2.14.87.1, 2019-04-02 08:54:09

ID. šeima Elektrinio mobilumo ateitis.

Mūsų atsakymas į rytojaus iššūkius.

ID. šeima suteikia viską, ko Tu gali tikėtis iš elektrinio ateities mobilumo: ji yra elektrinė, efektyvi ir lokaliai važiuoja be emisijos, o todėl yra sprendimas mūsų visuomenei, kuri tampa vis mobilesnė ir miestiškesnė.

Įkvėptas ateities: ID. Neo

ID. Neo side

Kompaktiškas išorėje ir erdvus viduje, pažangiai sujungtas su tinklu ir intuityviai valdomas. Užsitikrink sau Tavo ID. Neo iš išskirtinės ypatingosios serijos ir patirk, kaip žavinčiai suvokiamas rytojaus mobilumas.

Visur namuose: ID. Buzz

ID. Buzz seen from the side on a country road

Su koncepciniu automobiliu ID. Buzz mes grąžiname į gatvę legendinį „Bulli“. Pažangiausia technologija ir lanksti erdvės koncepcija maksimaliai laisvei žavės žmones taip pat ir ateityje. Ikona su individualybe žmonėms su individualybe.

Pasiruošęs, jei tai esi Tu: ID. Crozz

Side view of the ID. Crozz at the lake

Kaip atrodytų mobilumas, jei Tu galėtumei jį atrasti iš naujo? Mes sukūrėme koncepcinį automobilį, kuris elektrifikuoja Tavo kasdienybę. Mūsų elektrinio krosoverio vizija ID. Crozz užtikrina didelę ridos atsargą ir važiavimo malonumą visiems, kas jaučiasi mieste ir gamtoje kaip namuose. Ar esi pasiruošęs?

Elektrinio mobilumo vizija: ID. Vizzion

ID. Vizzion from above with opened doors

Geriausias ateities pranašavimo kelias yra jos išradimas. Kaip ir ID. Vizzion – mūsų aukščiausios klasės sedano vizija, kuri vienija pažangųjį dizainą ir kryptį rodančią technologiją. Važiuojantis įrodymas, kad ateitis seniai prasidėjo.

Subscribe now and be ahead of the curve

woman in front of glass

Get regular updates on the topics IS. Neo, ID. Family and electric mobility of the fuure.

You may also like: