realybe. Dėl šiuolaikiškiausios technologijos pats automobilis gali tapti vairuotoju. O Tu važiavimo metu galėsi daryti tai, ką norėsi: pramogauti naudodamas žavinčią multimediją, susitelkęs dirbti arba tiesiog atsipalaiduoti. Salono apšvietimas ir temperatūra automatiškai pritaikomi pagal Tavo pomėgius. Be to, yra kitų inovacijų, kurios atneš naudos ne tik Tau, bet ir kitiems eismo dalyviams. ID. Vizzion galvoja apie visus.

 • Valdanti projekcija

  Kryptį rodanti technologija.

  ID. Vizzion galvoja ne tik apie Tave, bet ir apie kitus eismo dalyvius. Jo HD matriciniai šviesos diodų priekiniai žibintai su savo 8000 atskirai valdomų šviesos diodų gali projektuoti ant kelio „zebro“ juostas. Pagal tai pėstieji pamato, kad ID. Vizzion juos atpažino, ir gali saugiai pereiti kelią.

 • Papildytos realybės sąsaja

  Virtualioji realybė.

  ID. Vizzion yra vienas iš pirmųjų automobilių pasaulyje, kuris leidžia pažvelgti į 2030 metus. Tuomet nebebus vairo. Tau jo nereikės, nes Tu viską intuityviai valdysi gestais arba balsu. Valdymo elementai bus virtualūs. Tu galėsi viską matyti pro sumaišytosios realybės akinius. Skamba kaip mokslinė fantastika. Tačiau jau netrukus taps realybe.

 • Interjeras

  Kosminis laivas.

  Priešpriešiais atsidarančios ID. Vizzion durys suteikia Tau komfortišką prieigą į visiškai naujai sukurtą saloną. „Open Space“ koncepcija sukurta būtent Tau, kaip didžiulė dizaino svetainė. Atsisėsk ant vienos iš ergonomiškų sėdynių, užtemdyk, jei pageidauji, langus, aktyvuok triukšmų slopinimą ir skirk laiką darbui arba atsipalaidavimui.

Jums taip pat gali patikti: