2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
ID. Vizzion

ID. Volkswagen

Tai mums visiems

Laikas pakeisti įsisenėjusias jėgas: laikas visiems prisijungti į naują judėjimą. Išleidus ID. elektromobilių šeimą, elektrinis mobilumas taps prieinamas visiems. Mes įsitikinę, kad sutelkę mažumos jėgas galime pasikeisti. Tačiau tik sutelkę daugumą galime pakeisti pasaulį.

Profile view image of the rear part of the ID. 1ST

Užsirezervuokite ID.3 1ST riboto leidimo modelis

Tapkite vienu pirmųjų vairuosiančių ir patirsiančių naująjį ID.3 1ST

Užsitikrinkite savo riboto leidimo modelį su išskirtiniais dizaino elementais

Pirmieji gaukite naujienas apie elektrinį mobilumą ir naująjį ID.3 1ST

Atėjo laikas elektromobiliams visiems

Naujoji ID. elektromobilių šeima reiškia daugiau, nei vairavimą. Volkswagen ID. yra daugiau, nei automobilis. Tai jūsų asmeninis ratuotas padėjėjas. Jis jūsų klausosi, šneka su jumis ir mokosi iš jūsų. Jis leidžia jums pajusti elektrinio greitėjimo dinamiką. Jo greito įkrovimo ir ilgo veikimo baterija padės jam tapti jūsų palyda tolimiausiems tikslams. Ir kadangi Volkswagen mobilumas skirtas visiems, turėsite platų kėbulų dizaino pasirinkimą kiekvienam jūsų gyvenimo keliui.

Two women hugging und video of a an almost frontal shot of the ID. Neo in motion.

Įperkamas elektrinis mobilumas

Išleisdami ID., Volkswagen elektrinį mobilumą pavertė įperkamu daugumai - milijonams. ID. šeima gali pasiūlyti inovatyvius mobilumo sprendimus tradicinių automobilių kainomis, nes kiekvienai pasaulį keičiančiai idėjai reikia visų įsitraukimo.

image

Naujas pasirinkimas

Naujoji Volkswagen ID. šeima kiekvieną naują tikslą paverčia pasiekiamu. Greito įkrovimo baterija, su kuria galėsite važiuoti iki 550 km (WLTP1), leis keliauti be rūpesčių ir CO² emisijų.

A woman and the ID. Vizzion  in an almost frontal shot.

Naujos pasiekimų formos

Viso, pavarų dėže! Sveika, elektrine akceleracija. Aplinką tausantis vairavimas pagaliau įdomus. Nekeisdami pavaros - nei automatiškai, nei rankiniu būdu - įžengiame į elektrinio vairavimo dinamikos erą ir esame pakeliui į pilnai autonominį mobilumą.

Father carrying his son shoulder high and a detail shot of the side door of the ID. Buzz that opens and closes.

Jauskitės prisijungę

Vairuoti ID. yra daugiau, nei tik vairuoti automobilį. Naudodamasis išmaniomis prieigomis ir inovatyviomis technologijomis, jis mokysis iš jūsų, šenkės su jumis ir padės jums pasiekti kiekvieną jūsų tikslą. Volkswagen ID. šeimos modeliai virsta visa aprėpiančiais mobilumo sprendimais, keisdami santykį tarp automobilio ir keleivių.

A young couple laying on concrete floor pictured from above and a range shot of the ID. Family.

Visų dydžių ir formų

Naujas mobilumas turi tikti visiems. Volkswagen ID. pristato platų kėbulo dizaino pasirinkimą visiems jūsų mobilumo poreikiams. Koncepciniai modeliai atskleidžia intuityvų interjero dizainą inovatyviam dabarties mobilumui ir padeda įsivaizduoti koks autonominis vairavimas keliaujant bus ateityje.

Frau schaut aus einer Fensterfront

Užsiprenumeruokite dabar ir būkite naujienų priekyje

Gausite naujienas apie ID. Neo, ID. modelius ir elektromobilumą ateityje.

Jums taip pat gali patikti: