2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
view from the panoramic roof into the interior of the ID. Buzz

ID. šeima. Elektrinio mobilumo ateitis

Mūsų atsakymas į rytojaus iššūkius.

ID. šeima suteikia viską, ko Tu gali tikėtis iš elektrinio ateities mobilumo: ji yra elektrinė, efektyvi ir lokaliai važiuoja be emisijos, o todėl yra sprendimas mūsų visuomenei, kuri tampa vis mobilesnė ir miestiškesnė.

ID. Neo side

Įkvėptas ateities: ID. Neo

Kompaktiškas išorėje ir erdvus viduje, pažangiai sujungtas su tinklu ir intuityviai valdomas. Užsitikrink sau Tavo ID. Neo iš išskirtinės ypatingosios serijos ir patirk, kaip žavinčiai suvokiamas rytojaus mobilumas.

ID.R: #challengeacceptID

Volkswagen ID.R, elektra varomas lenktyninis automobilis, sandėlio patalpa

ID.R ne tik gerina rekordus sunkiausiose pasaulio trasose, jis taip pat yra pirmaujantis ID. šeimos automobilis ir pavyzdys visai elektromobilių kartai.

Visur namuose: ID. Buzz

ID. Buzz seen from the side on a country road

Su koncepciniu automobiliu ID. Buzz mes grąžiname į gatvę legendinį „Bulli“. Pažangiausia technologija ir lanksti erdvės koncepcija maksimaliai laisvei žavės žmones taip pat ir ateityje. Ikona su individualybe žmonėms su individualybe.

Side view of the ID. Crozz at the lake

Pasiruošęs, jei tai esi Tu: ID. Crozz

Kaip atrodytų mobilumas, jei Tu galėtumei jį atrasti iš naujo? Mes sukūrėme koncepcinį automobilį, kuris elektrifikuoja Tavo kasdienybę. Mūsų elektrinio krosoverio vizija ID. Crozz užtikrina didelę ridos atsargą ir važiavimo malonumą visiems, kas jaučiasi mieste ir gamtoje kaip namuose. Ar esi pasiruošęs?

Elektrinio mobilumo vizija: ID. Vizzion

ID. Vizzion from above with opened doors

Geriausias ateities pranašavimo kelias yra jos išradimas. Kaip ir ID. Vizzion – mūsų aukščiausios klasės sedano vizija, kuri vienija pažangųjį dizainą ir kryptį rodančią technologiją. Važiuojantis įrodymas, kad ateitis seniai prasidėjo.

woman in front of glass

Užsiprenumeruokite dabar ir būkite naujienų priekyje

Gausite naujienas apie ID. Neo, ID. modelius ir elektromobilumą ateityje.

Jums taip pat gali patikti: